Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory w Lublinie. Kaczyński w Radzyniu i w Lublinie

Utworzony przez Gość, 12 listopada 2014 o 10:26
Z Warszawy przyleci tanimi liniami lotniczymi?  :ph34r:
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z Warszawy przyleci tanimi liniami lotniczymi?  :ph34r:
  A co chciałbyś mgłę smoleńską rozpylić ?
0
A co chciałbyś mgłę smoleńską rozpylić ?
  Chciałbym mieć pewność, że jak pobiera z kancelarii sejmu pieniądze na podróż samochodem to przyjedzie samochodem a nie przyleci tanimi liniami  :lol:
0
kto tego szkodnika Polski zaprasza na wschód mamy tu dosyć bezmózgowych moherów jeszcze potrzebny obojniak baba-chłop na tej ziemi ! Panie Boże chroń nas od tej zgrai  głupców  !
0
kto tego szkodnika Polski zaprasza na wschód mamy tu dosyć bezmózgowych moherów jeszcze potrzebny obojniak baba-chłop na tej ziemi ! Panie Boże chroń nas od tej zgrai  głupców  !
Ja, Moher bardzo się cieszę z wizyty Pana Kaczyńskiego. Jak Ci źle na wschodzie to  ......... (rozumie twoja frustracje języka nie znasz). Nie wzywaj na daremnie Boga! On Ci nie pomoże i Ty o  tym dobrze wiesz.  Zaczniesz myśleć  to nie boli. Zaproś sobie kogo chcesz poczujesz się lepiej.
0
Ewka do garów i ogladania M jak miłość i taniec dupami po lodzie.
0
Ty nie znasz polskiego, a nie przeszkadza Ci to w wypowiadaniu się na forum.  Ja, Moher bardzo się cieszę z wizyty Pana Kaczyńskiego. Jak Ci źle na wschodzie to  ......... (rozumie twoja frustracje języka nie znasz). Nie wzywaj na daremnie Boga! On Ci nie pomoże i Ty o  tym dobrze wiesz.  Zaczniesz myśleć  to nie boli. Zaproś sobie kogo chcesz poczujesz się lepiej. odmiana czasownika ROZUMIEĆ ja rozumiem                  my rozumiem ty rozumiesz                  wy rozumiecie on/ona/ono rozumie    oni rozumieją    Jeszcze raz przeczytam formę rozumie/rozumię w pierwszej osobie to mnie strzeli. No ale czego się można spodziewać po pokoleniu internetowym jestę lwę.
0
Ty nie znasz polskiego, a nie przeszkadza Ci to w wypowiadaniu się na forum.  Ja, Moher bardzo się cieszę z wizyty Pana Kaczyńskiego. Jak Ci źle na wschodzie to  ......... (rozumie twoja frustracje języka nie znasz). Nie wzywaj na daremnie Boga! On Ci nie pomoże i Ty o  tym dobrze wiesz.  Zaczniesz myśleć  to nie boli. Zaproś sobie kogo chcesz poczujesz się lepiej. odmiana czasownika ROZUMIEĆ ja rozumiem                  my rozumiem ty rozumiesz                  wy rozumiecie on/ona/ono rozumie    oni rozumieją    Jeszcze raz przeczytam formę rozumie/rozumię w pierwszej osobie to mnie strzeli. No ale czego się można spodziewać po pokoleniu internetowym jestę lwę.
oczywiście my rozumiemy - literka została przez mnie zjedzona ;)
0
JUDE ???
0
oczywiście my rozumiemy - literka została przez mnie zjedzona ;)
heh i znowu, a jestem po obiedzie :D przeze mnie
0
dzisiaj jakiś baran chodził po mieszkaniach w moim bloku i rozdawał swoje ulotki, a na wuj mi jego ulotki, i tak nie idę na wybory, za tą biedę jaką mi rząd i bolek stworzyli, pieprzę
0
co za ciemnogród...... nie idziesz = głosujesz na tego na kogo byś nie zagłosował. Proste!!!  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: