Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP w Białej Podlaskiej: Kwestuje kilkaset osób

Utworzony przez j,der. ewenik, 11 stycznia 2015 r. o 13:46
Wbrew niektórym opiniom wolę dać pieniążki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy niż dla księdza po kolędzie lub na tacę. Taki ksiądz  zapewne moje pieniądze przepije, wyda na dziwki w burdelu, przegra w karty lub o zgrozo przeznaczy na swoje dzieci ukrywane w innych rejonach Polski.  Dlatego żaden ksiądz pedofil  czy ksiądz molestnik nie dostanie żadnych pieniążków a WOŚP owszem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogonić w piz du z Polski tych nierobów w czarnych sukmanach. Tylko molestują nasze dzieci i nieopodatkowaną kasę przepijają i przeżerają. Do roboty by się wzięli. A tak tylko się pasą i w większości  mają brzuchy nadęte jak wielkości cielnej krowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że piszą sami znawcy wszystkich księży i niezwykle troskliwi ludzie, aby ich datki osiągnęły ich wymarzony cel. Jedni dadzą na kolędę i na pomoc, inni dadzą Owsiakowi na jego fundacje, więc po co to propaganda? Dobro się samo obroni, a przecież dla Was Owsiak to kwintesencja dobroci z oddaniem, bez dodatku duchownej obłudy. Świadczą o tym chociażby sprawozdania i księgi finansowe tych fundacji (jego i żony). Twierdzicie, że Owsiak czyni tyle dobrego, a zatem pokażcie mi wy, którzy prowadzicie działalność gospodarczą, zatrudniacie chociaż 1 pracownika, zatem robicie coś dobrego, ile dostaliście od państwa na własną reklamę? Druga sprawa, to czy wszystkie te dary ofiarowane szpitalom, itd. stanowią z chwilą przekazania własność obdarowanego, czy nadal fundacji Owsiaka? Czy wszystkie te dary mogły być w pełni wykorzystane, a może stoją, gdyż dla ich wykorzystania trzeba by kupić inny sprzęt, na który obdarowanego nie stać? Czy czasami to wszystko to nie jest marnotrawienie? Ja nie wiem. Ja się zapewne nie znam, tak jak wy na liczeniu księżom ich dzieci i kochanek, więc tylko skromnie pytam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
Ja też tak myślę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak są idiotami to dają kasę dla księdza  który przychodzi z kolędą. Na moje podwórko , żaden ksiądz nie wejdzie z kolędą. Mam dwoje małych dzieci i się boję o nie. Nie zamierzam wpuszczać po swój dach faceta w sukience. Nie zamierzam też zboczeńcowi dawać żadnej kasy. Jeżeli księżulo wejdzie bez pytania na moją posesję to się nim zajmą moje dwa czworonogi Brytan i Nero. Raz na zawsze wybiją z głowy zboczeńcowi wchodzenie na czyjąś posesję bez pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jokos nie widzę zdjęć z pod Kosciołów bialskich - na połudnowej mszy był oblężony, jak przez ZOMO. NIe ma gdzie zbierać dla oszusta? Ma pojazdy, nie będzie miał na paliwo - po Afryce, została mu już tylko Australia. Good bay Juras - z tym więzieniem, świetny pomysł ....... o żółwik w gogleszpiegu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...