Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wolno nagrywać obrady rady pedagogicznej, czy nie?

Utworzony przez UPRawniony do głosowania, 4 maja 2009 r. o 21:20
Tak pani Ireno jesteśmy z Panią , proszę się trzymać i nie dać zaszczuć przez tak prymitywnych ludzi , ale niech Pani będzie wdzięczna dyrektorce bo dzięki takim zachowaniom inni zobaczą jacy ludzie sprawują władzę i dają tym samym przykład dzieciom, młodzieży, środowisku. A potem się mówi ,że nauczyciele nie mają autorytetu , bo jeśli widzimy takie zachowania jak Pani Z.... to o czym mówić. Brawo grono pedagogiczne ciekawe jak was wezmą na przesłuchanie co powiecie. Bedziemy obserwować państwa reakcje. Mobbing w szkołach na lubelszczyźnie to zmora np. Konstantynowie, Leśnej P. szkole średniej, Janowie P. - ale cóż sie dziwić dyrektorami są poplecznicy arbuzów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP napisał:
Skoro już się ruszyło w janowie o mobingu w szkole i gminnie to w tym tygodniu lub na początku następnego wyjdzie,że nietylko pani Semeniuk ma problemy z władzo.
~absolwent~ 10.01.2009, 16:00:24 Wpis #269 Goście CYTAT(gminianin @ 10.01.2009, 14:47) Pomyśleć w radzie są nauczyciele,co oni przedstawiają.Szkoda tylko dzieci .PARODIA. To nauczyciele i jednocześnie dyrektorzy szkoły...więc pomyślcie co dzieje się w szkole ,,,Jaki poziom intelettualny będą teraz miały dzieci...ale to sa ludzie wygodni dla wójta..Ale jakie wykształcone...ukończone szkoły średnie przyzaładowe i z tytułem magazynier sprzedawca..magazynier mleczarka..Uczyły mnie i teraz moje dzieci to wiem na co je stać....OJ biada ...biada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieramy Panią , wytrwałośći !!! również, czekamy na dobre strony tej całej bardzo charakterystycznej dla bilbordowych ludzi sprawy, mamy nadzieję że sprawie przyjrzą się powołani do tego ludzie i instytucje, i nie potraktują sprawy płasko... pozwolą na nadzieję ludziom inaczej myślącym zwykli ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Semeniukowa to najfajniejsza nauczycielka .Możemy z nią o wszystkim pogadać.Jest bardzo dobrą panią , lubimy ją .Czekamy ,zeby wróciła szybko do szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy spojrzec na twarz p. Z. dyrektorki podstawówki, jej mina i wyraz twarzy może przestraszyć dzieci,zimna bez uczuć , dla stołcha dyrektora zrobi wszystko, sprzeda nawet dusze .Tylko czy ją ma??Ciagle jej mało, bo ma przecież dużo dzieci,które trzeba ubrac i nakarmić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irena Semeniuk napisał:
Panie wójcie Hura, wreszcie się ujawniłeś.Więc powiedz ludziom jak chciałeś mnie zniszczyć ale ci się nie udało .To ty podawałeś mnie do sądów oskarzałeś o coś, czego nie zrobiłam i wszędzie przegrałeś, pisałeś do lubelskiego kuratora , żeby mnie odwołał, pisałęś do ministra i co", jaką odpowiedz otrzymałeś ? Nikt z ludzi mądrych nie uwierzył twoim kłamstwom wyssanym z palca Wszędzie przegrałeś .Walczyłam z tobą.o szkołę ,bo nie dawałes pieiędzy. Chciałeś, żeby nic nie można było zrobić .Pracownikom nie chciałeś dać podwyżek, To ciebie znają z najgorszej strony w sadach i Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Lublinie...Nie zwolniłam tych ludzi ,co ty