Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włatcy Białej

Utworzony przez as, 16 lipca 2010 r. o 12:47
Cytat z www.bialapodlaska.pl, temat "Wokół Polski w Białej Podlaskiej": "Zastępca Prezydenta Miasta Pan Waldemar Godlewski w imieniu Pana Prezydenta Andrzeja Czapskiego spotkał się ... ". Ktoś to pisał albo na klęczkach lub już całkiem na leżąco. Bizancjum w przypadku Białej to pikuś. Pozdrowienia z XXI w. P.S. Ten przykład najdobitniej oddaje system władzy sprawowanej w mieście. Łukaszenka na Białorusi jest pewnie mniej wymagający niż postpzpr-owcy i postzeteselowcy bialscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
Cytat z www.bialapodlaska.pl, temat "Wokół Polski w Białej Podlaskiej": "Zastępca Prezydenta Miasta Pan Waldemar Godlewski w imieniu Pana Prezydenta Andrzeja Czapskiego spotkał się ... ". Ktoś to pisał albo na klęczkach lub już całkiem na leżąco. Bizancjum w przypadku Białej to pikuś. Pozdrowienia z XXI w. P.S. Ten przykład najdobitniej oddaje system władzy sprawowanej w mieście. Łukaszenka na Białorusi jest pewnie mniej wymagający niż postpzpr-owcy i postzeteselowcy bialscy.
Jab ym zrobił to lepiej: - Niech mi wolno będzie dostąpić zaszczytu, który przeorał całe moje jestestwo, tkwiące do tej pory w cieniu zapomnienia,by spotkać się w imieniu Pana Prezydenta X. Y. przez co moje życie nabrało nowego sensu,a światłość wiekuista rozświetliła mrok małości, w jakim tkwiłem do czasu, gdy ten Wielki, chociaż lokalny, Mąż Stanu pokazał mi Drogowskazy Przyszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to jest nasze Słońce Peru, ten nasz komuch - Godlewski. Na spółkę z samodzierżawcą, preziem miasta, stanowią idealną parę "Panów". Z herbem: Słoma z Butów Wystaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nikt z Panów Władz Białej nie spotkał się z ludźmi, którzy zerwali z nałogiem i jechali roerami dookoła Polski? Czy to wstyd porozmawiać z alkoholikami trzeźwymi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ixi napisał:
Jab ym zrobił to lepiej: - Niech mi wolno będzie dostąpić zaszczytu, który przeorał całe moje jestestwo, tkwiące do tej pory w cieniu zapomnienia,by spotkać się w imieniu Pana Prezydenta X. Y. przez co moje życie nabrało nowego sensu,a światłość wiekuista rozświetliła mrok małości, w jakim tkwiłem do czasu, gdy ten Wielki, chociaż lokalny, Mąż Stanu pokazał mi Drogowskazy Przyszłości.
Czy oprócz "Bizancjum", ktoś może zna jakiś własny (autorski) pomysł, inicjatywę (na rzecz miasta) tych "Panów" od siedmiu boleści. Już parę lat przy korytku w końcu siedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY WIESZ MOŻE KIEDY BĘDZIE WIELKA PARADA BIAŁYCH GEJÓW ? http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/vb/qg/vob1/tCLZb3fbpQ1D3VSqLX.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spytaj geja palikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów napisał:
Bo to jest nasze Słońce Peru, ten nasz komuch - Godlewski. Na spółkę z samodzierżawcą, preziem miasta, stanowią idealną parę "Panów". Z herbem: Słoma z Butów Wystaje.
.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
.
http://www.ktokogo.pl/Jerzy_Jaworski#2551f...7ccceef8a642a03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...