Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory Wojta Gminy Międzyrzec Podlaski

Utworzony przez mistinroots, 25 września 2010 r. o 12:15
EMANUEL napisał:
Zgadzam się po części z krytyką obecnego wójta, ale jeśli chcemy coś zmienić to wybierzmy lepszego i mądrzejszego. Propozycje poparcia dla kapłana niech otoczy zasłona milczenia. Jeśli jest zło to nie zastępujmy go 100 kroć gorszym. Fanatycy P i S uara opamiętajcie się. Gmina nie zasłużyła na takie nieszczęście.
Chciałabyś być takim "prymitywnym" Kapłanem, ale niestety do pięt mu nie dorastasz. Pakuj już gostku manatki i sio z gminy jak to powiedział twój Pawlak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EMANUEL napisał:
Zgadzam się po części z krytyką obecnego wójta, ale jeśli chcemy coś zmienić to wybierzmy lepszego i mądrzejszego. Propozycje poparcia dla kapłana niech otoczy zasłona milczenia. Jeśli jest zło to nie zastępujmy go 100 kroć gorszym. Fanatycy P i S uara opamiętajcie się. Gmina nie zasłużyła na takie nieszczęście.
Rozumiem że chodzi ci o takiego który zapewni ciagłość interesów wójta i twoich czyli niejakiego pana M. sekretarza niby to wyrzuconego ale przygarniętego przez PSL w urzędzie miasta. Wyborcy sie na to nie nabiora i wybiorą pana Kapłana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie jak to jest z tym Maleszykiem, zieloni go skrzywdzili rekami Michaluka czy przygarnęli rękami Grzyba? Grzyb i Michaluk mają jednego tego samego protektora więc nie rozumiem o co tu chodzi? Czy protektor pozwolił Maleszykowi startować na wójta aby osłabić Michaluka? Czy start Maleszyka ma jakieś drugie dno i ma zupełnie inny cel? Coś tu śmierdzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pochodze z miasta i do gminy nic nie mam.MIalem tą wątplią przyjemność zetknąć sie kilka razy z panem K...i jezeli gmna będzie miała takiego wójta to życze jej powodzenia: Jak to mowia z deszczu pod rynne:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapłan nie będzie skażony lokalnymi układami, zależnościami, nie ma prywatnych firm ani mieszkań w Warszawie jak Michaluk, który do tych mieszkań może się wyprowadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Właśnie jak to jest z tym Maleszykiem, zieloni go skrzywdzili rekami Michaluka czy przygarnęli rękami Grzyba? Grzyb i Michaluk mają jednego tego samego protektora więc nie rozumiem o co tu chodzi? Czy protektor pozwolił Maleszykowi startować na wójta aby osłabić Michaluka? Czy start Maleszyka ma jakieś drugie dno i ma zupełnie inny cel? Coś tu śmierdzi!!!
Wszystko proste jak sznurek w kieszeni. Wygra Maleszyk przygarnie Grzyba! A gmina pójdzie z torbami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam się na polityce ale wiem z historii co to jest piąta kolumna. Moim zdaniem Franek używając Maleszyka próbuje osłabić Kapłana aby pomóc Michalukowi. Trochę to zakręcone ale logiczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzisiejszym tygodniku podlaskim jest dobry artykuł o naszym wójcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAN napisał:
JA TEŻ MIAŁEM WĄTPLIWĄ PRZYJEMNOŚĆ ROZMAWIAĆ Z K. ZGADZAM SIĘ. POD RYNNĘ TO DELIKATNIE POWIEDZIANE. WRÓŻY TO KATAKLIZM JAK W GMINIE WILKÓW.
a ja tez rozmawialem wielokrotnie z kazdym z tych panow 10 : 1 na kozysc Pana Kaplana poukladany merytoryczny juz nie wspomne o prezencji bo w tej materii o bezwzglednej przewadze juz nie wspomne swiat idzie do przodu a Michaluk tkwi swoim mozgiem w glebokim PRL gdzie wladzy wypadalo wszystko i nikt z niczego jej nie rozliczal bez powodzi nasza gmina sie uwstecznia ja glosowac bede na Pana Kaplana to ze startuje pod szyldem PISu o niczym nie swiadczy o sile jego charakteru swiadzcy to ze scigany przez zielone swinie nie dal sie i wytrwal BRAWO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mocne słowa ale sama prawda. Popieram i przyłączam się do zwolenników Pana Mirosława. Wierzymy w Pana!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W dzisiejszym tygodniku podlaskim jest dobry artykuł o naszym wójcie.
