Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wola Osowińska: 19-latka zasłabła i uderzyła fordem w drzewo

Utworzony przez dżefrej, 26 listopada 2010 r. o 11:46
Mam nadzieję, że wszystko skończy się krótkim pobytem w szpitalu. Właśnie dlatego kobiety nie powinny wychodzić z kuchni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dżefrej napisał:
Mam nadzieję, że wszystko skończy się krótkim pobytem w szpitalu.Właśnie dlatego kobiety nie powinny wychodzić z kuchni.
beznadziejny wpis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dżefrej napisał:
Mam nadzieję, że wszystko skończy się krótkim pobytem w szpitalu.Właśnie dlatego kobiety nie powinny wychodzić z kuchni.
Mężczyzna też może zasłabnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasłabła czy poprawiala makijaż ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed chwilą zadałem przekorne pytanie czy zaslabła a może poprawiała makijaż ? ale kiedy spojrzałem jeszcze raz na to zdjęcie to zadałem sobie inne pytanie. Kim jest sołtys tej wsi,że jest mu aż tak obojętna odległość drzew które praktycznie rosną w drodze ? Tam nawet małe wachnięcie kierownicą może doprowadzić do wielkiej tragedii.Wąziutka dróżka,brak chodnika i jeszcze te drzewa .Wyście wybrali tych samych radnych ?....i dalej jesteście zadowoleni z sołtysa????taaak ??? ...a to się zabijajcie na własne życzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadł z jezdni? Przez rów? No tak, przecież na zdjęciach wyraźnie widać, że pomiędzy drogą a drzewami jest hohoho... a może i więcej odległości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marku Pietrzela, jeżeli już swoje wypociny okraszasz jakimś zdjęciem, to zadbaj, aby współgrało ono z tym, co napisałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejeła sie ze jedzie samochodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rów? Gdzie tam jest rów przy drodze? A może to zdjecie z innego wypadku i tylko marka auta się zgadza? I gratuluję newsa - sprawa w sam raz na pierwszą stronę gazety codziennej o zasięgu regionalnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 napisał:
Rów? Gdzie tam jest rów przy drodze? A może to zdjecie z innego wypadku i tylko marka auta się zgadza? I gratuluję newsa - sprawa w sam raz na pierwszą stronę gazety codziennej o zasięgu regionalnym.
Nie czepiaj się. Nie wiesz, że Mareczek lubi pospać? Przespał niusa, a że trzeba coś zarobić, to wkleił starocie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...