Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory w Białej Podlaskiej: PiS liczy na POPiS

Utworzony przez Gość, 22 listopada 2010 r. o 20:09
W pierwszej turze glosowalem na Chodzinskiego w drugiej zaglosuje na Abramowicza. Koniec z rzadami Czapskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZAS NA ZMIANĘ DLATEGO ZAGŁOSUJE NA ADAMA ABRAMOWICZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na górze PO i PiS sie kłócą ale jeżeli im sie uda w końcu na dole dogadac to maja mój szacun. Nie byłam na wyborach bo kłótnie mi nie odpowiadają ale teraz z moim chłopakiem pójdziemy. Może ktos w koncu poruszy ten skostniały układ w Białej i da szanse młodym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosowałem w I turze. Ale teraz pójde i zagłosuje na Abramowicza, zpowodu nie checi do obecneggo prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuzyn Czapskiego napisał:
Nie głosowałem w I turze. Ale teraz pójde i zagłosuje na Abramowicza, zpowodu nie checi do obecneggo prezydenta.
A Czapski musi odejść !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie jakaś alternatywa !!! PO i PiS razem przeciwko dyktaturze Czapskiego! Gratulacje pomysłu. Właśnie na to czeka Biała Podlaska. Jestem z wami Macie moje poparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bierzmy przykład z Siedlec, rozmawiajmy i działajmy razem. Na szczeblu wyborów samorządowych to się liczy najbardziej. PO i PiS vs. Czapski SLD. Jak najbardziej jestem za! Zgadzam się z moim poprzednikiem. Czapski musi odejść! Dlatego głosuje na Pana Adama Abramowicza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZAPSKI NA EMERYTURE!!
Ostatnio edytowany 23 listopada 2010 r. o 11:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończył się miesiąc miodowy i szał uniesień związanych z przyjęciem naszego Dziadolandu do Unii Europejskiej. Dnia 16 listopada płatnicy netto UE zablokowali budżet Unii na 2011, w związku z tym będą zmniejszone wpływy do kasy o ok. 3,5 mld euro oraz wolniej będą wpływać składki. Co oznacza to dla Samorządów wielu miast, gdzie mamy tyle budów z dumnymi tablicami o udziale UE w tej INWESTYCJI ?! (wyrażenie nadużywane przez jednego z kandydatów) i dodatkowo jeszcze zadłużonych ponad wszelką miarę, ano dokładnie nie wiem, ale dobrze to już było. Pan Czapski oparł swoją kampanię na tym filarze czy jesteście gotowi go poprzeć ? Ubywa miejsc pracy i przedsiębiorstw i taka będzie kontynuacja rządów obecnego Prezydenta. Czy tego chcemy ? Panowie z PIS mieszkańcy Białej poparli was w wyborach i pokładają w was swoje nadzieje na lepsze jutro, weźcie się za robotę i zacznijcie kampanię. Pora skończyć z bycia opozycją, jeśli brakuje wam fighterów to sięgnijcie po nowych, brakuje wam ludzi to proszę popatrzeć dookoła. Kończąc im mniej polityki tym lepiej dla Samorządu. Samorząd jest po to by pracować dla lokalnej społeczności, a nie politykować. Czapski musi odejść !
Ostatnio edytowany 23 listopada 2010 r. o 15:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest szansa drugiej takiej nie będzie. Na tym szczeblu musimy działać razem. Pan Andrzej Czapski wystarczająco długo zadłużał nasze miasto. Czas najwyższy z tym skończyć i dać szanse innym którzy mają pomysł i perspektywy by poprawić byt w Białej. Porozumienie PiS-PO bardzo dobry pomysł. JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dogadali się? Nie wierze. Gdyby to sie powtierdziło to idę i ciagnę za soba całą rodzinę. Nareszcie jest szansa na rozwój Białej. A jeżeli chodzi o emeryturę to Godlewski już chyba juz jest emerytem i blokuje młodym miejsce pracy siedząc na urzedniczym stołku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W I turze nie byłam, ale w tej pójdę tylko dlatego by obalić dyktature Czapskiego. On stawia na kulturę i stadiony a za cóż my na te mecze będziemy chodzić jak młodzi pracy nie mają? On mądry -synusia wsadził do BS-u i nie marwi sie co zjeść na obiad. Chcemy pracy i Abramowicza, niech zmieni wreszcie ten chory układ w Białej,niech to nie będzie takie Polskie zadupie...Młodzi czas na zmiany - idźcie do wyborów II tury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W I turze nie byłam, ale w tej pójdę tylko dlatego by obalić dyktature Czapskiego. On stawia na kulturę i stadiony a za cóż my na te mecze będziemy chodzić jak młodzi pracy nie mają? On mądry -synusia wsadził do BS-u i nie marwi sie co zjeść na obiad. Chcemy pracy i Abramowicza, niech zmieni wreszcie ten chory układ w Białej,niech to nie będzie takie Polskie zadupie...Młodzi czas na zmiany - idźcie do wyborów II tury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka napisał:
W I turze nie byłam, ale w tej pójdę tylko dlatego by obalić dyktature Czapskiego. On stawia na kulturę i stadiony a za cóż my na te mecze będziemy chodzić jak młodzi pracy nie mają? On mądry -synusia wsadził do BS-u i nie marwi sie co zjeść na obiad. Chcemy pracy i Abramowicza, niech zmieni wreszcie ten chory układ w Białej,niech to nie będzie takie Polskie zadupie...Młodzi czas na zmiany - idźcie do wyborów II tury.
Młodzi popatrzcie ilu waszych znajomych poparło rządy Czapskiego emigrując. Jeśli Wam także nie podobają się te sosny podlaskie, łąki nadbużańskie, łany żyta, pamiętajcie głosując na obecny układ wybieracie emigrację. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Młodzi popatrzcie ilu waszych znajomych poparło rządy Czapskiego emigrując. Jeśli Wam także nie podobają się te sosny podlaskie, łąki nadbużańskie, łany żyta, pamiętajcie głosując na obecny układ wybieracie emigrację. Powodzenia.
Nawet Patryk Stolarz nie wytrzymał i wyjechał do Wrocławia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Młodzi popatrzcie ilu waszych znajomych poparło rządy Czapskiego emigrując. Jeśli Wam także nie podobają się te sosny podlaskie, łąki nadbużańskie, łany żyta, pamiętajcie głosując na obecny układ wybieracie emigrację. Powodzenia.
Głosując na Czapskiego sami sobie wydajecie wyrok... Razem z PO i PiS przez wzgląd na Białą Podlaskę!! Ponad podziałami. Ja już zdecydowałem w wyborach popre Adama Abramowicza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Panu Czapskiemu ! Dzięki niemu żyjemy w pięknym i nowoczesnym mieście. Trzymam kciuki za wynik w drugiej turze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spełniły się marzenia Pana M. Burdy o zmianie władzy... Nareszcie będzie nowy przewodniczący Rady!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman napisał:
Gratuluję Panu Czapskiemu ! Dzięki niemu żyjemy w pięknym i nowoczesnym mieście. Trzymam kciuki za wynik w drugiej turze.
Chodniczki wyborcze tak ciebie zauroczyły ?. A od kiedy to omotanie klikami struktur miasta jest symbolem nowoczesności ?. A od kiedy służenie matuzalemom z PZPR jest cnotą ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie po 12latach dyktatury jest szansa ze coś się zmieni w naszym mieście mamy szanse na lepszą przyszłoś tylko POPIS:) razem nam sie uda:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...