Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory Wójta gminy Biała Podlaska

Utworzony przez Acid, 30 października 2010 r. o 23:00
To już lekka przesada, jawne złamanie Art.65 Ordynacji wyborczej http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101118/NWYBORY01/816855054
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Panasiuk potwierdził swoją skuteczność . Jeżeli głosować to tylko na Wieśka !!
PiSuary niech się uczą od obecnego wójta. Tylko totalny deb*** bez wiedzy i jakiegokolwiek pojęcia może dezawuować osiągnięcia obecnego wójta. Jednego z najlepszych wójtów w kraju.Trzeba być chorym, żeby tego nie wiedzieć i niewidzieć.Na szczęście bezmózgowi fanatycy odchodzą w nie pamięć. Kontynuuj to, co robisz i nie zatrzymuj się na chwile, by ponownie udowodnić to, co już udowodniłeś. Ludzie inteligentni zrozumieją cię od razu. Ci, którzy nie chcą zrozumieć, nie zrozumieją, choćbyś tłumaczył im to samo pięć tysięcy razy. — Jonas Salk Wiesiek trzymaj się. Niech sobie pieski poszczekają. Karawana idzie dalej. Pozdrawiam. Cieszę się i jestem dumny, że mamy takiego wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PiSuary niech się uczą od obecnego wójta. Tylko totalny deb*** bez wiedzy i jakiegokolwiek pojęcia może dezawuować osiągnięcia obecnego wójta. Jednego z najlepszych wójtów w kraju.Trzeba być chorym, żeby tego nie wiedzieć i niewidzieć.Na szczęście bezmózgowi fanatycy odchodzą w nie pamięć. Kontynuuj to, co robisz i nie zatrzymuj się na chwile, by ponownie udowodnić to, co już udowodniłeś. Ludzie inteligentni zrozumieją cię od razu. Ci, którzy nie chcą zrozumieć, nie zrozumieją, choćbyś tłumaczył im to samo pięć tysięcy razy. — Jonas Salk Wiesiek trzymaj się. Niech sobie pieski poszczekają. Karawana idzie dalej. Pozdrawiam. Cieszę się i jestem dumny, że mamy takiego wójta.
Nie, no oczywiście 141 miejsce w rankingu gmin to niebywałe osiągnięcie obecnego wójta i dodam nie jestem z tzw. PISuarów. Niestety prawda jest taka że w naszej gminie jest totalny zastój inwestycyjny, zaniedbane są wsie nie mówiąc już o lokalnych gminnych drogach. W ostatnim czasie nawet ciężko jest coś załatwić w Urzędzie Gminy a to chyba tylko dlatego że cały urząd jest zajęty kampanią obecnego dyktatora. 12 lat wójtowania to już chyba wystarczy co obecny wójt mógł zrobić to już zrobił, trzeba dać szansę innym, może Ci inni wprowadzą troszkę świeżej krwi do Naszej Gminy, która jest naszym wspólnym dobrem więc wypadało by się poważnie zastanowić nad swoim wyborem. Oczywiście każdy zrobi jak uważa i jest to jego niezbywalne prawo. Ja osobiście na obecnego wójta nie będę głosował ponieważ uważam że jest kandydat, który ma o wiele więcej do zaoferowania. Dość obłudy i zakłamania, dość nepotyzmu w UG i zastraszania swoich podwładnych. Kiedyś pracowałem w UG i wiem co mówię. CZAS NA ZMIANY!!!! Ludzie nie popełnijmy tego błędu bo grozi nam totalny marazm przez następne 4 lata. Przedmówca ma rację - Karawana idzie dalej- ale niektórzy już dojechali do swojego przystanku i muszą wysiąść i pożegnać się z honorem jak na mężczyznę przystało a karawana pojedzie dalej, oby jak najdalej. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Nitek zbłaźniłeś się roznosząc szpulki z nićmi . Ludzi stać jeszcze na nitkę do szycia . Jest pan cienki jak niteczka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nitek nie nadaje się na wójta . Głosujmy na sprawdzonych ludzi . Głosujmy na Wiesława Panasiuka!! On jest najlepszym kandydatem na wójta naszej gminny !!!! ODPOWIEDNI CZŁOWIEK NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Wiesiek będzie dobrym wójtem !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nitek nie będzie dobrym wójtem . Sam nie mam kandydata , ale myślę że Panasiuk będzie najlepszym kandydatem na wójta . On się zna . Zmiana wójta oznacza pauzę w inwestycjach. Nowy wójt musiał by się zapoznac z urzędem . Nie popełniajmy takich błędów dopóki startuje Panasiuk głosujmy na niego. Ja jestem za Wiesławem Panasiukiem z PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja!!! Brawo klakierzy boicie się że cesarz was wy..... z roboty? A tak poza tym - pauzę w inwestycjach już mamy i to jaką!!! Podnoszony argument zapoznania się nowego wójta z urzędem???? Chyba sobie jaja robisz? To lepiej żyć w zacofaniu i marazmie niż coś zmieniać? Brawo, brawo, brawo. Zostawmy coś co źle działa a jakoś to będzie na zasadzie nie zaczepiaj gówna bo będzie śmierdzieć? Panie Nitek powodzenia w niedzielę ja i moja rodzina na pewno będziemy na Pana głosować żeby w końcu się coś zmieniło. Posprzątaj Pan gminę bo na dzień dzisiejszy gospodarza w gminie nie ma!!!! Namawiam na oddanie swojego głosu na nową jakość wszystkich moich znajomych i sąsiadów i mam nie odparte wrażenie że ktoś bardzo mocno się Pana obawia Wszystkiego dobrego i mam nadzieję pomyślnego zakończenia akcji wyborczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eugenia napisał:
Nitek nie będzie dobrym wójtem . Sam nie mam kandydata , ale myślę że Panasiuk będzie najlepszym kandydatem na wójta . On się zna . Zmiana wójta oznacza pauzę w inwestycjach. Nowy wójt musiał by się zapoznac z urzędem . Nie popełniajmy takich błędów dopóki startuje Panasiuk głosujmy na niego. Ja jestem za Wiesławem Panasiukiem z PSL
Oj Gieniuchna ale Ty jesteś głupia. Co Ci obiecał P. - a może Ty pijana jakaś? Bo mam wrażenie że się masz w głowie przeciąg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
Nitek nie nadaje się na wójta . Głosujmy na sprawdzonych ludzi . Głosujmy na Wiesława Panasiuka!! On jest najlepszym kandydatem na wójta naszej gminny !!!! ODPOWIEDNI CZŁOWIEK NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU !!
Lepszego kawału dawno nie czytałem. ROTFL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...