chciałeś ,choc teraz sa z tobą np. pani Prystupa ., Kuszneruk,Kraciuk, jak trzeba to wymienię jeszcze innych, których chciałeś zgnoić...a ja stanęłam w ich obronie.Tyle dobrego zrobiłam dla szkoły ,dzieciom i nie obchodzi mnie, co mówisz na moój temat Umiesz tylko kłamać i oskarżać niewinnych ludzi, w każdym widzisz" złodzieja,"wiedz, że " Każdy sądzi według siebie" , Nikogo nie szanujesz, bo jesteś" małym człowieczkiem"Chciałes mną manipulować dla swoich niecnych celów , ale nie udało ci się wciągnąć mnie w swoje "bagno" Nie boję się ciebie !!!!A jaką jestem nauczycielką ,to nie ty będziesz mnie oceniał..Żeby wszyscy nauczyciele tacy byli ,jak ja..Nie odbierzesz mi mojego wykształcenia , mojej wiedzy i umiejętności ,awansu zawodowego..Wiem, że nie znosisz ludzi mądrych, inteligentnych , wykształconych, ludzi na poziomie , bo zazdrościsz, że tego Pan Bóg ci nie dał...Pokazałeś się w róznych sytuacjach, jaki jesteś mściwy,,dla przykładu , dałeś 2punkty nauczycielce , która starała się o awans , o komisja po 9..., jak potraktowałeś ekspertów,,jak potraktowałeś profesora z Lublina ..???Bardzo dużo wiem, i powiem w odpowiednim czasie....Dzięki mnie szkoła jest najładniejsza i najlepiej wyposażona w całym województwie ,jest wizytówką gminy i możesz teraz ją się chwalić . Ja robiłam to dzieciom ,wnukom i następnym pokoleniom, a nie sobie..Co zrobiłam to rodzice, uczniowie i dzieci, nauczyciele wiedzą, ..Już 2 lata minęły i nic nie robi się w szkole , a nawet nie dba się o szkołę, i władza tego nie widzi, jest OK!!!!Historia mnie i was oceni!! Nie dam się zgnoić p. Zielińskiej tak jak i wójtowi się nie dałam ...Jak trzeba będzie to napiszę więcej.... A teraz zapytam, kto jest człowiekiem Zielińska czy Semeniukowa???Jak Semeniukowa była dyrektorem, to uzupełniała etat p. Zielińskiej w podstawówce(6 godzin), bo w gimnazjum nie było godzin dla tej pani, a teraz p. Zielińska chce wykopać Semeniukową .... Dodaję : Ręce w torebki nikomu nie wkładałami , nikogo nie przeszukiwałam..
PANI IRENO-WIERZE W PANI KAZDE SŁOWO,CHOC NIC NIE MAM WSPOLNEGO Z JANOWSKA SZKOLA,ZNAM B.DOBRZE METODY W/W PANA-JUZ NIE JEDNEMU ODEBRAŁ ZDROWIE I NADAL TO ROBI.W DNIU PANI IMIENIN ZYCZE PANI DUZO WYTRWAŁOSCI,WSZYSTKIEGO DOBREGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irena Semeniuk napisał:
Panie wójcie Hura, wreszcie się ujawniłeś.Więc powiedz ludziom jak chciałeś mnie zniszczyć ale ci się nie udało .To ty podawałeś mnie do sądów oskarzałeś o coś, czego nie zrobiłam i wszędzie przegrałeś, pisałeś do lubelskiego kuratora , żeby mnie odwołał, pisałęś do ministra i co", jaką odpowiedz otrzymałeś ? Nikt z ludzi mądrych nie uwierzył twoim kłamstwom wyssanym z palca Wszędzie przegrałeś .Walczyłam z tobą.o szkołę ,bo nie dawałes pieiędzy. Chciałeś, żeby nic nie można było zrobić .Pracownikom nie chciałeś dać podwyżek, To ciebie znają z najgorszej strony w sadach i Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Lublinie...Nie zwolniłam tych ludzi ,co ty chciałeś ,choc teraz sa z tobą np. pani Prystupa ., Kuszneruk,Kraciuk, jak trzeba to wymienię jeszcze innych, których chciałeś zgnoić...a ja stanęłam w ich obronie.Tyle dobrego zrobiłam dla szkoły ,dzieciom i nie obchodzi mnie, co mówisz na moój temat Umiesz tylko kłamać i oskarżać niewinnych ludzi, w każdym widzisz" złodzieja,"wiedz, że " Każdy sądzi według siebie" , Nikogo nie szanujesz, bo jesteś" małym człowieczkiem"Chciałes mną manipulować dla swoich niecnych celów , ale nie udało ci się wciągnąć mnie w swoje "bagno" Nie boję się ciebie !!!!A jaką jestem nauczycielką ,to nie ty będziesz mnie oceniał..