Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP w Białej Podlaskiej już gra. Dziś rockowo

Utworzony przez Czerwone paznokcie, 7 stycznia 2012 r. o 17:45
PZPR dalej się bawi na przeciekającym bialskim titanicu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwone paznokcie napisał:
PZPR dalej się bawi na przeciekającym bialskim titanicu.
Ja protestuję przeciwko molestowaniu mnie przez rozwydrzone nastolatki . Uroczyście oświadczam że rentę przepiłem, a za bilon kupiłem ruskie fajki. Nic nie mam niech Owsiak sobie buduje wille za pieniądze innych wariatów. Czy ktoś kiedyś widział gdzie mieszka Owsiak, bo przecież nie pod mostem, dobrą ma dniówkę że mu starcza na cały rok i także na wypicie i zakąszenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
Ja protestuję przeciwko molestowaniu mnie przez rozwydrzone nastolatki . Uroczyście oświadczam że rentę przepiłem, a za bilon kupiłem ruskie fajki. Nic nie mam niech Owsiak sobie buduje wille za pieniądze innych wariatów. Czy ktoś kiedyś widział gdzie mieszka Owsiak, bo przecież nie pod mostem, dobrą ma dniówkę że mu starcza na cały rok i także na wypicie i zakąszenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://i.pinger.pl/pgr87/677f00d10017ab674b4a4bf4/wosp.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w roku 2011 fundacja Jurka Owsiaka zebrała 47 248 415,05 złotych. Nikt nie mówi, że pracuje za darmo, ale jestem zdania, że należy Mu się dużo więcej za to co robi co roku. Widać nie mieliście małych dzieci, które chorowały i którym potrzebny by był specjalistyczny sprzęt, bo inaczej nie mówilibyście w ten sposób. Nikt nigdy nie ukrywał, że bierze z tego pieniądze, tak samo jak nikt nigdy nie ukrywał, że z nich organizowany jest przystanek Woodstock. Poza tym kiedy pan Owsiak miałby pracować, skoro w większości poświęca się właśnie działalności fundacyjnej. Nie dziwię się, że człowiek czerpiący wiedzę z demotywatorów jest tak niedoinformowany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
protest napisał:
w roku 2011 fundacja Jurka Owsiaka zebrała 47 248 415,05 złotych. Nikt nie mówi, że pracuje za darmo, ale jestem zdania, że należy Mu się dużo więcej za to co robi co roku. Widać nie mieliście małych dzieci, które chorowały i którym potrzebny by był specjalistyczny sprzęt, bo inaczej nie mówilibyście w ten sposób. Nikt nigdy nie ukrywał, że bierze z tego pieniądze, tak samo jak nikt nigdy nie ukrywał, że z nich organizowany jest przystanek Woodstock. Poza tym kiedy pan Owsiak miałby pracować, skoro w większości poświęca się właśnie działalności fundacyjnej. Nie dziwię się, że człowiek czerpiący wiedzę z demotywatorów jest tak niedoinformowany...
Masz rację, ale wybacz mu głupotę, wszak sam się podPISał WARIAT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogą tu się wpisywać sami przeciwnicy WOŚP, a wpłaty i tak mówią same za siebie. Już jest ponad 27 000 000 zł. huuuurraaa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia i tam hura zbiera mnie na wymioty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
saracen napisał:
Masz rację, ale wybacz mu głupotę, wszak sam się podPISał WARIAT
Wracamy do tematu który przerabialiśmy przed rokiem ? Wstęp. Podziwiam zaangażowanie i pracę młodych ludzi i ich wiarę w to że chociaż trochę naprawią ten świat. Brawo i dziękuję. Po pierwsze zawsze mam odruch wymiotny gdy ktoś mi nachalnie coś wciska. Kreuje się Owsiaka na autorytet, a on wciska tą samą papkę ideologiczną która wylewa się z telewizorni i urabia się tych młodych na wzór plasteliny. Dla mnie to coś na kształt molestowania dziecka przez opiekuna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po drugie. Nie lubię muzyki jaką serwuje. Po trzecie. Chińskie ręczniki mam w ......., już wy wiecie gdzie. Słonia łatwo uwolnić w następujący sposób: wywracamy kieszenie na zewnątrz (puste, o to łatwo), a trąbę słoniową to można zaimprowizować Palikotem i słonik uwolniony. Niestety tylko mężczyzna może to zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po czwarte. W jakim normalnym kraju trzeba pomagać Służbie Zdrowia, po co płacić podatki i jeszcze lekarzom dawać w łapę za coś co nam powinno zapewniać Państwo. Niestety to co najbardziej jest chore i wymaga leczenia to jest to Państwo. Owsiak pomaga nie dzieciom i chorym ale nieudolnym zarządzającym którzy doją nas w zamian dając co ? Gówno. Prosty zbieg komputeryzacja i koniec problemów ze sprawdzaniem czy koś jest ubezpieczony, parę kliknięć i mamy listę leków i zamienników, oraz przebieg choroby i leczenie, kliknięcie i mamy receptę na podajniku drukarki, ale co wtedy z tymi urzędasami, kolegami, żonami, kochankami, którzy jedyne to na czym się znają to drogę do banku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po piąte. Działalność charytatywna to dobrowolna darowizna i wyraz czyjejś dobrej woli. Pytanie dlaczego w tym wypadku jest przymus i każdy musi dokładać do tego interesu ponieważ Samorząd organizując to granie musi płacić z podatków nas wszystkich, może taki mieszkaniec wolałby mieć ulicę oświetloną, bo przecież WOŚP za to nie płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie powiedziałeś prawdę o chorobie naszego państwa. Włądza pąnstwa powinna Owsiaka nagdodzić i dziękować za to co im robi. Tj. 89% obowiązków państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wreszcie powiedziałeś prawdę o chorobie naszego państwa. Włądza pąnstwa powinna Owsiaka nagdodzić i dziękować za to co im robi. Tj. 89% obowiązków państwa.
