Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wójt Michaluk dostanie ponad 12 tys. miesięcznie

Utworzony przez noname, 14 maja 2009 r. o 08:30
bigly napisał:
Taki mlody a glupi. A tak wogule: o co ci biega koleżko? zacznij jeszcze raz... powoli i spokojnie... najpierw walnij kielich niech ręce ci przestaną dygotać... już?... dawaj...
Popieram Takie pytanie zadaję wszystkim gluptasom na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głos Za Wójtem napisał:
Opozycja Wojta. Czy sądzisz kol. ze gdy one dojdą do władzy to będzie lepiej. Inaczej to będzie. Mają duże parcie na władzę. A takim maluczkim władza rozum odbira. Tak by było ale na szczęście nie budiet.
A ty kto prorok jaki czy co? Jak tak wszystko widzisz w czarnych kolorach to nie wstawaj z łóżka bo możesz sie poślizgnąć i złamać nogę. Nigdy nie ma tak dobrze, że lepiej być nie może. A u nas może być dużo dużo lepiej. Tylko więcej wiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aja nie żałuję wójtowi tych pieniędzy. Oby jemu się dobrze wiodło a i nam polepszyło. P.S. Nie pracuję w urzędzie gminy. Tylko mam w sobie dużo życzliwości i pogody ducha. I tylko mnie rozśmieszy ja mi zaraz ktoś odpisze - ty głupi ch...ju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Aja nie żałuję wójtowi tych pieniędzy. Oby jemu się dobrze wiodło a i nam polepszyło. P.S. Nie pracuję w urzędzie gminy. Tylko mam w sobie dużo życzliwości i pogody ducha. I tylko mnie rozśmieszy ja mi zaraz ktoś odpisze - ty głupi ch...ju
Jaki ty mądrutki jesteś i obiektywny. Tylko tak dalej. A tak na marginesie to nie spotkałem się na tym forum z wpisem który by stwierdzał że jemu żałuje pieniędzy. Zdecydowana większość polemizuje tylko czy jemu ta pieniądze pochodzące z naszych podatków sie należą. A to jeż zupełnie inna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Aja nie żałuję wójtowi tych pieniędzy. Oby jemu się dobrze wiodło a i nam polepszyło. P.S. Nie pracuję w urzędzie gminy. Tylko mam w sobie dużo życzliwości i pogody ducha. I tylko mnie rozśmieszy ja mi zaraz ktoś odpisze - ty głupi ch...ju
DOLICZ JESZCZE DO JEGO POBORÓW - POBORY ŻONY PŁATNE TEŻ Z WASZYCH PODATKÓW, ORAZ 1-2 MLN ZŁ ROCZNIE DLA "KRUSZBUDU" ZA BUDOWANIE "MICHAŁÓWEK. ŁADNIE SIE OBŁOWIŁ NA WASZYCH PODATKACH. SAM JESTES GŁUPI CH.....J.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Aja nie żałuję wójtowi tych pieniędzy. Oby jemu się dobrze wiodło a i nam polepszyło. P.S. Nie pracuję w urzędzie gminy. Tylko mam w sobie dużo życzliwości i pogody ducha. I tylko mnie rozśmieszy ja mi zaraz ktoś odpisze - ty głupi ch...ju
DOLICZ JESZCZE DO JEGO POBORÓW - POBORY ŻONY PŁATNE TEŻ Z WASZYCH PODATKÓW, ORAZ 1-2 MLN ZŁ ROCZNIE DLA "KRUSZBUDU" ZA BUDOWANIE "MICHAŁÓWEK. ŁADNIE SIE OBŁOWIŁ NA WASZYCH PODATKACH. SAM JESTES GŁUPI CH.....J.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Aja nie żałuję wójtowi tych pieniędzy. Oby jemu się dobrze wiodło a i nam polepszyło. P.S. Nie pracuję w urzędzie gminy. Tylko mam w sobie dużo życzliwości i pogody ducha. I tylko mnie rozśmieszy ja mi zaraz ktoś odpisze - ty głupi ch...ju
Tak zgadza sie jesteś g......m, pi........m, ch.............m. Tu nie chodzi o 12 tys miesiecznie, chodzi o to, ze jeszcze niedawno wójt mówił że gmina biedna i trzeba z oszczędności zamknąć szkoły. Ale w ciągu 2 miesiecy stała sie bogata i z..........ła wójtowi podwyżkę. Więc pieprznij się w ten[b] głupi łeb i zacznij myśleć[/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYR.......Ł CAŁĄ GMINĘ I PARE PANIENEK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
DOLICZ JESZCZE DO JEGO POBORÓW - POBORY ŻONY PŁATNE TEŻ Z WASZYCH PODATKÓW, ORAZ 1-2 MLN ZŁ ROCZNIE DLA "KRUSZBUDU" ZA BUDOWANIE "MICHAŁÓWEK. ŁADNIE SIE OBŁOWIŁ NA WASZYCH PODATKACH. SAM JESTES GŁUPI CH.....J.