Żeby wszyscy nauczyciele tacy byli ,jak ja..Nie odbierzesz mi mojego wykształcenia , mojej wiedzy i umiejętności ,awansu zawodowego..Wiem, że nie znosisz ludzi mądrych, inteligentnych , wykształconych, ludzi na poziomie , bo zazdrościsz, że tego Pan Bóg ci nie dał...Pokazałeś się w róznych sytuacjach, jaki jesteś mściwy,,dla przykładu , dałeś 2punkty nauczycielce , która starała się o awans , o komisja po 9..., jak potraktowałeś ekspertów,,jak potraktowałeś profesora z Lublina ..???Bardzo dużo wiem, i powiem w odpowiednim czasie....Dzięki mnie szkoła jest najładniejsza i najlepiej wyposażona w całym województwie ,jest wizytówką gminy i możesz teraz ją się chwalić . Ja robiłam to dzieciom ,wnukom i następnym pokoleniom, a nie sobie..Co zrobiłam to rodzice, uczniowie i dzieci, nauczyciele wiedzą, ..Już 2 lata minęły i nic nie robi się w szkole , a nawet nie dba się o szkołę, i władza tego nie widzi, jest OK!!!!Historia mnie i was oceni!! Nie dam się zgnoić p. Zielińskiej tak jak i wójtowi się nie dałam ...Jak trzeba będzie to napiszę więcej.... A teraz zapytam, kto jest człowiekiem Zielińska czy Semeniukowa???Jak Semeniukowa była dyrektorem, to uzupełniała etat p. Zielińskiej w podstawówce(6 godzin), bo w gimnazjum nie było godzin dla tej pani, a teraz p. Zielińska chce wykopać Semeniukową .... Dodaję : Ręce w torebki nikomu nie wkładałami , nikogo nie przeszukiwałam..
Mój Boże... Jak to możliwe, że ten tekst napisała nauczycielka i do tego była dyrektorka szkoły? Bełkot stylistyczny, gramatyczny i interpunkcyjny... Współczuję uczniom , oczywiście ,jeżeli to faktycznie autorka artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upierdliwy to i w d..... 2 dziury znajdzie Mój Boże... Jak to możliwe, że ten tekst napisała nauczycielka i do tego była dyrektorka szkoły? Bełkot stylistyczny, gramatyczny i interpunkcyjny... Współczuję uczniom , oczywiście ,jeżeli to faktycznie autorka artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Tak pani Ireno jesteśmy z Panią , proszę się trzymać i nie dać zaszczuć przez tak prymitywnych ludzi , ale niech Pani będzie wdzięczna dyrektorce bo dzięki takim zachowaniom inni zobaczą jacy ludzie sprawują władzę i dają tym samym przykład dzieciom, młodzieży, środowisku. A potem się mówi ,że nauczyciele nie mają autorytetu , bo jeśli widzimy takie zachowania jak Pani Z.... to o czym mówić. Brawo grono pedagogiczne ciekawe jak was wezmą na przesłuchanie co powiecie. Bedziemy obserwować państwa reakcje. Mobbing w szkołach na lubelszczyźnie to zmora np. Konstantynowie, Leśnej P. szkole średniej, Janowie P. - ale cóż sie dziwić dyrektorami są poplecznicy arbuzów