Po szóste. Niestety ta cała akcja to jest promil (a nie 11%) w wielomiliardowym budżecie MS i nie jest w stanie nic zmienić, służy tylko ideologii. Gdyby było to zdrowe, bez ustawionych przetargów,głupich przepisów, niekompetentnych urzędników, cała akcja byłaby zbędna, a Owsiak sprzedawałby w sklepie teściowej jak w na początku lat 90. Po siódme. Idę spać.
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2012 r. o 00:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
Po szóste. Niestety ta cała akcja to jest promil (a nie 11%) w wielomiliardowym budżecie MS i nie jest w stanie nic zmienić, służy tylko ideologii. Gdyby było to zdrowe, bez ustawionych przetargów,głupich przepisów, niekompetentnych urzędników, cała akcja byłaby zbędna, a Owsiak sprzedawałby w sklepie teściowej jak w na początku lat 90. Po siódme. Idę spać.
Po siódme. Na całym świecie organizowane są różne akcje charytatywne, ale to nasza, polska Wielka Orkiestra jest najlepsza i powinnyśmy się tylko z tego cieszyć. Wspierać albo nie. Ja wspieram i podziwiam człowieka, który umie ruszyć tyłki tylu ludzi, mój też, choć też nie zachwycam się tą muzyką. Za to zupełnie poronione wydaje mi się poruszanie przy tej okazji sprawności Polski i rządu, ale tacy frustraci nie mogą się przecież nigdy powstrzymać.Poczytaj wpisy pod zwycięstwem Justyny Kowalczyk na Onecie,nawet tam podobni tobie wsadzą politykę. Wariaci, małe polaczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Po siódme. Na całym świecie organizowane są różne akcje charytatywne, ale to nasza, polska Wielka Orkiestra jest najlepsza i powinnyśmy się tylko z tego cieszyć. Wspierać albo nie. Ja wspieram i podziwiam człowieka, który umie ruszyć tyłki tylu ludzi, mój też, choć też nie zachwycam się tą muzyką. Za to zupełnie poronione wydaje mi się poruszanie przy tej okazji sprawności Polski i rządu, ale tacy frustraci nie mogą się przecież nigdy powstrzymać.Poczytaj wpisy pod zwycięstwem Justyny Kowalczyk na Onecie,nawet tam podobni tobie wsadzą politykę. Wariaci, małe polaczki.
Recepta na sukces : 1.Ustawić dzieciaki pod kościołami z puszką z serduszkiem w niedzielę po mszy. 2.Reklama akcji w radiu, telewizji i pozostałych mediach z lekka lewicowych lub opanowanych przez zarządy z nadania politycznego. Wystarczy aby cały rok robić za lewicowego bohatera. Polacy to dobrzy i cierpliwi ludzie, wiele zniosą również i takich bohaterów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Recepta na sukces : 1.Ustawić dzieciaki pod kościołami z puszką z serduszkiem w niedzielę po mszy. 2.Reklama akcji w radiu, telewizji i pozostałych mediach z lekka lewicowych lub opanowanych przez zarządy z nadania politycznego. Wystarczy aby cały rok robić za lewicowego bohatera. Polacy to dobrzy i cierpliwi ludzie, wiele zniosą również i takich bohaterów.
Aha, na koniec zapomniałem dodać, genialne jest na konieć akcji wysyłanie światełka do NIEBA - cokolwiek to słowo by znaczyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owsiak kolega z roku- mieszka niedaleko Owsiaka (sam o sobie mówi, że to jego sąsiad) i tak raz podsumował tego pana(rozmowa sprzed 2-3 lat, właśnie w okolicach nowego roku i Orkiestry): nigdzie nie pracuje- ani na etacie, ani nie prowadzi żadnej firmy- jedynie pełni funkcje w kilku 'fundacjach' - a jednocześnie co roku jeździ na wakacje w tropiki tudzież inne egzotyczne rejony(chwali się jak wraca pamiątkami, zdjęciami itp.), chatę też ma odstawioną, o samochodach, którymi się wozi to nawet nie wspominam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Owsiak kolega z roku- mieszka niedaleko Owsiaka (sam o sobie mówi, że to jego sąsiad) i tak raz podsumował tego pana(rozmowa sprzed 2-3 lat, właśnie w okolicach nowego roku i Orkiestry): nigdzie nie pracuje- ani na etacie, ani nie prowadzi żadnej firmy- jedynie pełni funkcje w kilku 'fundacjach' - a jednocześnie co roku jeździ na wakacje w tropiki tudzież inne egzotyczne rejony(chwali się jak wraca pamiątkami, zdjęciami itp.), chatę też ma odstawioną, o samochodach, którymi się wozi to nawet nie wspominam...
Ty pisdnięty po co tak łżesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Owsiak kolega z roku- mieszka niedaleko Owsiaka (sam o sobie mówi, że to jego sąsiad) i tak raz podsumował tego pana(rozmowa sprzed 2-3 lat, właśnie w okolicach nowego roku i Orkiestry): nigdzie nie pracuje- ani na etacie, ani nie prowadzi żadnej firmy- jedynie pełni funkcje w kilku 'fundacjach' - a jednocześnie co roku jeździ na wakacje w tropiki tudzież inne egzotyczne rejony(chwali się jak wraca pamiątkami, zdjęciami itp.), chatę też ma odstawioną, o samochodach, którymi się wozi to nawet nie wspominam...
Ty pisdnięty po co tak łżesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...