Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wohyń: Tragiczny wypadek koło Radzynia, są zabici i ranni

Utworzony przez XF NS, 19 lipca 2010 r. o 16:12
gosc napisał:
jak Was czytam to Wy naprawde nie macie sumienia... oni byli wszyscy z Wohynia, znali sie kumplowali, a 2 z nich to nawet bracia [*] oni nie żyja a Wy takie cos wypisujecie?? nie pomysleliscie ze ktos z rodziny moze wejsc, przyjaciol i im sie zrobi przykro?? ale Wy chyba naprawde nie macie sumienia...moze i jechali za szybko ale napewno ten chlopak co prowadzil nie chcial doprowadzic do tego... myslicie ze jemu bedzie teraz latwo?? nie sadze... bedzie gryzl sie z tym do konca zycia... i ja mysle ze nie powinni go zamykac tak jak Wy piszecie bo on nie zrobil tego celowo i to byli kumple... wracali do domu... i chcieli tam dojechac a nie tam na gore [*] Kamil, Krystian, Szczepan spoczywajcie w Pokoju [*][*][*]
Oczywiście że go nie powinni zamykać jeśli nie zrobił tego celowo. Powinien dostać odszkodowanie, nowego Nissana i kontrakt w formule 1. A wszyscy co uważają inaczej nie mają sumienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem 4 osoba (kierowca) zmarł, dwa dni po wypadku jechałem tą drogą i zgodzę się że jadąc jest lekkie wzniesienie które było jedną z przyczyn tego strasznego wypadku. gdyby Ci chłopcy jechali z prędkościa jaka tam jest dozwolona nie doszło by do tragedii... więc jedną z przyczyn na pewno była nadmierna prędkość a te glupie snucie domysłow typu "ze byli pijani i po narkotykach" są całkowicie niepotrzebne ... ja współczuję bardzo rodzinom bo wiem jak to jest stracic kogos bliskiego ... współczuje równiez temu chlopakowi ktory przeżył ponieważ pamięc o kolegach i o tym wypadku zostanie u niego do konca zycia, wię zyczę mu szybkiego powrotu do rownowagi psychicznej chociaz wiem ze bedzie mu ciezko ... dla mnie, osoby nie znającej nikogo z tych chlopaków, wypadek ten jest straszną tragedią ... wspólczuję wszystkim rodzinom jak rowniez tym osobom ktore ich znaly a to czy byli pod wplywem srodkow odurzających na pewno ustali policja a nie dzieciaki siedzące przed komputerem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A pajacyki szerzą falę krytyki" nie umiecie się powstrzymać od krytyki i od komentarzy , co prawda szybko jechali i wypadek , ale po co te komentarze? że drzewa szkoda, ze dobrze że czapka została. Jeżeli lubicie tak krytykować, komentować to czego nie powiecie tego publicznie w Wohyniu , bo lepiej kozaczyć przez kabelek, Kondolencje dla rodzin , co będzie to będzie wy przyczyn nie ustalacie, proponuje zamknięcie tematu. P.s - A wy pajace powstrzymajcie się od zajadłych wniosków bo gówno wam to da...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pora zamknąć tą dyskusję. kto chce wyciągnąć wnioski to już zrozumiał. to nie jest miejsce do żartów i popisów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety dziś po południu zmarł Mateusz [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmarł dzisiaj..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie byłoby wypadku gdyby dopalacze były w Wohyniu.
co ty gosciu na te temat wiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robur napisał:
A gdzie policja przecież to co oni wyrabiali tym samochodem w Wohyniu to głowa mała. A rodzice też wiedzieli że ich pociecha tak szalała
a znales gnojku tych mlodych ludzi?nie oceniaj sam najpierw udez sie w piersi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie co wy piszecie! ten który przeżył pamięta każdą sekundę z tego wypadku i wiecie co on przezywa? owszem spotyka się z nami, ostatnio nawet na melanżu byliśmy razem ale kiedy o tym mówił..ich nie wyrzuciło to Mateusz jeździł raz po lewej a następnie po prawej stronie, samochód też nie był w najlepszym stanie, brak zawieszenia, a kolejnym z powodów...Oni tak jak my jeździli często pod wpływem dopalaczy, nie było dnia kiedy nie mieli przy sobie towaru!! ZASTANÓWCIE SIĘ ZA NIM COŚ POWIECIE!!! tam zginęło 4ziomków naszym i do dziś nie wierzymy w to ze to była prawda i tęsknimy za wami chłopaki..WHŃ pamięta i tęskni..;(;(;(;(;(((((( bez was to już nie to samo ( K(*)K(*)S(*)M(*) ;((((( bez was wa-wska to nie to samo.. Suszi i Dziadek..wychowani na blokach, one płaczą tak samo jak my ;(((( ku*** WRACAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
święta bez nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacy mlodzi ludzie nie powinni umierac.. tym bardziej tak nagle. tak nagle..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypadek na wypadku w tej gazecie i nie tylko, a czemu? bo to lubicie i was podnieca, adrenalinka rośnie bez dopalacza a redaktory piszą, a ludzie sie rozbijają, bo to bezmyslne durnie co po pijaku i za szybko jezdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PAMIĘCI NA ZAWSZE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masaakraa :( pamiętaamy do teej pory ! na zawsze w naszych sercaach ! ten kto przeżył powinien z całego serca dziękować Bogu za ten cud  !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...