Głupi CH . bo sługus mich---ka on tylko takimi się otacza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hi hi hi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak zgadza sie jesteś g......m, pi........m, ch.............m. Tu nie chodzi o 12 tys miesiecznie, chodzi o to, ze jeszcze niedawno wójt mówił że gmina biedna i trzeba z oszczędności zamknąć szkoły. Ale w ciągu 2 miesiecy stała sie bogata i z..........ła wójtowi podwyżkę. Więc pieprznij się w ten[b] głupi łeb i zacznij myśleć[/b]
Pięknie . Sam bym lepiej nie napisał. Wójcie będziesz kopać do samej szkoły? Ten twój piach nawet pod kostkę sę nie nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WYR.......Ł CAŁĄ GMINĘ I PARE PANIENEK.
A kogo walił ? znamy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóż to za figura ten Michaluk. Takiej kasy to nawet to nawet Czapski - prezydent 60-tysięcznej Białej - nie dostaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A cóż to za figura ten Michaluk. Takiej kasy to nawet to nawet Czapski - prezydent 60-tysięcznej Białej - nie dostaje
Michaluk dziennie kosztuje Nas podatników 400zł. to jest równowartość jednej tony pszenicy.I czegóż to Panasiuk się czepia? Brawo romek pompuj gmine i i jej mieszkańców aż do wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goiść napisał:
Michaluk dziennie kosztuje Nas podatników 400zł. to jest równowartość jednej tony pszenicy.I czegóż to Panasiuk się czepia? Brawo romek pompuj gmine i i jej mieszkańców aż do wyborów.
POMPUJE, POMPUJE I CIĄGLE MU MAŁO. ŻADNEGO UMIARU, O KULTURZE OSOBISTEJ NIE WSPOMINAJĄC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy on wogóle wie co to jest kultura?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A czy on wogóle wie co to jest kultura?
dla nie kultura to imprezka w remizie, gdzie można za darmochę popić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dla nie kultura to imprezka w remizie, gdzie można za darmochę popić.
I to jest dramat naszej gminy. Za kieliszek wódki w "pseudotowarzystwie" można mieć wszystko. Niestety ambitne cele wymagają czegoś więcej i w konsekwencji gmina jest taka jaka jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A czy on wogóle wie co to jest kultura?
O jakiej kulturze można mówic w gminie? powołany przez wójta tzw. gminny ośrodek kultury - żenada. powołany przez wójta tzw. dyrektor gminnego ośrodka kultury - kpina. imprezy organizowane przez tzw. gminny ośrodek kultury - katastrofa. organizowane "na siłę" przez tzw. gminny ośrodek kultury - zespoły śpiewacze - obciach. i po co to wszystko? bo wójt obecnie chce być tzw. "mecenasem SZTUKI" - żarty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O jakiej kulturze można mówic w gminie? powołany przez wójta tzw. gminny ośrodek kultury - żenada. powołany przez wójta tzw. dyrektor gminnego ośrodka kultury - kpina. imprezy organizowane przez tzw. gminny ośrodek kultury - katastrofa. organizowane "na siłę" przez tzw. gminny ośrodek kultury - zespoły śpiewacze - obciach. i po co to wszystko? bo wójt obecnie chce być tzw. "mecenasem SZTUKI" - żarty.
Krótkie i rzeczowe. DOBRE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...