Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Woskrzenice: Olbrzymi myszołów uderzył w samochód

Utworzony przez Marco, 28 lipca 2011 r. o 21:17
I to są właśnie ludzie cywilizowani,na poziomie godni XXI wieku.BRAWO PANOWIE ! Przywracacie wiarę w ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już myślałem że Biała TV to ludzie szukający wyłącznie sensacji i bez serca. Widać i Oni mają ludzkie odruchy. Szkoda, że rzadko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koorfa mac, jak ja nie cierpie tych ludzi! Nie dosc, ze wycinaja mi drzewa, wypalają łąki, niszcza moje tereny lowieckie przez sianie rzepaku i kukurydzy to jeszcze jebbneli mnie dzis samochodem. Ja pierdykam! Juz normalnie latac nie mozna! Jedyne co dobre, to ze mnie nie zabili na smierc! Grzmotnalem w jakas fure, az stracilem przytomnosc. Budze sie a mnie jakis wasaty facio obmacuje. A poszol won zboczencu! Zaczalem dziobac zboka to sie odczepil. Nalozyli mi na leb cuchnacy worek, oooo, mysle. Pewnie wywioza mnie w ciemny zaulek i leb skreca jak golebiowi. Wrzucili do samochodu, skret w lewo, w prawo, szybko do przodu, znowu w lewo. Dluga prosta. Ni chuja, mysle sobie nie zapamietam drogi. Czekam w tym smierdzacym worku na koniec. Troche szkoda, przygruchalem sobie nowa, mloda duppeczke myszolowata - calkiem fajna byla. Mieslismy w sobote nad Woskrzenice skoczyc polatac, a tu caly plan w pisdu! Nagle samochod przychamowal. Taaa, co tu myslec o duppeczce jak mi leb urwa. Wyciagaja klatke z samochodu, lapia mnie i............................ Sciagaja worek z lba i sadzaja na ziemi. Leeeeeeeć, ryczy wasaty goscio. Weż kuoorfa leć jak jaestes caly poobijany, piszcze pod dziobem. Ciekawe czy ty bys koorfa polecial, jakbys sie z tirem zderzyl?! Ale chuuj tzreba leciec, ruszam skrzydlam,i, jebbie mnie w kazdym piorze chyba. Macham, macham, macha. Koorfa! Koorfa mać! Gdzie ja jestem? Moja mloda duppeczka myszolowata! Gdzieeeee jesteśśśśśś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myszołów napisał:
Koorfa mac, jak ja nie cierpie tych ludzi! Nie dosc, ze wycinaja mi drzewa, wypalają łąki, niszcza moje tereny lowieckie przez sianie rzepaku i kukurydzy to jeszcze jebbneli mnie dzis samochodem. Ja pierdykam! Juz normalnie latac nie mozna! Jedyne co dobre, to ze mnie nie zabili na smierc! Grzmotnalem w jakas fure, az stracilem przytomnosc. Budze sie a mnie jakis wasaty facio obmacuje. A poszol won zboczencu! Zaczalem dziobac zboka to sie odczepil. Nalozyli mi na leb cuchnacy worek, oooo, mysle. Pewnie wywioza mnie w ciemny zaulek i leb skreca jak golebiowi. Wrzucili do samochodu, skret w lewo, w prawo, szybko do przodu, znowu w lewo. Dluga prosta. Ni chuja, mysle sobie nie zapamietam drogi. Czekam w tym smierdzacym worku na koniec. Troche szkoda, przygruchalem sobie nowa, mloda duppeczke myszolowata - calkiem fajna byla. Mieslismy w sobote nad Woskrzenice skoczyc polatac, a tu caly plan w pisdu! Nagle samochod przychamowal. Taaa, co tu myslec o duppeczce jak mi leb urwa. Wyciagaja klatke z samochodu, lapia mnie i............................ Sciagaja worek z lba i sadzaja na ziemi. Leeeeeeeć, ryczy wasaty goscio. Weż kuoorfa leć jak jaestes caly poobijany, piszcze pod dziobem. Ciekawe czy ty bys koorfa polecial, jakbys sie z tirem zderzyl?! Ale chuuj tzreba leciec, ruszam skrzydlam,i, jebbie mnie w kazdym piorze chyba. Macham, macham, macha. Koorfa! Koorfa mać! Gdzie ja jestem? Moja mloda duppeczka myszolowata! Gdzieeeee jesteśśśśśś?
