Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory w bialskim PiS

Utworzony przez Gość, 24 września 2008 r. o 12:05
Chcialabym napisac tylko, ze jestem zdruzgotana kto wczoraj startowal do wladz PiS w naszym miescie. Abramowicz, Stefaniuk - no to akurat uwazam, ze bylo normalne, ale pani Malgorzata Kaminska ktora dobrze zapamietalam z dzialalnosci na rzecz SLD i ZNP? I to bardzo duzej dzialanosci. Pani byla bardzo zaangazowana - zupelnie tak jak teraz. A do tego nie wiem czy jej zycie moze byc dobra karta dla naszej partii. To jedna osoba, druga jest napewno Edward Jaciow - mam o nim baardzo zle zdanie - wg moich danych prowadzil niezbyt "czyste" interesy - no i klamal jesli np chodzi o mature - jestem pewna, ze jej nie ma. Coraz gorzej dzieje sie w bialskim PiS coraz wiecej dziwnych ludzi sie tam zjawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
... Edward Jaciow - mam o nim baardzo zle zdanie - wg moich danych prowadzil niezbyt "czyste" interesy - no i klamal jesli np chodzi o mature - jestem pewna, ze jej nie ma. Coraz gorzej dzieje sie w bialskim PiS coraz wiecej dziwnych ludzi sie tam zjawia.
Edek nie ma matury ? poważnie ? ale jaaaaaaja ! Jacy "dziwni ludzie" ? na przykład ? bo ja dziwny nie jestem a kocham pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też kocham PIS !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze zatęsknią lemingi pełowskie za dawnymi czasami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli chodzi o biala to nie zatesknia za przemytnikami i ich kumplami, nie zatesknia za klika z jednej wiochy probujacej od razu wszystko przejac. Napewno nikt nie zateskni za pijakami i falszywymi prawicowcami. Moze w koncu odejda ludzie bez idei? Panie S., Panie A., Panowie Ś. i Panstwo K. boja sie, ze przesrali sprawe i tak jest. Na pohybel falszywym zwyrodnialcom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też tą Panią pamiętam, jak namawiała nas do zapisywania się do SLD - byłyśmy na stażu w LO. A teraz w PiS?Zaskakujący awans sprzątaczki z II LO. No to fajnie ludzie będą za 2 lata nami kierowali. A do tego ten Jaciów - kierowca - pewnie się transportem w Radzie zajmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z cici napisał:
Jesli chodzi o biala to nie zatesknia za przemytnikami i ich kumplami, nie zatesknia za klika z jednej wiochy probujacej od razu wszystko przejac. Napewno nikt nie zateskni za pijakami i falszywymi prawicowcami. Moze w koncu odejda ludzie bez idei? Panie S., Panie A., Panowie Ś. i Panstwo K. boja sie, ze przesrali sprawe i tak jest. Na pohybel falszywym zwyrodnialcom!
Siwy bardzo chciałbym Cię poznać, z Twoich wypowiedzi wynika, ze wiesz wszystko i o wszystkich w naszym mieście. Czekam na kontakt. Szczególnie interesuje mnie wiedza o ludziach prawicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Siwy bardzo chciałbym Cię poznać, z Twoich wypowiedzi wynika, ze wiesz wszystko i o wszystkich w naszym mieście. Czekam na kontakt. Szczególnie interesuje mnie wiedza o ludziach prawicy.
Siedzi sobie pewnie szanowny "siwy z cici" pod sklepem dzień cały, jak to w prześmiewczej ekranizacji "Ranczo wilkowyje" i słucha co to ludzie powiedzą... pozniej puszcza ploty co obecnie w dobie komputeryzacji roznosza sie szybciej niz sms'y i jest zadowolony ze cos zrobil dla spoleczenstwa, kup se Pan walkie talkie ewentualnie cb radio i z kierowcami rozmawiaj. dowiesz sie Pan przynajmniej co sie na swiecie dzieje:) a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ooooooo, już poprawione. Dziękuję. Czyta się znacznie lepiej i wiadomo już o co chodzi. ;-)[/quote] [quote name='~gość~' post='141022' date='16.06.2009, 15:15:55']I tak kradną ile się da i co się da,i jeszcze szczekają.
-autorami wpisów jest zreguły kilka tych samych osób, a często te same treści dotyczące różnych artykułów nie będąc w żaden sposób związanymi z tymi firmami i pogotowiem też, -Często są to sfrustrowani ludzie którzy wylewają swoje żale, marzenia, którzy opluwają nakręcając spiralę nienawiści, -Anonimowe wpisywanie to podążanie w tłumie umożliwiające prowokatorom manipulowanie nim, którego nikt nie rozpozna, jednocześnie dające bezkarność za obelżywe treści, -Zyskuje to często poklask, gdyż adwersarze tego nie czytają, a jeśli nawet to się nie odnoszą, -ten parasol anoimowości sprawił, że nie tylko forum, ale również szerzej pojęta wolność wypowiadania myśli sturlała się do rynsztoka, -sensowne treści są z reguły zawarte w komentarzach pierwszych dni po ukazaniu się artykułu i one faktycznie dają wiele sensownych informacji i opinii bo dalsze treści to takie o których wspomniałam wcześniej, -są tacy którzy na kilku forach uprawiają politykę mimo, że treści artykułów tego nie dotyczą. - język często jest tak wulgarny, że dyskredytuje autorów i odstrasza czytających,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
-autorami wpisów jest zreguły kilka tych samych osób, a często te same treści dotyczące różnych artykułów nie będąc w żaden sposób związanymi z tymi firmami i pogotowiem też, -Często są to sfrustrowani ludzie którzy wylewają swoje żale, marzenia, którzy opluwają nakręcając spiralę nienawiści, -Anonimowe wpisywanie to podążanie w tłumie umożliwiające prowokatorom manipulowanie nim, którego nikt nie rozpozna, jednocześnie dające bezkarność za obelżywe treści, -Zyskuje to często poklask, gdyż adwersarze tego nie czytają, a jeśli nawet to się nie odnoszą, -ten parasol anoimowości sprawił, że nie tylko forum, ale również szerzej pojęta wolność wypowiadania myśli sturlała się do rynsztoka, -sensowne treści są z reguły zawarte w komentarzach pierwszych dni po ukazaniu się artykułu i one faktycznie dają wiele sensownych informacji i opinii bo dalsze treści to takie o których wspomniałam wcześniej, -są tacy którzy na kilku forach uprawiają politykę mimo, że treści artykułów tego nie dotyczą. - język często jest tak wulgarny, że dyskredytuje autorów i odstrasza czytających,
Popieram wypowiedź w całej rozciągłąści...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...