Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wójt uparł się zlikwidować trzy podstawowki

Utworzony przez Gość, 22 maja 2009 r. o 08:11
Gdyby nie wójt nie mieliby gdzie pracować, bo Grzyb by tylu nie zatrudnił he, he. A tu proszę jaka przedwyborcza agitacja... No ładnie i to tacy ludzie uczą moje dzieci?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzyb powinien dziękować Wójtowi że zatrudnia tylu nauczycieli. A PsL zawsze milczy w ważnych sprawach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Grzyb powinien dziękować Wójtowi że zatrudnia tylu nauczycieli. A PsL zawsze milczy w ważnych sprawach.
No właśnie to się zgadza, większość nauczycieli w gminnych szkołach jest z Międzyrzeca. Burmistrz nie zatrudnia ludzi ze wsi. Panie Wójcie, czas się zastanowić nad tym problemem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwazniejsze ze szkoly sie utrzymaly dzieki determinacji radnych z powiatu. Tylko nie wiem po co posel Zmijan przyjechal, przeciez to on uchwalil mozliwosci likwidacji szkol w parlamencie bez zgody kuratorium. O co chodzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A gdzież to się pochowali peeselowscy radni powiatowi? Nie bronili swoimi piersiami kolegi wójta!
napiszcie kto z lokalnych polityków bronił dzieci z wiejskich szkół przed wójtem z PSL-u? Czy był poseł Stefaniuk z PSL-U? Czy był przewodniczący Litwiniuk z PSL-u? Czy był radny wojewódzki Stolarczyk z PSL-u? Czy był radny powiatowy Kostka z PSL-u? Czy był radny powiatowy Filipiuk z PSL-u? bo nie uwierzę, że OBRONIŁA WAS, ludzi wsi PLATFORMA OBYWATELSKA!!! OBRONIŁA WAS, ludzi wsi PLATFORMA OBYWATELSKA!!! OBRONIŁA WAS, ludzi wsi PLATFORMA OBYWATELSKA!!! OBRONIŁA WAS, ludzi wsi PLATFORMA OBYWATELSKA!!! OBRONIŁA WAS, ludzi wsi PLATFORMA OBYWATELSKA!!! OBRONIŁA WAS, ludzi wsi PLATFORMA OBYWATELSKA!!! OBRONIŁA WAS, ludzi wsi PLATFORMA OBYWATELSKA!!! OBRONIŁA WAS, ludzi wsi PLATFORMA OBYWATELSKA!!! OBRONIŁA WAS, ludzi wsi PLATFORMA OBYWATELSKA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najwazniejsze ze szkoly sie utrzymaly dzieki determinacji radnych z powiatu. Tylko nie wiem po co posel Zmijan przyjechal, przeciez to on uchwalil mozliwosci likwidacji szkol w parlamencie bez zgody kuratorium. O co chodzi??
OBRONIŁA NAS, ludzi wsi PRZED PSL-em PLATFORMA OBYWATELSKA!!! OBRONIŁA NAS, ludzi wsi PRZED PSL-em PLATFORMA OBYWATELSKA!!! OBRONIŁA NAS, ludzi wsi PRZED PSL-em PLATFORMA OBYWATELSKA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
napiszcie kto z lokalnych polityków bronił dzieci z wiejskich szkół przed wójtem z PSL-u? Czy był poseł Stefaniuk z PSL-U? Czy był przewodniczący Litwiniuk z PSL-u? Czy był radny wojewódzki Stolarczyk z PSL-u? Czy był radny powiatowy Kostka z PSL-u? Czy był radny powiatowy Filipiuk z PSL-u? bo nie uwierzę, że OBRONIŁA WAS, ludzi wsi PLATFORMA OBYWATELSKA!!!
Gdzie był nasz ludowy EUROKANDYDAT poseł STEFANIUK? Gdzie? Może już w Parlamencie Europejskim w Strasburgu??? DLACZEGO NIE BYŁO GO DZISIAJ Z NAMI?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze , że poinformowaliście o relacji w TVN. Teraz wiadomo komu zależy na tych szkołach. Panowie radni - jeden powiatowy, a drugi były gminny chyba jednak straciliście w oczach opinii gminnej. Szkoda tej pani co szkołę budowała a teraz pięć lat zostało jej do emerytury, ale cóż dużo osób było w takiej sytuacji jak likwidowano zakłady pracy. A o panu Zbyszku z wordu pisano, że za granicę wyjechał. A tu proszę odnalazł się. Za granicą miasta , w Halasach. Było na co popatrzeć. Ten starszy pan co kręcił syreną był po prostu odlotowo nieziemski. Mógłby sobie dorabiać do emerytury rozkręcając niejedną imprezę. A ta pani z wytłaczanką jajek niepotrzebnie się zawstydziła. Powinna wykorzystać swój czas antenowy i umieścić reklamę świeżych, swojskich jaj w cenie 1 polski złoty za sztukę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Po co szłam? Z ciekawości... kobiety takie są... (i to jest ich wada... CIEKAWOŚĆ!) Niestety, głupota "rodziców w tym i moja..." nie zna granic...!!!!! Dlaczego, ""DYREKTORKI"" (podwójny "") miały tak mało do powiedzenia???.... tylko te "beznadziejne slogany..., a za to ich MĘŻOWIE tak się "produkowali"... ????? (najwyraźniej, ktoś się pomylił z powołaniem!!! "PRODUKCJA" mężusiów, ta głośna i ta cicha - do redaktorów (obserwowałam) była beznadziejna... """""""A tak, na marginesie nigdy nie lizałam..... NIKOMU TYŁKA..................!!!!! A SULIMA TO MOŻE TERAZ.... !!!! (popisał się w TVN łącznie z PANASIUKEM - inteligencji PA|NOWIE )))) nie wspomnę o rozumie !!!!
RUZUMU TO CHYBA TOBIE BRAKUJE NIE PASUJE CI TO PRZENIEŚ DZIECI DO MIASTA STAŁAŚ JAK GŁUPIA PI... I TYLKO ZAJMOWAŁAŚ MIEJSCE A MOŻE CHCIAŁAŚ BYĆ W TELEWIZJI JEŚLI NIE POMAGASZ TO NIE PRZESZKADZAJ I WIĘCEJ NIE PRZYCHODŹ I NIE RÓB SMRODU ZOBACZYŁAŚ SWOJĄ FAŁSZYWĄ GĘBĘ W TVN 24 I TERAZ BĘDZIESZ SIĘ SZCZYCIĆ PRZED RODZINĄ JAKA TO TY DZIAŁACZKA JESTEŚ A NA FORUM PISZESZ DOPIERO PRAWDĘ BO NA ŻYWO BRAK CI ODWAGI NADAJESZ SIĘ DO DRUŻYNY WÓJTA TYCH KILKU LIZUSÓW RADNYCH KTÓRZY SAMI NIE MYŚLĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gdzie był nasz ludowy EUROKANDYDAT poseł STEFANIUK? Gdzie? Może już w Parlamencie Europejskim w Strasburgu??? DLACZEGO NIE BYŁO GO DZISIAJ Z NAMI?????
ZAPAMIĘTAJCIE 7 CZERWCA!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gdzie był nasz ludowy EUROKANDYDAT poseł STEFANIUK? Gdzie? Może już w Parlamencie Europejskim w Strasburgu??? DLACZEGO NIE BYŁO GO DZISIAJ Z NAMI?????
