Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Woskrzenice: Olbrzymi myszołów uderzył w samochód

Utworzony przez Marco, 28 lipca 2011 r. o 21:17
Żal mi Cię. Bo nie rozumiesz trywialnych rzeczy. Po za tym znów dałeś popis swojego chamstwa, dla mnie dyskusja z Tobą jest zakończona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
A już myślałem że Biała TV to ludzie szukający wyłącznie sensacji i bez serca. Widać i Oni mają ludzkie odruchy. Szkoda, że rzadko.
wszedlem na stronę Biala tv i nie znalazlem tam żadnych materiałów o charakterze sensacyjnym, wręcz przeciwnie większość to kabaret, a tak poważnie to też nie rozumiem pańskiego wpisu, gdzie wyraznie napisane jest ze uczestnikami zdarzenia byli dziennikarze z innego portalu - więc skąd ta wycieczka w stronę biala tv. A może Pan jesteś tym przykłądem gdzie wszystko kojarzy się Panu z bialaTV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Żal mi Cię. Bo nie rozumiesz trywialnych rzeczy. Po za tym znów dałeś popis swojego chamstwa, dla mnie dyskusja z Tobą jest zakończona.
Szkoda, że rozmowa z głąbem kończy się na pokazaniu, że nim jednak jesteś. Pozdro&Poćwicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech tak zostanie, że jestem głąbem. Lepiej być głąbem niż uczestniczyć w dalszej dyskusji z wami (ilu was tam by nie było, a może to nie). Pozdrawiam z tego miejsca piszącą tu bialską "inteligencję"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...