Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojska USA na Lubelszczyźnie (zdjęcia)

Utworzony przez elto, 24 marca 2015 r. o 16:08
tak piszesz, ale w razie ataku pierwszy spierdaczysz za granicę :)
  oczywiście, że spierdolę, nie mam zamiaru bronić polskich złodziei co okradli kraj, wystarczy, że moja rodzina podczas II wojny światowej walczyła, chyba tylko po to abyśmy my przymierali głodem, no bo jak sie pracuje za 1200 zł to jest wegetacja a nie życie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz sobie wyobraźcie Rusków - to samo, tylko że zgwałcą wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka.
  a amerykanów co oszukają  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
apl. adw. Radosław Galusiakowski   Raduś od jutra tylko kserowanko i pisemka pro publico bono. Mówiłem, żebyś przestał wypisywać głupoty w komentarzach. Mentor
Nie "mentor", lecz "patron" być powinno.   Na ślubowaniu pierwszego roku Pan Prezes Adw. Zwara powitał nas w gronie ludzi wolnych. Trzymam się tego, choć wolny byłem już wcześniej. Może u was w Lublynie stosunki między aplikantami a patronami są takie, że za karę robi się kserówki? Chwała Nieistniejącemu, że nie jestem z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może tak Ci wspaniali Panowie w swych cudownych maszynach zaczną odpowiadać za wypadki jakie powodują.Mnie mało co nie pozbawili życia kiedy uderzyli w mój pojazd czołowo i nie można ich karać w naszym kraju, umowa międzynarodowa.Wypadek miał miejsce 03 12 2014 na drodze krajowej numer 20 można zobaczyć po wpisaniu w gogle.Wstyd mi za Was za wasze zachowanie by do dnia dzisiejszego nie zapytać nawet o stan mojego zdrowia nie mówiąc już o zwykłym PRZEPRASZAM.I to ma być sojusznik nie jesteście Panami tego świata ja do dziś ponoszę skutki wypadku a sprawca oraz wielka Armia maja to głęboko w d...?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...