Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojna domowa w bialskiej Platformie Obywatelskiej

Utworzony przez Czarny, 13 kwietnia 2011 r. o 22:41
Sami pisowcy w tej Białej czy co? Zapomnieliście, że Bergier jest z Międzyrzeca a uczelnia nie jest Pana Józefa tylko państwowa. O opinie o tym Panu zapytajcie w miejscu jego zamieszkania czyli w Sławacinku Starym. I odczepcie sie od porządnego człowieka czyli Pana Żmijana. Różnica taka - Żmijan buduje a Berger umie tylko rozrabiać. To wstyd, że ten ostatni jest senatorem. Widocznie ogłupienie jest w Białej powszechne, w Sławacinku - nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
Sami pisowcy w tej Białej czy co? Zapomnieliście, że Bergier jest z Międzyrzeca a uczelnia nie jest Pana Józefa tylko państwowa. O opinie o tym Panu zapytajcie w miejscu jego zamieszkania czyli w Sławacinku Starym. I odczepcie sie od porządnego człowieka czyli Pana Żmijana. Różnica taka - Żmijan buduje a Berger umie tylko rozrabiać. To wstyd, że ten ostatni jest senatorem. Widocznie ogłupienie jest w Białej powszechne, w Sławacinku - nie.
Niezłe, załapałem że to niby Żmijan tak buduje, taki prawy, to się nazywa ironia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak pamiętamy jaki był szczordy dla dzieci ze sławacinka. ta slynna afera z paczkami. Międzyrzecki lud tez pamieta o wielu obietnicach, a teraz czas na kolejną- Pałac Potockich- jak wieść niesie Pan Senator sie wycofuje z projektu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Niezłe, załapałem że to niby Żmijan tak buduje, taki prawy, to się nazywa ironia.
To prawda PDM buduje kanalizację w Międzyrzecu. Od razu jak został patronem klubu radnych popierających burmistrza, to i ochłap znalazł się dla PDM. A ponoć tyle autostrad jest do wybudowania i drogi krajowe są do modernizacji. Ale jak widać, to niedługo łapcie przyjdzie im szyć. Taka jest moc pana Żmijana. To się dopiero nazywa ironia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]Psioczycie i psioczycie na tego Żmijana... a co byście bez niego zrobili? powinniście się cieszyć, że macie takiego madrego i oddanego dla was człowieka[/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldi napisał:
Panie Żmijan odejdz z polityki i wstydu oszczędz dla mieszkanców sciany wschodniej.co zrobiłes przez tyle lat dla miast sciany wschodniej.Walczysz tylko o pozycje dla siebie. Czas dla takich jak Ty mija bezpowrotnie.
Pan Stanisław Żmijan jest prawym i uczciwym człowiekiem, do wszystkiego doszedł swoją ciężką pracą. Tylko dzięki Jego detrminacji i samozaparcia oraz oddania dla ludu lubelszczyzny mamy tak dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomek napisał:
Pan Stanisław Żmijan jest prawym i uczciwym człowiekiem, do wszystkiego doszedł swoją ciężką pracą. Tylko dzięki Jego detrminacji i samozaparcia oraz oddania dla ludu lubelszczyzny mamy tak dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zawsze miał na względzie dobro ogółu a nie żeby się ustawić w życiu a to z PZPR a to z inną bandą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerzy Makaruk napisał:
Zawsze miał na względzie dobro ogółu a nie żeby się ustawić w życiu a to z PZPR a to z inną bandą.
nie zmyslaj... to tylko ploty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomek napisał:
Pan Stanisław Żmijan jest prawym i uczciwym człowiekiem, do wszystkiego doszedł swoją ciężką pracą. Tylko dzięki Jego detrminacji i samozaparcia oraz oddania dla ludu lubelszczyzny mamy tak dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisz jak ci dobrze, no jak to jest gdy on zdeterminowany z samozaparciem oddaje się ludowi! Ja w tych waszych orgiach nie uczestniczę. Czy coś bierzecie na rozluźnienie? Żeby mieć taki odlot trzeba naprawdę być przygłupem, bo na prawość i uczciwość nie ma tu miejsca. Od Palikota to połknął i robi teatrzyk popaprańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał Litwiniuk odwołał się od decyzji sądu koleżeńskiego Platformy Obywatelskiej w Lublinie, do sądu krajowego partii. Przypomnijmy, że obecny radny bialskiej Rady Miasta został decyzją struktur lubelskich PO zawieszony w prawach członka partii na pół roku. - Uważam, że orzeczenie jest krzywdzące, a postawione mi zarzuty są nieuzasadnione. Wskazano w nich moją osobę jako aktywnego prowodyra koalicji wyborczej z PiS przed drugą turą wyborów prezydenckich w mieście Biała Podlaska. Przypisywanie mi takiej roli, zwłaszcza w tej funkcji sprawczej jest kompletnie nietrafione, dlatego, że taką decyzję podjęły organy kolegialne Platformy w Białej Podlaskiej, te które statut upoważnia do podejmowania takiej decyzji. Jak dodał Michał Litwiniuk, decyzję o poparciu w wyborach prezydenckich kandydata Prawa i Sprawiedliwości zadecydowały zarząd miejski i rada powiatu grodzkiego PO. - Jedyna moja rola w tym procesie polegała na tym, że jestem lojalnym członkiem struktur i zasiadałem w wieloosobowych, kolegialnych organach, które taką decyzję podjęły. Więc nie zgadzam się z tym, że można w demokratycznej partii stosować zasady wybiórczej odpowiedzialności. Podobną decyzję o odwołaniu się do sądu krajowego podjął również Adam Chodziński. Przypomnijmy, Adam Chodziński - kandydat w ostatnich wyborach samorządowych na urząd Prezydenta Białej Podlaskiej z ramienia PO, decyzją sądu koleżeńskiego w Lublinie został usunięty z partii. Decyzja sądu koleżeńskiego PO w Lublinie wobec dwóch działaczy partii z Białej Podlaskiej była reperkusją wydarzeń z ostatnich wyborów samorządowych. Wówczas w drugiej turze wyborów na urząd Prezydenta Białej Podlaskiej, bialska PO zdecydowała się poprzeć kandydata wystawionego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zainteresowani, którzy ten mezalians popełnili tj. Żmijan i Abramowicz nadal prowadzą frymarkę i wystawiają durniów do odstrzału. Oni są bohami partii a reszta to dekoracja. Jest to ostatni moment do przemyśleń czy warto głosować na takich ludzi jak: Żmijan, Stefaniuk czy Abramowicz! Im chodzi o własny interes i jak się ustawić w biznesie. A reszta, to mało inteligentni pożeracze ich kiełbasy. Ohyda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanisław Zmijan jest oddanym działaczem społecznym, Międzyrzec Podlaski jest z niego dumny!!!!!!!!!!!!!!!!!! z Międzyrzeca nikt o nim złego słowa nie powie!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudolf napisał:
Stanisław Zmijan jest oddanym działaczem społecznym, Międzyrzec Podlaski jest z niego dumny!!!!!!!!!!!!!!!!!! z Międzyrzeca nikt o nim złego słowa nie powie!!!!!!!!!!!!!!!
Rudolfie wskaż mi tych co mówią o nim same dobre rzeczy??????????? Po drugie w Międzyrzcu są bardziej świetliste persony niż Żmijan!!!!!!!!!! Oddany działacz społeczny we własnej sprawie, taki ex narcyz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rudolfie wskaż mi tych co mówią o nim same dobre rzeczy??????????? Po drugie w Międzyrzcu są bardziej świetliste persony niż Żmijan!!!!!!!!!! Oddany działacz społeczny we własnej sprawie, taki ex narcyz.
TO ZASZCZYT DLA MIESZKAŃCÓW MIĘDZYRZECA, ŻE PAN ŻMIJAN MIESZKA DZIAŁA I TWORZY W MIĘDZYRZECU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudolf napisał:
Stanisław Zmijan jest oddanym działaczem społecznym, Międzyrzec Podlaski jest z niego dumny!!!!!!!!!!!!!!!!!! z Międzyrzeca nikt o nim złego słowa nie powie!!!!!!!!!!!!!!!
ALE DOBREGO TEŻ NIE POWIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodak napisał:
ALE DOBREGO TEŻ NIE POWIE!!!
Jest to człowiek o wielkim sercu, uczciwy, sprawiedliwy a zwłaszcza wrażlwy na ludzką niedolę. Wszyscy tu go znają i radują się z jego sukcesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudolf napisał:
TO ZASZCZYT DLA MIESZKAŃCÓW MIĘDZYRZECA, ŻE PAN ŻMIJAN MIESZKA DZIAŁA I TWORZY W MIĘDZYRZECU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oj Rudolfie walisz kapucynka albo bawisz się gumowym rekwizytem i uważasz to za zaszczyt. Nie wiem co ten Żmijan tworzy w Międzyrzecu i co stworzył. Wiem, że sitwa rządzi, a to nic dobrego dla miasta. Jestem mieszkańcem i widzę, że żaden splendor nie spłynął na miasto z racji tego, że pan Żmijan jest posłem. Naprawdę lepiej niech już nim nie będzie. PRL zniknie jak towarzysze staną się rekwizytami w Kozłówce, a nie kacapami udającymi patriotów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oj Rudolfie walisz kapucynka albo bawisz się gumowym rekwizytem i uważasz to za zaszczyt. Nie wiem co ten Żmijan tworzy w Międzyrzecu i co stworzył. Wiem, że sitwa rządzi, a to nic dobrego dla miasta. Jestem mieszkańcem i widzę, że żaden splendor nie spłynął na miasto z racji tego, że pan Żmijan jest posłem. Naprawdę lepiej niech już nim nie będzie. PRL zniknie jak towarzysze staną się rekwizytami w Kozłówce, a nie kacapami udającymi patriotów!
oj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
oj
TAK, tak, smutne to, ale na rzeczy. Na razie sam sobie przyzwala panisko i jedynkę ma na liście i będzie brylował w wyborach. Zdaje się, że przy Palikocie był jakby bardziej pokorny. Palikot mówił, a on w skupieniu słuchał. Po za bogactwem, to nie słyszałem by uczestniczył w jakichś inicjatywach ustawodawczych, nie wiem czy składał jakiekolwiek interpelacje, wnioski. Ale nie tylko on jest taki skromny, cicho jest o Stefaniuku, Abramowiczu, wygląda tak jakby w regionie naszym nie było żadnych problemów. Bo problemy natury społecznej, to polityka i odpowiedzialność. Smutne to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak w Białej Podlaskiej wygra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...