Spotkamy się w sądzie koleżko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
A już myślałem że Biała TV to ludzie szukający wyłącznie sensacji i bez serca. Widać i Oni mają ludzkie odruchy. Szkoda, że rzadko.
To nie jest ekipa biala.tv idioto. Polecam rozruszać mózgownicę i nauczyć się czytać artykuły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myszołów napisał:
Koorfa mac, jak ja nie cierpie tych ludzi! Nie dosc, ze wycinaja mi drzewa, wypalają łąki, niszcza moje tereny lowieckie przez sianie rzepaku i kukurydzy to jeszcze jebbneli mnie dzis samochodem. Ja pierdykam! Juz normalnie latac nie mozna! Jedyne co dobre, to ze mnie nie zabili na smierc! Grzmotnalem w jakas fure, az stracilem przytomnosc. Budze sie a mnie jakis wasaty facio obmacuje. A poszol won zboczencu! Zaczalem dziobac zboka to sie odczepil. Nalozyli mi na leb cuchnacy worek, oooo, mysle. Pewnie wywioza mnie w ciemny zaulek i leb skreca jak golebiowi. Wrzucili do samochodu, skret w lewo, w prawo, szybko do przodu, znowu w lewo. Dluga prosta. Ni chuja, mysle sobie nie zapamietam drogi. Czekam w tym smierdzacym worku na koniec. Troche szkoda, przygruchalem sobie nowa, mloda duppeczke myszolowata - calkiem fajna byla. Mieslismy w sobote nad Woskrzenice skoczyc polatac, a tu caly plan w pisdu! Nagle samochod przychamowal. Taaa, co tu myslec o duppeczce jak mi leb urwa. Wyciagaja klatke z samochodu, lapia mnie i............................ Sciagaja worek z lba i sadzaja na ziemi. Leeeeeeeć, ryczy wasaty goscio. Weż kuoorfa leć jak jaestes caly poobijany, piszcze pod dziobem. Ciekawe czy ty bys koorfa polecial, jakbys sie z tirem zderzyl?! Ale chuuj tzreba leciec, ruszam skrzydlam,i, jebbie mnie w kazdym piorze chyba. Macham, macham, macha. Koorfa! Koorfa mać! Gdzie ja jestem? Moja mloda duppeczka myszolowata! Gdzieeeee jesteśśśśśś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie załapałeś: chodzi o punkt widzenia myszołowa jak mogło przebiegać spotkanie z weterynarzem . A całość jak z filmu gangsterskiego , typu ojciec Chrzestny. Nawet trochę śmieszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo śmieszne, faktycznie - literacka wizja i sposób jej prezentacji na najwyższym intelektualnym poziomie. Najprawdopodobniej to autor tego ptasiego myślenia sam odbył lot z twardym lądowaniem na głowie. Nobel w dziedzinie literackiej i w dodatku trochę śmieszny faktycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś tu kłamie: http://www.tvn24.pl/0,1712202,0,1,bliskie-spotkanie-ekipy-tvn24-z-myszolowem,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Więcej takich dobrych wiadomości zamiast ujadania PO-PISu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym miejscu to zdarza się często, dobrze że nie był to łoś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że nikomu nic się nie stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nisko lecial
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy nie macie o czym pisać w kraju komisja a Wy o ptakach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
Spotkamy się w sądzie koleżko.
Tylko weź no udowodnij że ptak nie pomyślał "zboczeńcu " ?.Poza tym tam pisze że WASATY FACIO .Gdyby pisało "wąsaty" to może i miałbyś cień szansy a tak sprawa może się rozbić o jeden ogonek . U nas w kraju żeby kogoś skazać za pomówienie w internecie trzeba poświęcić kilkanaście miesięcy , sporo pieniędzy na dobrego adwokata a efekt i tak do końca niepewny .Tekst fajny i patrząc czysto gramatycznie bez użycia obelżywych słów .Proponuję wyluzować .Może warto spotkać się z internautą a wyniknie z tego ciekawy reportaż ? A postawa reporterów jak najbardziej godna pochwały i uznania .Pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież widać że cały tekst jest tylko wymyślonym opisem, który nie miał na celu obrażenia weterynarza, a przedstawienia całej sytuacji w sposób humorystyczny. Bo co to za sytuacja? Zwykłe zdarzenie na trasie jakich wiele. Tylko w tym wypadku ptak jest duży i pod ochroną, a najczęściej pod kołami ginie mnóstwo zwierząt, a w wyniku zderzeń z samochodami mnóstwo ptaków. W tym wypadku dobrze, że ptak został zdjęty z jezdni, gdyż został przez to uratowany. Dlatego dobrze, że kierujący pojazdem zabrał ptaka do wspomnianego weterynarza. I to jest plus, że cała historia zakończyła się pozytywnie dla myszołowa oraz dla kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Też mi zdarzenie i wyjątkowa sytuacja. Ten opis jest wg mnie wymyślony. Bo akurat tą drogą jechało auto redakcyjne... Albo specjalnie przerobili na swoją korzyść albo ściema totalna. Skoro nie ma się o czym pisać to się piszę o byle czym. Ile zwierząt zostaje potrącanych przez samochody i o tym się nie pisze. A tu ptaszynka się wtarabaniła. Jego wina. Ja bym cofnął i go jeszcze bardziej z.... za to, że mi auto porysował dziobem albo pazurami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OrliKieł napisał:
...Też mi zdarzenie i wyjątkowa sytuacja. Ten opis jest wg mnie wymyślony. Bo akurat tą drogą jechało auto redakcyjne... Albo specjalnie przerobili na swoją korzyść albo ściema totalna. Skoro nie ma się o czym pisać to się piszę o byle czym. Ile zwierząt zostaje potrącanych przez samochody i o tym się nie pisze. A tu ptaszynka się wtarabaniła. Jego wina. Ja bym cofnął i go jeszcze bardziej z.... za to, że mi auto porysował dziobem albo pazurami.
Tak, wkręcaj ludziom jeszcze swoje bzdury. Nikt ci nie każe młotku tego czytać, jak się nie podoba, to wypad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sensacja napisał:
To nie jest ekipa biala.tv idioto. Polecam rozruszać mózgownicę i nauczyć się czytać artykuły.
@sensacja zastanów się co piszesz i jak. A jak nie wiesz to nie zabieraj głosu. To, że nagrywają dla tvn24 to jeszcze nie wiele znaczy. Po za tym skoro obcych ludzi nazywasz idiotami to nie przedstawiasz sobą materiału do dyskusji, a poziom i retoryka nie budzą wątpliwości że nie potrafisz rozmawiać na cywilizowanym poziomie. Prawdopodobnie jesteś jedną/nym z tych co zakrzykują kontrrozmówcę i pozwalają mu dojść do słowa. Wiem co napisałem ponieważ na moje apele nie reagowali ponieważ zbyt mało medialne były.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
@sensacja zastanów się co piszesz i jak. A jak nie wiesz to nie zabieraj głosu. To, że nagrywają dla tvn24 to jeszcze nie wiele znaczy. Po za tym skoro obcych ludzi nazywasz idiotami to nie przedstawiasz sobą materiału do dyskusji, a poziom i retoryka nie budzą wątpliwości że nie potrafisz rozmawiać na cywilizowanym poziomie. Prawdopodobnie jesteś jedną/nym z tych co zakrzykują kontrrozmówcę i pozwalają mu dojść do słowa. Wiem co napisałem ponieważ na moje apele nie reagowali ponieważ zbyt mało medialne były.
Ale o czym ty mi koleś piszesz? Nie umiesz czytać? Żadna biala.tv tego nie robiła, każdy umiejący czytać to potwierdzi. A jeśli nadal nie rozumiesz tego co jest napisane, to przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...