Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Województwo lubelskie bez bialskiego? Poseł walczy, prezydent miasta jest przeciw

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lipca 2017 o 12:32 Powrót do artykułu
Tym pisiorom to sie w glowie poj......lo ,smutne to jest ze ludzie na nich glosowali ,podwyzki ,podwyzki i do wlasnej kieszeni ,ojejku ale to po katolicku .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Małymi lub większymi krokami wracamy do PRL-u. Jeszcze tylko przywrócić 49 województw, zamknąć w więzieniach opozycjonistów.. i chłopaki z "dobrej zmiany" poczują się swojsko. Jak dawniej...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
won abramowicz gnój wywalać do obory obszczymurku pier..y ,a nie tu bedziesz du.pe ludziom zawracał nowobogacki gówniarzu,może trzeba sie przyjrzeć skąd masz szmal i trzeba sie bedzie podzielić z resztą
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no i spoko, szczęścia zdrowia krzyż na drogę :) tamte tereny faktycznie najmniej wspólnego mają z Lublinem, jak nie chcą to nie ma sensu ich kisić. A lubelskie zyska marketingowo, przestaniemy być najbiedniejszym województwem, bo podregion bialski to największa nyndza w regionie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Województwo? To jest śmiechu jedynie warte.P osioł bezmózgowiec.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A powiat garwoliński???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Każdy powiat powinien być województwem. Brawo panie pośle z PiS-u walcz pan o te województwa a będzie więcej stanowisk urzędniczych i wszyscy znajomi załapią się na nie przez co bezrobocie wykształcióchów znacząco zmaleje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i dobrze zrobić województwo z powiatów bialskiego, m. Biała Podlaska, parczewskiego, radzyńskiego, łukowskiego, łosickiego, siedleckiego, m. Siedlce, węgrowskiego, sokołowskiego, garwolińskiego i może jeszcze mińskiego (dawne województwo siedleckie). Stolica Województwa w Siedlcach, Urząd Marszałkowski w Białej lub na odwrót. Byłby to kolejny impuls rozwojowy dla tych miast położonych na ścianie wschodniej Polski. Województwo ok. miliona mieszkańców, są takie województwa pomysł ujdzie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak najbardziej za. Z Białej i Siedlec wszędzie daleko...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Od Włodawy to się odpier.dolcie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W sumie niegłupi pomysł. Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski miasta wielkością zbliżone do Siedlec i Białej Podlaski, a są stolicami województw. Coraz więcej też się mówi o województwach środkowopomorskim (Słupsk i Koszalin), środkowopolskim (Kalisz) i wydzieleniu Warszawy z Mazowsza (zyskałyby Płock i Radom). Mówi się też o ruchach związanych z Radomiem (powrót do koncepcji wspólnego województwa z Kielcami, Wojewoda w Kielcach, Urząd Marszałkowski w Radomiu lub na odwrót) i z Częstochową. Jest okazja, przychylność władz centralnych, trzeba korzystać!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prezydencie Stefaniuk zawiedliśmy się na Panu, po której stronie Pan stoisz i czyje interesy Pan reprezentujesz? Wyborcy pamiętają i podziękują Panu może już przy najbliższych wyborach...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A nie lepiej z ekonomicznego punktu widzenia byłoby zrobić województwo chełmskie od Białej Podlaskiej do Biłgoraja pokrywające się z okręgiem wyborczym nr 7 do Sejmu. Powiaty: bialski, biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, parczewski, radzyński, tomaszowski, włodawski i zamojski; miasta na prawach powiatu: Biała Podlaska, Chełm i Zamość? Liczba mieszkańców na dzień 4 sierpnia 2011 974707 osób. Tym bardziej, że Chełm był już w historii stolicą ziemi (województwa). Zainteresować poseł Mazurek tym tematem..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja bardziej bym widział już Chełm, jeśli kopalnie faktycznie ruszą Chełm ma szansę w ciągu najbliższych 30-40 lat stać się miastem o potencjale Rzeszowa...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Olać Siedlce zrobić województwo od Białej do Biłgoraja, Warszawa i tak ma się wydzielić z Mazowsza...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Stolica powinna być we Włodawie, bo jak będzie w Białej i Siedlcach to będą kłótnie tak jak pomiędzy Bydzią i Toruniem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A nie lepiej zlikwidować powiaty i przywrócić 49 województw. Tak zaraz pojawią się konflikty (Chełm, Zamość) czemu Biała może a nie oni. Zlikwidować powiaty i te śmisze Urzędy Marszałkowskie (wylęgarnie PSL), w miejsce powiatów przywrócić Urżędy Rejonowe (tak by obywatel z Parczewa czy Radzynia do urzędu miał blisko), przywrócić dawne wojewódzkie sejmiki samorządowe, przywrócić dwuszczeblowy podział administracyjny (gmina, województwo). Pogonić tą całą biurokrację, sam wojewoda wystarczy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
undefined napisał:
W sumie niegłupi pomysł. Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski miasta wielkością zbliżone do Siedlec i Białej Podlaski, a są stolicami województw. Coraz więcej też się mówi o województwach środkowopomorskim (Słupsk i Koszalin), środkowopolskim (Kalisz) i wydzieleniu Warszawy z Mazowsza (zyskałyby Płock i Radom). Mówi się też o ruchach związanych z  Radomiem (powrót do koncepcji wspólnego województwa z Kielcami, Wojewoda w Kielcach, Urząd Marszałkowski w Radomiu lub na odwrót) i z Częstochową. Jest okazja, przychylność władz centralnych, trzeba korzystać!!!
 co za bzdety, zielona góra i gorzów to miasta DWA RAZY większe od BP. Przecież takie województwo złożone z powiatów dookoła BP i Siedlec to będzie taka nędza że psy dupami szczekają, kto to utrzyma?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tylko trzy zmiany są potrzebne: 1. Wydzielić Warszawę z Mazowsza. Oczywiście mówimy o mieście w jego obecnych granicach. 2. Połączyć woj. Śląskie z Opolskim. 3. Utworzyć województwo Środkowopomorskie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
najbardziej w tym wszystkim jest obłudne PSL. Kiedyś niczym towarzysz Broniasz bronili podziału na 49 województw, a teraz bronią obecnego podziału administracyjnego jak niepodległości i reformę samorządową Buzka przedstawiają jako swoją. No, ale z drugiej strony to jakby zlikwidować powiaty i urzędy marszałkowskie to gdzie by się chłopaki z PSL podziali. I taki Sosnowski musiałby wrócić z "wielkiego Lublina" do siebie na wieś. A taki Sławecki do Radzynia czy Czemiernik to samo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: