Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wodną autostradą od morza do morza. Skorzystają gminy przygraniczne

Utworzony przez mordotymoja, 17 kwietnia 2014 o 19:52
Wyskoczył króliczek z kapelusza :D Szpenio Sosnowski od topienia kasy-Lotnisko Lublin, znalazł nowy pomysł na wyssanie kasiorki, a Ty Szaraczku szykuj kolejne żyły bo będzie prucie....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
regulacja Bugu = kanalizacja ! ale kasa, wiadomo - zwycięży
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli maczają w tym ręce (kasa unijna) "zielone ludk z zsl"  to nic mądrego  poza drenażem euro nie będzie.   Gdzie tarcza antykorupcyjna panie premierze ?.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TA CHYBA ZA 20 LAT, Z POLSKIM TEMPEM A JESZCZE BRUKSELKA MUSI ZATWIERDZIĆ ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Taki projekt ma większy potencjał niżby się mogło wydawać. Pamiętajmy że szeroki rozstaw szyn na Ukrainie i Białorusi jeszcze długo będzie wąskim gardłem dla ruchu kolejowego, zaś ruch samochodowy kosztuje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To specjaliści od niszczenia a nie budowania. Zlikwidowali bialski PKS, teraz biorą się za lubleski i zamojski. Zamiast fantasmagorii lepiej niech zrobia bezpośrednie  połaczenia kolejowe Terespola z Siedlcami. My chcemy jeżdzić do koleją do Warszawy a nie dookoła świata przez Dęblin do Lublina.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KTO TO PISAL !!!!  Nigdy nie zaczyna sie zdania od A. Redakcjo wstydz sie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nigdy! Po moim trupie! Jedyna w Europie tak piękna dzika rzeka, z ogromną ilością dzikiego ptactwa, roślinności. Jedyna rzeka, która jeszcze rządzi się własnymi prawami. Proszę spojrzeć na mapy Google jak tworzy na przestrzeni lat meandry, przepiękne rozlewiska. Ludzie nad Bugiem od satek lat wiedzą gdzie się budować żeby nie zalewało, a ktoś kto ma taki pomysł to chyba nie wie, że nawet po pogłębieniu po 2 sezonach rozlewisk rzeka nie jest już na swoim miejscu. Proszę bardzo wpakować kasę w transport kolejowy, przez tyle lat kursują pociągi na ukrainę i nie ma problemu, a od Bugu sio! Trzeba na coś się zdecydowć albo rowerostrada i turystyka kajakowa oraz podziwianie przyrody, albo zrównajmy z ziemią wszystko. Wkurza mnie jak jak za wszelką cenę rzeki prostują, i cywilizują na siłę to czego nie powinni. Już w miastach widać tą manię wycinania wszystkich starych drzew, brukowania i betonowania wszystkiego co się da nie zostawiając ludziom skrawka zieleni, przestrzeni, a potem nie dziwne, że w głowach im się przewraca.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie pozwolę zniszczyć tak pięknego Bugu  na wysokości Gnojna, Borsuk czy Serpelic !!!! Wara wszystkim cwaniakom !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe kto będzie chciał przepływać sobie Prypecią z pięknym widokiem na EJ w Czarnobylu?! Poza tym to jest w dalszym ciągu teren zamkniętej 'zony'. Dodatkowo, ten kto widział Bug w rejonie Serpelic, Mielnika, etc., nigdy nie zgodzi się na 'regulowanie' rzeki, która ma takie walory turystyczne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe jak sobie poradzą z tamą we Włocławku?? ;-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba tępaka, żeby w takie chore pomysły Sosnowskiego uwierzyć, tylko bicie piany wyborczej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wara od Bugu!!! Wszelakich walorów tej rzeki nie można przecenić. Białorusinom za to co robią z tą rzeką, nie podziękował. Autostrady na wagony.  Tyle w temacie....  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już mamy 1 autostradę do Poznania!!Teraz potrzebujemy 2 do Gdańska;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: