Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wstrzymana likwidacja bialskiego ronda. Z winy zimy

Utworzony przez siwy z cici, 14 października 2009 r. o 20:33
a ja czekał ze szlabanem na pżeciw Naszego Sklepiku w Ciciborze na pieszych kierowcuw nadarmo arz siem ze mnie Nasza Cycatka zasimiewała pomusicie kiedy bendom jechadź te nowe najwne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z cici napisał:
a ja czekał ze szlabanem na pżeciw Naszego Sklepiku w Ciciborze na pieszych kierowcuw nadarmo arz siem ze mnie Nasza Cycatka zasimiewała pomusicie kiedy bendom jechadź te nowe najwne?
Gnoju uważaj! Kto ci na tej ziemi dał prawo do stawiania szlabanów! Wiedz że za każdego kierowce masz dawać odpał, mi w wysokości 70 %!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
Gnoju uważaj! Kto ci na tej ziemi dał prawo do stawiania szlabanów! Wiedz że za każdego kierowce masz dawać odpał, mi w wysokości 70 %!
konika jak masz to se zawal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...