Dodać do tego trzeba jeszcze Międzyrzeckie szkoły podstawowe ,gimnazja i conajmniej naszą szkołę średnią gdzie rządą dyrektorzy z zielonego rozdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O NASTĘPNE FORUM I ZNÓW SAME POCHWAŁY DLA WUJTA. HA.HA.HI.HI.................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Irena to spoks nauczycielka i powinna być dyrektorką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pierwszy to przypadek ,że dyrektor szkoły gdy został radnym np.powiatowym nie zrezygnował a funkcji .Parę lat temu to nikomu nie przeszkadzało , a teraz oburzenie. Przecież głośna była sprawa o zwrot niesłusznie pobieranych diet ! I co ? I nic! ZŻyją wg credo " byle do przodu", a w jaki sposób to nie jest ważne.Najważniejsze to być na świeczniku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Upierdliwy to i w d..... 2 dziury znajdzie Mój Boże... Jak to możliwe, że ten tekst napisała nauczycielka i do tego była dyrektorka szkoły? Bełkot stylistyczny, gramatyczny i interpunkcyjny... Współczuję uczniom , oczywiście ,jeżeli to faktycznie autorka artykułu.
Boga wzywasz ty bezduszna kreaturo biegasz do kościoła stoisz w pierwszym rzędzie a w środku podły stwór wymiotować mi się chce na wasz wsz widok gnidy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak sie z plebanem w sunie czochają to muszą być już nie pod kosciołem tylko w pierwszym szeregu bo do kogo bedzie gadał. No nie PAANNNNNNNNiIIIEEEEEEEEEEEEE WWWWWWÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓJJJJJJJJJJJJCCCCCCCCCCCCCCIIIIIIIIIEEEEEEEEE ? Boga wzywasz ty bezduszna kreaturo biegasz do kościoła stoisz w pierwszym rzędzie a w środku podły stwór wymiotować mi się chce na wasz wsz widok gnidy. angry.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy p. Zielińska wie że naruszyła prywatność osobistą nauczycielki.Dyrektorka i zachowuje się nieetycznie i niezgodnie z normami zycia społecznego.Dobry przykład daje ucziom.Prymityw!!!!w wydaniu dyrektora szkoły.Jaki poziom?????intelektualny, moralny,pani ta reprezentuje ???Nie powinna być nie tylko dyrektorem szkoły ale i nauczycielem.Ktos taki nadaje się do pasienia świń a nie do dzieci>Ciekawe jakie stanowisko zajmą władze oświatowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie uwierzę że nie było hasła, w jego wydaniu, zaszczuć, zniesławić, poniżyć, a najlepiej wyrzucić, znależć pretekst, podstawić ludzi, podsłuchiwać, zemscic się za wybory. Huzia na Semeniukową , nie daj sie kobieto !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dyrechtorki mąnż odrabia "lekcje domowe", przy remoncie hacjendy na brzeskiej, to niby za darmochę ? No kto jest radny i moaużonek dyrektor jednostki podległaej ? coś za coś, układziki, drechtorka jest wdziączna ? no nie, ach te arbuzy !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a takiej innej z podstawówki droge robią pod domem, za pclowe dobroci !!!!!!!!! zapisujcie sie do PCLU bedziecie mieć drogi pod domami , majo jeszcz troche czasu !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dam się zgnoić p. Zielińskiej tak jak i wójtowi się nie dałam ..Brawo !!!!!Gratulackje Semeniukowej!!Nie dajmy się zastraszyć tym kreaturom...potworom....Kim oni sa co soba reprezentują ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BILBORDY CZAS PRZYPOMNIEĆ, KTO SŁUGUSY PSL-U ZNAJDZIE SIE TAM TYCH NAMASZCZONYCH , WÓJTOWYCH. Z NADZIAŁU I PRZYDZIAŁU !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...