ZAPAMIĘTAJCIE 7 CZERWCA!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Po co szłam? Z ciekawości... kobiety takie są... (i to jest ich wada... CIEKAWOŚĆ!) Niestety, głupota "rodziców w tym i moja..." nie zna granic...!!!!! Dlaczego, ""DYREKTORKI"" (podwójny "") miały tak mało do powiedzenia???.... tylko te "beznadziejne slogany..., a za to ich MĘŻOWIE tak się "produkowali"... ????? (najwyraźniej, ktoś się pomylił z powołaniem!!! "PRODUKCJA" mężusiów, ta głośna i ta cicha - do redaktorów (obserwowałam) była beznadziejna... """""""A tak, na marginesie nigdy nie lizałam..... NIKOMU TYŁKA..................!!!!! A SULIMA TO MOŻE TERAZ.... !!!! (popisał się w TVN łącznie z PANASIUKEM - inteligencji PA|NOWIE )))) nie wspomnę o rozumie !!!!
PO CO CHODZISZ TAM GDZIE NIE MASZ NIC DO POWIEDZENIA GŁUPIA BABO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ty dyrektorka gok-u zajmij się kulturą, a nie oponowaniem wobec rodziców! Każdy miał prawo przyjść. Pani Dyrektor SP w Halasach - brawo! Jest Pani super człowiekiem i świetnym dyrektorem! Proszę Panią o podanie danych do publicznej wiadomości ile to kosztów na rzecz szkoły napędza osp i gbp. Proszę postarać się i upublicznić jakie składniki wziął wójt pod uwagę wyliczając koszt jednego ucznia!
To najgorszy pani Dyrektor w histori tej szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz może być na TVP 3 Lublin relacja z sesji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm... "Wpis...69" Rozumu to mi chyba nie brakuje.... mam... dosyć uczenia moich dzieci "Szła dzieweczka do laseczka...." i już dawno swoje dzieci przeniosłam ............. NIGDY NIGDZIE NIE STAŁAM JAK "PI....I i nie zajmowałam miejsca" a już zapewne w TVN 24... ))) (cenię tą TV za obiektywizm), a przed rodziną będę się chwalić tym, że widziałam jak mężowie dyrektorek SP Publicznych (Halasy i Tuliłów) walczyli o posady swoich żonek (jeden krzycząc, a drugi nagabując redaktorów), a kto się nadaje do lizusów.... ??? walczących o STOŁKI i POSADY DLA ŻON !!! (wymienić...????)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpis 72.... nie jestem.... "GŁUPIA BABO"... jeżeli już to to... (przemilczę.... ), a tak w nawiasie mówiąc, duże litery na forum oznaczają, krzyk...!!!! (tz. jeżeli się określone słowo podkreślić, ew. jeżeli są to całe zdania to znaczy, że nie ma się nic sensownego do powiedzenia, a rozmówce trzeba "wziąć" krzykiem.... (to do 69 i 72 to chyba i tak nie ma znaczenia bo to ta sama osoba, a może.... )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co cisza???? nie ma argumentów po Programie TVN 24??? pomijając zachowanie (krzyki.... teksty nie do przytoczenia na forum.... przynajmniej ja nie chcę ich przytaczać) męża dyrektorki z Halas..., a może mąż, "dyrektorki" z Tuliłowa się "głośno" wypowie , bo jak mi wiadomo z autopsji... TAM W SZKOLE rządzą sprzątaczki.... !!!! a, "PANI DYREKTOR - aby, posadka została a dzieci cóż.. ???? niech w klasie będzie 4-5 uczniów, ale klasa jest.... ŻENADA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chłopaki".... i co nie walczycie...!!!! ... o stołki i posady????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
program w TVN 24 .... was "dobił"????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i co cisza???? nie ma argumentów po Programie TVN 24??? pomijając zachowanie (krzyki.... teksty nie do przytoczenia na forum.... przynajmniej ja nie chcę ich przytaczać) męża dyrektorki z Halas..., a może mąż, "dyrektorki" z Tuliłowa się "głośno" wypowie , bo jak mi wiadomo z autopsji... TAM W SZKOLE rządzą sprzątaczki.... !!!! a, "PANI DYREKTOR - aby, posadka została a dzieci cóż.. ???? niech w klasie będzie 4-5 uczniów, ale klasa jest.... ŻENADA...
A to się pani od kultury produkuje, daj spokój wszyscy widzą kim jesteś i czego bronisz ( 56000 brutto)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...