Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wójt zadbał o rodzinę

Utworzony przez kobra, 6 czerwca 2008 r. o 15:02
Gość napisał:
SOŁTYSÓW JEST PONAD 30, A MIECIO MA TYLKO JEDEN GŁOS. CZYZBY JEGO JEDEN GŁOS ZADECYDOWAŁ O BUDOWIE "MICHAŁÓWKI" W MISIACH. WATPIĘ. TO CHYBA JAKIS CUD. MOZLIWY TYLKO W MIĘDZYRZECKIEJ GMINIE. PRAWDA "GOŚCIU"????????????????/
Cokolwiek byś nie napisał to i tak nie zmienisz faktów, w świetle których pan Mietek wypadł tak jak wypadł, jak mówi przysłowie "nie pluj w tą wodę bo możesz się jej napić". I to spotkało pana Mietka, no cóż takie jest życie, uczy pokory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PONOĆ W PRZYSZŁYM TYGODNIU WÓJT PO RAZ KOLENY MA "OŚMIESZYĆ" SĄD W RADZYNIU PODLASKIM? CZY TO PRAWDA??? OD ILU TO JUZ MIESIĘCY SĄD NIE MOŻE ZAMKNĄĆ SPRAWY? OD KTÓREGO Z LEKARZY WÓJT TERAZ PRZEDSTAWI ZWOLNIENIE LEKARSKIE? MYSLĘ ŻE OD GINEKOLOGA, BO OSTATNIO WIDAC JAKBY MIAŁ PUCHLINĘ WODNĄ, A MOŻE PRZEPUKLINĘ, A MOŻE MIĘSIEŃ PWNY, A MOŻE OTŁUSZCZENIE WĄTROBY, A MOŻE COS ZNOWU KOMBINUJE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wtorku jeszcze dużo czasu. Jutro weekend trzeba dać w rurę aby do sprawy zachorować. Najlepiej na kaca. A może tak jak ostatnio już w piątek przed sprawą szefunio źle się poczuł i poszedł na zwolnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To są jakieś głupoty. W Gminie nie ma żadnej opozycji. Wszyscy są zgodni i ulegli. Posłusznie wykonują rozkazy wójta i głosują tak jak on chce. Wystarczy przejrzeć głosowania zawsze jednomyślność. Nawet absolutorium dostał jednogłośnie pomimo ciążących na nim zarzutów prokuratorskich. Radni szybko zapomnieli jakie idiotyczne decyzje podejmował wójt w 2008 roku i jak wielkie protesty i demonstracje społeczne one wywołały. Smutne to ale niestety prawdziwe. Dawni oponenci sprzedali sie za łyżkę soczewicy i teraz wstydzą się spojrzeć ludziom w oczy.
W całej gminie poza kilkoma oszołomkami jest jednomyślność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
W całej gminie poza kilkoma oszołomkami jest jednomyślność.
WITAMY KIM DZONG GILA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
W całej gminie poza kilkoma oszołomkami jest jednomyślność.
W CAŁEJ GMINIE POZA KILKOMA OSZOŁOMAMI NIEUMIEJĄCYMI SAMODZIELNIE MYŚLEĆ I POZBAWIONYMI OBIEKTYWIZMU A KURCZOWO TRZYMAJĄCYMI SIĘ WYBLAKŁEGO , OSKARŻONEGO WÓJTA , JEST BIERNA I CICHA OPOZYCJA. TYCH KILKU NAZYWANYCH PRZEZ CIEBIE ;;OBSERWATORZE ;; OSZOŁOMKAMI POCIĄGNIE ZA SOBĄ I POPROWADZI DO WYBORÓW CAŁĄ GMINĘ I CO CIEKAWE WYGRAJĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt Gminy Międzyrzec Podlaski Na podstawie art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku O gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity: Dz. U. z 2004 r. Nr 261, poz. 2603 z późniejszymi zmianami) podaję do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w trybie publicznego przetargu nieograniczonego: - nieruchomość w Dołhołęce, nr ewid. 113/36 o powierzchni 0,03 ha. Cena 360,00 zł.. WYPRZEDAŁ JUZ CAŁĄ GMINĘ. ZOSTAŁY JUZ TYLKO SKRAWKI. ALE - CO TAM - KTO DA WIĘCEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opowieść z morałem Proboszcz pewnej małej wioski świętuje 25-tą rocznicę święceń kapłańskich. Na specjalnie wynajętej sali zebrało się pokaźne grono miejscowych znakomitości. Proboszcz, siedzący za specjalnym stołem na podwyższeniu, zwraca się do przybyłych parafian: -Kochani moi!... Nie łatwo jest osobie takiej jak ja, mówić o rzeczach nie związanych z naszą wiarą. Dlatego potraktujmy to spotkanie na wesoło! Gdyby nie "tajemnica spowiedzi" mógłbym was tutaj rozbawić, zacznę jednakpoważniej. W pierwszym dniu po przybyciu tutaj, zmuszony byłem zadać sobie pytanie: gdzie ja trafiłem? Pierwszą osobą, którą wyspowiadałem był młody mężczyzna, który wyznał, że zdradza żonę z jej siostrą. Wyznał również, że zaraził się chorobą weneryczną od sekretarki swojego szefa. Jednak z upływem czasu nabrałem przekonania, że mieszkający tutaj ludzie są dobrzy i uczciwi, a to co przedstawiłem to był tylko incydent. Po 20 minutach na salę wchodzi zdyszany wójt, który bardzo przeprasza za spóźnienie. Siada na miejscu obok proboszcza i poprawiając wąsa zaczyna mówić: - Doskonale pamiętam dzień, w którym nasz dostojny jubilat zawitał do naszej parafii. Zresztą nie będę się chwalił, ale miałem zaszczyt być pierwszą osobą, którą nasz proboszcz wyspowiadał !!! MORAŁ: Kto się spóznia, niech się lepiej nie odzywa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH !!! Zachęcaj WSZYSTKICH, kogo tylko możesz, aby w jesiennych wyborach samorządowych, KAŻDY Z NAS zagłosował PRZECIWKO PSL-owcom !!! NASZ GŁOS - "PRZECIWKO IM" - DLA DOBRA NASZEJ PODLASKIE ZIEMI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...