Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda broni nauczycieli

Utworzony przez Gość, 16 stycznia 2008 o 08:33
w imieniu nauczycieli dziękuje służbom wojewody za wychwycenie rażącego łamania przepisów prawa oświatowego przez samorząd powiatowy z panem starostą Łazowskim i panem przewodniczącym Litwiniukiem na czele; czy zawsze oszczędności będą szukane tylko w kieszeni nauczycieli - kuriozalne bo w kieszeni schorowanych często nauczycieli emerytowanych i rencistów których nie stać na leczenie z renty czy emerytury stanowiacej miesięczny dochód w wysokości 1000 złotych; a może należy przyjrzeć się zarządzaniu pieniędzmi w powiecie, tworzeniem dodatkowych stanowisk pracy, zatrudnianiu doradców - swoich politycznych kumpli z wiadomej opcji itp.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a na czym polega to naruszenie prawa , bo z artykułu nic nie wynika. Można się domyślać , że zabrakło opinii ZNP. (i to jest całe naruszenie)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lemiesze mają się dobrze. Oby piło się lepiej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po wejściu PSL do koalicji to już całkowicie odbije Panu Staroście i Przewodniczącemu ,rozpoczelo się upychanie zieleniny po stolkach w W-wie/szef gabinetu polityczneo min rolnictwa Pan Litwiniuk,Pan Gajewski niesprawdzil się w Miedzyrzeckim PUK/:więcej głupot niż dni pracy/ też stoleczek otrzymał w W-wie .Witos buduje zapleczedo miekkiego lądowania.Na nowe akcje trzeba forsy a budrżet powiatu taki jak starosta-chudy i ubogi,to najlepiej poszukać środkow u nauczycieli kadra dyrektorska swoja protestować nie będzie a z resztą nikt się nie liczy!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak to z artykulu nie wynika co jest niezgodne z prawem?. Artykuly trzeba czytac ze zrozumieniem, tak ucza w szkole podstawowej. Napisal redaktor: "aby świadczenia zdrowotne były nieobowiązkowo przyznawane nauczycielom w zależności od posiadanych pieniędzy oraz liczby złożonych wniosków". Karta nauczyciela mowi co innego - powinny byc przyznawane tylko osobom w trudnej sytuacji finansowej tytulem pomocy w dofinansowaniu lekow, leczenia, sanatorium - nauczycielom dlugotrwale lub przewlekle chorym /leczonym/. Tak wiec rada powiatu wyraznie rozminela sie z ustawa sejmowa i radcowie tego nie zauwazyli. Ale i radcowie nie zauwazyli wyrokow SN i Trybunalu, ze brak pieniedzy nie moze byc okolicznoscia pozwalajaca na lamanie przepisow prawa. Brawo Wojewoda!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zapomniał Starosta swojego zawodu nauczycielskiego (SP Konstantynów) przez co zapomniał o Karcie Nauczyciela! Za to ładnie wygląda w Gościńcu Bialskim (w 2007 r. Nakład 1200 szt x 12 - Egzemplarz bezpłatny). To tylko kilka PLN.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
woj ewoda
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i bardzo dobrze!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: