Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory Miss w bialskiej AWF

Utworzony przez lubelak, 26 listopada 2008 r. o 09:25
Trochę brzydkie te miss. Ale tak to juz jest ze najladniejesz panie nie startuja w takich dennych konkursach i z pokory zostaja w domu. Natomiast tylko prózne osoby maja sie za piekne, mimo ze tak nie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK NA STUDENTKI AWF TO I TAK ZA ŁADNE. ŻADNA ŁADNA DZIEWCZYNA NIE STUDIUJE NA AWF.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie, no gdyby jury miało trochę odwagi, to powinno honorowo ogłosić, że pierwszej nagrody w tej edycji nieprzyznano, może i z drugiej warto byłoby zrezygnować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O gustach sie nie dyskutuje! Piekna zwycieskim paniom na pewno nie brakuje, tak samo jak urodziwych dziewczyn na awf-ie! heh te 3 osoby wyrazajace swoje opinie przede mna na stowe maja kompleksy, nie maja za grosz odwagi, potrafia tylko krytykowac i az tu smierdzi prozaicznym sposobem myslenia a moze nawet demencja! Pokazuja jedynie jak smieszna potrafi byc ludzka zazdrosc, jezeli ktos sie zblamowal to tylko wczesniej wypowiadajacy sie malkontenci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ann napisał:
O gustach sie nie dyskutuje! Piekna zwycieskim paniom na pewno nie brakuje, tak samo jak urodziwych dziewczyn na awf-ie! heh te 3 osoby wyrazajace swoje opinie przede mna na stowe maja kompleksy, nie maja za grosz odwagi, potrafia tylko krytykowac i az tu smierdzi prozaicznym sposobem myslenia a moze nawet demencja! Pokazuja jedynie jak smieszna potrafi byc ludzka zazdrosc, jezeli ktos sie zblamowal to tylko wczesniej wypowiadajacy sie malkontenci!
WITAMY OBROŃCĘ - KTOREJ UŻYWASZ ................................????????????????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"obronca" heh... odpowiedniejszym słowem byloby osoba myslaca znajaca realia! "nie uzywam" (super słowo swiadczace kolejny raz o Twojej super inteligencji i wszechogarnieciu) zadnej, podobnie ja Ty mozgu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"obronca" heh... odpowiedniejszym słowem byloby osoba myslaca znajaca realia! "nie uzywam" (super słowo swiadczace o Twojej super inteligencji i wszechogarnieciu) zadnej, podobnie ja Ty mozgu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ann napisał:
"obronca" heh... odpowiedniejszym słowem byloby osoba myslaca znajaca realia! "nie uzywam" (super słowo swiadczace o Twojej super inteligencji i wszechogarnieciu) zadnej, podobnie ja Ty mozgu!
najlepiej usiac, siedziec w domu na niczym sie nie znac i gadac glupoty.... to nic, ze byli ludzi z super expressu i z TVN i gratulowali nam imprezy i gratulowali pelnego profesjonalizmu....no ale wiadomo tutaj ludzie w bialej sie lepiej znaja... poprostu dzieci... i nic wiecj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinno byc tak bez cytowania najlepiej usiac, siedziec w domu na niczym sie nie znac i gadac glupoty.... to nic, ze byli ludzi z super expressu i z TVN i gratulowali nam imprezy i gratulowali pelnego profesjonalizmu....no ale wiadomo tutaj ludzie w bialej sie lepiej znaja... poprostu dzieci... i nic wiecj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Foto pietrzela ?Przeciez go znam z juwenaliow i wogole go tam nie bylo. niezly plagiat w tej gazecie. ciekawe czyje zdjecia umiescil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu. Gratulacje za czujność. Nastąpiła jednak tylko wymiana zdjęć z dziennikarzem z innej redakcji i scedowanie praw autorskich do nich. Jesteś bystry (bo to cecha typowa w awuefie) i wiesz, że to nie plagiat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wogole nie wiem dlaczego wypisywane sa takie bzdury..... Przewodniczacy czyli Przemysław GrYziak nie miał nic wspolnego ze sponsorami... z tego co mi wiadomo i ludzie potwierdzaja z samorzadu ta informacje to naleza sie wielkie brtawa Krzysztofofi Kargulowi bylemu przewodniczacemu komisji kultury... ktory i w tatym roku był organizatorem Miss AwF-u a o nim ani słowa... czyzby to bylo przywlaszczanie sobie zasłóg innych....?/ Ciekawe...........??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez te "wybrane gwiazdy" to Lipa.Szczerze WAM powiem ze lepsze ,ladniejsze dziewczynki rabal.em za kase i nie tylko.Ale tak to jest jak "takowe"gwiazdy uwazaja sie za piknosci!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy wiedzą na czym polega zabawa i tak właśnie podchodzą do wyborów MISS AWF
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PODOBNO DZIEWCZYNY Z AWF TO "JEDNOSTRZALOWCE". PSTRYKNIESZ PALCAMI I ROZKLADAJA NOGI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oiękne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student AWF-U napisał:
Wogole nie wiem dlaczego wypisywane sa takie bzdury..... Przewodniczacy czyli Przemysław GrYziak nie miał nic wspolnego ze sponsorami... z tego co mi wiadomo i ludzie potwierdzaja z samorzadu ta informacje to naleza sie wielkie brtawa Krzysztofofi Kargulowi bylemu przewodniczacemu komisji kultury... ktory i w tatym roku był organizatorem Miss AwF-u a o nim ani słowa... czyzby to bylo przywlaszczanie sobie zasłóg innych....?/ Ciekawe...........??
skoro uwazasz, ze zorganizowanie miss to wylacznnie kwestia zdobycia sponsoringu... to pozostalo mi tylko wspolczuc... btw. cos masz kiepskie informacje...;p hehe widac naprawde nie masz pojecia o tym co mowisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...