Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wpadli z nielegalnym paliwem z Białorusi. 4,5 zł za litr

Utworzony przez MoniMarte, 25 stycznia 2012 r. o 11:36
Wcale im sie nie dziwie. Jak tak dalej pójdzie to wikszosc kierowców będzie musiała kupowac paliwo z Białorusi/Ukrainy bo na krajowe nie będzie nas stac. To jest naprawde przykre że rządz tak upokarza Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MoniMarte napisał:
Wcale im sie nie dziwie. Jak tak dalej pójdzie to wikszosc kierowców będzie musiała kupowac paliwo z Białorusi/Ukrainy bo na krajowe nie będzie nas stac. To jest naprawde przykre że rządz tak upokarza Polaków.
To nie jest rząd Polaków,to są pachołki Moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
To nie jest rząd Polaków,to są pachołki Moskwy.
Tak to jest jak się kierujesz mądrością mendiów, oraz dobrze się bawisz z oszołomstwa frustratów . Pisałem przed wyborami, nie dla Platformy, ostrzegałem że po nowym roku to się zacznie jazda, a to jest ledwie przedsmak. Śmiejcie się, z siebie się śmiejcie. Posypią się komentarze jak to jest źle, a kto ich wybrał - wy młodzi, wykształceni, jasnogrodzianie. Miliardy kasy z Unii wpompowane, miliony wyjechały zagranicę i bezrobocie wzrosło - sukces. Nie ma przypadków,to są tylko znaki. Pora się obudzić Dorotki w lutym dług sięgnie biliona, Gierek gdyby tyle napożyczał toby już wisiał, ale teraz naród jest inny, chyba podmieniony przez obcych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestepce wielkiego zlapali gratulacje dla wladz moja propozycja odrazu taka zeby go na krzeslo elektryczne za to skazac. A on biedny tylko chcial zaoszczedzic bo przeciez zeby to nasze polskie paliwo kupowac to trza albo w toto lotka wygrac albo w sejmie pracowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybitne osiągnięcie ! Normalni kierowcy mają w aucie 200 litrowy zbiornik i obracają 15 razy bez problemów. Na nich można tylko popatrzeć... Podnieście cenę oleju i zatrzymajcie przemytników to pola będą leżeć odłogiem. Którego rolnika stać dziś na taki wydatek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rydzio napisał:
Wybitne osiągnięcie ! Normalni kierowcy mają w aucie 200 litrowy zbiornik i obracają 15 razy bez problemów. Na nich można tylko popatrzeć... Podnieście cenę oleju i zatrzymajcie przemytników to pola będą leżeć odłogiem. Którego rolnika stać dziś na taki wydatek?
To jest po to abyśmy się wszyscy zeszmacili. Szmatława prasa, telewizja, rząd i społeczeństwo. Róbta co chceta. Tylko nie dajcie się złapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś trochę drogie paliwo w Białorusi 4,50zł i nie wiadomo z jakiego pochodzenia i z jaką jakością oleju napędowego, dużo siarek w nim mogą występować. Ja tankuje już od półtora roku i co miesiąc lub półtora miesiąca na Ukrainie i biorę 70-80L (niektórzy biorą ponad 100L jak mają VW Passata B3-B4 kombi) na własne potrzeby na dojazdy do pracy itp. i płacę w zależności od kursu hrywny od 4.00 do 4.20zł za litr przeliczony przez hrywny i tylko ze stacji Lukoil lub OKKO i oszczędzam od 100 do 150zł zawsze coś zostanie w oszczędności i szkoda tylko, że nie wrócą lata jak to było w 2010 wtedy ON kosztował tam 2.50zł za litr wszystko dlatego, że rząd Ukrainy od 2011 roku podwyższył ceny paliw nie tylko ON. Cena ON kosztuje 9.50 hrywny za litr, cena kursu około 2.40 hrywny za złotówkę (około 0.41gr), kolejki są po niecałe 3h. Polecam kurs hrywny po prawej stronie http://www.forexticket-ua.com/uk/currency/converter-PLN-UAH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie zastanawia jedno czy jest jakiś przepis prawny nakazujący zakup paliwa na stacji paliw aby można było łaskawie zapłacić akcyzę? Kiedy powstaje obowiązek akcyzowy, czy nie przypadkiem dopiero wtedy kiedy ta ropa znajdzie się w baku? Bo z wypowiedzi rzecznik wynika, że kupując w sklepie olej rzepakowy stajemy się bandytami okradającymi rząd z pensji w postaci nie zapłacenia akcyzy, bo przecież możemy ten olej wlać do baku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSIOŁKU A CO MA MOSKWA DO TEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LASER PASER napisał:
OSIOŁKU A CO MA MOSKWA DO TEGO
Wszystko to, to agentura soviecka i pachołki Moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś wie gdzie obecnie (Ściana wschodnia) można tanio kupić paliwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dobra - pokażcie mi paragraf, że nie mogę sobie wieźć 1000 litrów ropy w zbiorniku w samochodzie - jak nie mam firmy to dokumentuje to paragonem a że nie muszę mieć paragonu to go nie mam - no i gdzie tu wykroczenie/przestępstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roman kilinski-żabik napisał:
no dobra - pokażcie mi paragraf, że nie mogę sobie wieźć 1000 litrów ropy w zbiorniku w samochodzie - jak nie mam firmy to dokumentuje to paragonem a że nie muszę mieć paragonu to go nie mam - no i gdzie tu wykroczenie/przestępstwo
akurat na to jest paragraf, przewozić można tylko 10 l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trocki napisał:
akurat na to jest paragraf, przewozić można tylko 10 l
w samochodzie czy przez granicę ? bo jak przez granice to się zgodzę - ale nie mówię o granicy tylko o terytorium polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maryś napisał:
Może ktoś wie gdzie obecnie (Ściana wschodnia) można tanio kupić paliwo?
podaję numer 603166542
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eeeee tam. Dzwoniłem i ma po 4 a jak bym więcej to 3,8 Ja chciałem tak po 3.5 Może jakiś inny namiar byś dał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roman kilinski-żabik napisał:
w samochodzie czy przez granicę ? bo jak przez granice to się zgodzę - ale nie mówię o granicy tylko o terytorium polski
norma 10 l w kanistrze przy wwozie jest dlatego, iż właśnie takie są obowiązujące przepisy w naszym kraju, podpowiem, że nie chodzi o żadne przepisy celne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha, to byłem ja, trocki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maryś napisał:
Eeeee tam. Dzwoniłem i ma po 4 a jak bym więcej to 3,8 Ja chciałem tak po 3.5 Może jakiś inny namiar byś dał?
Przepuszczam że po 3,50 nie kupisz już nigdzie, ja kupuję po 3,85 ale przy ilości tysiąca litrów. Napisz czy taka cena Cię interesi jeśli tak to jakoś się stykniemy ale danie namiarów nie bardzo wchodzi w rachubę, pierwszy raz musiałbym z Tobą pojechać. Ale paliwo jest pewne z dobrej stacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwek napisał:
Przepuszczam że po 3,50 nie kupisz już nigdzie, ja kupuję po 3,85 ale przy ilości tysiąca litrów. Napisz czy taka cena Cię interesi jeśli tak to jakoś się stykniemy ale danie namiarów nie bardzo wchodzi w rachubę, pierwszy raz musiałbym z Tobą pojechać. Ale paliwo jest pewne z dobrej stacji
a ja bym coś w lublinie kupił - może być i za 4-4.5 aby pewne - poprzedni kontakt z BP - nie bardzo mnie interesuje - może znasz kogoś z lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...