Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wohyń: Tragiczny wypadek koło Radzynia, są zabici i ranni

Utworzony przez XF NS, 19 lipca 2010 r. o 16:12
robur napisał:
A gdzie policja przecież to co oni wyrabiali tym samochodem w Wohyniu to głowa mała. A rodzice też wiedzieli że ich pociecha tak szalała
Właśnie, powinni byli drzewa pousuwać a nie bezczynnie siedzieć i czekać aż do tragedii dojdzie jak się dzieciory bawią !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napiszcie kto zginął w wypadku??!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
martyns napisał:
ale sam pomysl po co te wszystkie komentarze!?! po co ta obraza, brak szacunku?! przeciez czasu nie cofniesz, a o tym co tu piszesz jutro nawet nikt nie wspomnie, nie bedzie pamietal!!
Na szacunek oni raczej nie zasłużyli swoim uczynkiem, chyba żeby interpretować to jako uratowanie życia ich przyszłym ofiarom. Obrażać nie ma sensu, to fakt. Ale może dzięki tym komentarzom dojdzie choć do jednego pustego małoletniego łba, ze nikt na jego popisy na drodze nie patrzy z podziwem, ale z politowaniem, i że może nie warto ryzykować w najlepszym wypadku kilku lat za kratkami za chwilę przyjemności. Może i do pustych łbów rodziców takiego małolactwa dotrze, aby interesowali się co robia ich dzieci (oczywiście idealne dzieci). A może i do Policji zrozumie, że małolactwo w czapeczkach należy tępić na każdy możliwy sposób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak sie ich nie zna akurat ja znam wszystkich z nich i nie wracali z żadnej dyskoteki panowie..;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no małą to ja nie jestem... a tak wogóle znałam ich i potrafili się po wygłupiać.. ale z umiarem jak nie wiecie jacy byli to nie pier***cie... zal mi was jak czytam wasze komentarze!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korszon napisał:
Tak to jest jak sie ich nie zna akurat ja znam wszystkich z nich i nie wracali z żadnej dyskoteki panowie..;/
Tak wracali z porannej modlitwy, oczywiście 50km/h i takie nieszczęście , pech to pech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beata napisał:
a ty poje***y głupi huju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A ty z PIS-u jesteś? Takie mam wrażenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korszon napisał:
Tak to jest jak sie ich nie zna akurat ja znam wszystkich z nich i nie wracali z żadnej dyskoteki panowie..;/
ja tez znalam ich wszystkich, ale jakie to ma znaczenie, idioci ktorzy tu siedza i komentuja nie rozumieja nic, otrafia tylko pokazac brak kultury i wlasna glupote, ktora nie zna granic :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
martyns napisał:
ja tez znalam ich wszystkich, ale jakie to ma znaczenie, idioci ktorzy tu siedza i komentuja nie rozumieja nic, otrafia tylko pokazac brak kultury i wlasna glupote, ktora nie zna granic :/
No ich wyczyn nie do pobicia...prawdziwi maczo i mistrzowie, reszta to pionki wg Twoich kumpli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no małą to ja nie jestem... a tak wogóle znałam ich i potrafili się po wygłupiać.. ale z umiarem jak nie wiecie jacy byli to nie pier***cie... zal mi was jak czytam wasze komentarze!!!!!!
Z umiarem... A co byłoby gdyby bawili się na całego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Z umiarem... A co byłoby gdyby bawili się na całego...
No właśnie się zabawili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak dzieci neo ktorzy nie rozumieja co to jest stracic bliskich zdaje sie ze wczoraj sie gadalo z któryms a dzisiaj juz go nie ma.. ale w sumie mogli nie jechac tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy ku*** ludzie pier***icie.. gowno wiecie a gadacie glupoty to byli moi ziomkowie z ktorymi sie widywalem codziennie... a tu jakies puste komentarze... zanim cos takiego napiszecie pomyslcie 2 razy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No właśnie się zabawili...
Gdyby bawili się na całego z 3 ofiar byłoby 5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No ich wyczyn nie do pobicia...prawdziwi maczo i mistrzowie, reszta to pionki wg Twoich kumpli...
"De mortuis nil nisi bene."O zmarłych należy mówi tylko dobrze, lub powstrzymać się od komentarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
napiszcie kto zginął w wypadku??!
Krystian M z Wohynia lat 16.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wh napisał:
Co wy ku*** ludzie pier***icie.. gowno wiecie a gadacie glupoty to byli moi ziomkowie z ktorymi sie widywalem codziennie... a tu jakies puste komentarze... zanim cos takiego napiszecie pomyslcie 2 razy
Zróbcie tam wyścig na ćwierć mili żeby uczcić ich pamięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez jezdze szybko ze znajomymi i czasami przesadzam, poprostu sie zdaza. Faktycznie to ich wina, glupio zrobili... Ja teraz wyciagne lekcje z tego nieszczescia. Tylko wspolczuc, ze tak skonczyli... Czy ktos wie kto to? Piotrek? Michał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się pięść zaciska jak czytam co tu wypisujecie! Brak Wam taktu, nie ma co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...