Artykuł dobry bo pokazuje arogancje i nie kompetencje gościa z Koszelówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to wszystko czytam to nic nie rozumię. To , że dotychczasowej władzy ma ktoś dość jest to zrozumiałe, gdyż realizacja obietnic wyborczych nie przekłada się na ich realizację po wyborach.. Natomiast, to , że ten kapłan od zajęc technicznych w gimnazjum może zarządzać gminą to pojęć nie mogę. Znając kapłana "wielką postać" startującą we wszystkich możliwych wyborach mogę tylko domniemywać ,(granicząc z pewnościa), że te wszystkie pochlebne o sobie jako kandydacie na wójta wpisy są jego autorstwa. Ten prymityw poza politykierstwem nie mógł dla żadnego srodowiska nic wnieść. Apeluję do tych wszystkich, którym obecna władza nie odpowiada popatrzmy ilu jest wśród nas rozsądnych i mądrych, czy musimy być skazani na samopromującego się kapłana mirosława. Miruś dosyć samochwalczej promocji. Weź się za konkretną robotę. Nie miej nadzieii, że gmina Międzyrzec jest taka głupia i zaakceptuje takiego nieudacznika jak ty.Nie próbuj wejść na dach bo zepsujesz gonty. P i S uar to nie najlepszy sposób na władzę. Nam trzeba gospodarza, a nie działacza, a to do tej pory stanowiło twoje główne zajęcie. Naprawdę jesteś za głupi, żeby żądzić naszą gminą. Nieszczęsciem lokalnej społeczności jest to że rządzących dotychczas ktoś próbuje zastąpić stokroć głupszym, a tak jest w przypadku kapłana.Mirku - chłopcze idź do szkoły , władzę w gminie pozostaw tym którzy mają o tym pojęcie. Tak będzie lepiej dla mieszkańców gminy, ale i dla ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pan Kapłan jako osoba zbyt inteligentna z gminy został wygoniony. Wróci jak "Król Lew" i zwycięży.
Jak on taki dobry to my na niego nie głosujmy. On się u nas zmarnuje. Za rok wyślemy go do Warszawy. Stąd też moje hasło. Na Kapłana będziemy głosować za rok. Nie pozwólmy się mu marnować w takiej gminie jak Międzyrzec. Miruś twoja osioba każe nam głosować za rok. Baj, baj z gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Danki: Oj, Dana, Dana lubię Kapłana. Bo to i mądry i polityczny z PIS I taki co to zna sie i na ludziach i na zarządzaniu. I rolnikiem porozmawia i z ministrem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrość ,zemsta i strach o własne tyłki. Panie Kapłan nie przejmuj się tymi flustratami.Te ubliżające wpisy tylko dowodzą jak bardzo się boją. Większość z nas i tak jest za panem. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Danka napisał:
Jak to wszystko czytam to nic nie rozumię. To , że dotychczasowej władzy ma ktoś dość jest to zrozumiałe, gdyż realizacja obietnic wyborczych nie przekłada się na ich realizację po wyborach.. Natomiast, to , że ten kapłan od zajęc technicznych w gimnazjum może zarządzać gminą to pojęć nie mogę. Znając kapłana "wielką postać" startującą we wszystkich możliwych wyborach mogę tylko domniemywać ,(granicząc z pewnościa), że te wszystkie pochlebne o sobie jako kandydacie na wójta wpisy są jego autorstwa. Ten prymityw poza politykierstwem nie mógł dla żadnego srodowiska nic wnieść. Apeluję do tych wszystkich, którym obecna władza nie odpowiada popatrzmy ilu jest wśród nas rozsądnych i mądrych, czy musimy być skazani na samopromującego się kapłana mirosława. Miruś dosyć samochwalczej promocji. Weź się za konkretną robotę. Nie miej nadzieii, że gmina Międzyrzec jest taka głupia i zaakceptuje takiego nieudacznika jak ty.Nie próbuj wejść na dach bo zepsujesz gonty. P i S uar to nie najlepszy sposób na władzę. Nam trzeba gospodarza, a nie działacza, a to do tej pory stanowiło twoje główne zajęcie. Naprawdę jesteś za głupi, żeby żądzić naszą gminą. Nieszczęsciem lokalnej społeczności jest to że rządzących dotychczas ktoś próbuje zastąpić stokroć głupszym, a tak jest w przypadku kapłana.Mirku - chłopcze idź do szkoły , władzę w gminie pozostaw tym którzy mają o tym pojęcie. Tak będzie lepiej dla mieszkańców gminy, ale i dla ciebie.
Brawo Danka.!!!!!Widzę,że bardzo dobrze znasz tego człowieka. On jeszcz nic dobrego nie zrobił, a był na wielu dyrektorskich stanowiskach, tylko jakoś zawsze tak się składało ,że długo miejsca nigdzie nie zagrzał i nigdzie nic nie zrobił. Teraz pełniąc funkcje prezesa firmy związanej z pisuarem oczernia w każdym numerze swojego byłego pracodawcę ,a obecnego rywala o funkcję wójta .Jeszcze twierdzi ,że to Michluk i zieloni jego szkalują.To również prawda ,żę Miruś ma ogromne parcie na jaki kolwiek stolec po to by na nim być , ale nie po to by coś dobrego zrobić. Dla niego nie ma znaczenia to ,że mieszka w mieście Biała Podl a startował do rady powiatu bialskiego. Miruś to wieczny kandydat we wszystkich wyborach na szczęście dla mieszkańców na kandydowaniu zawsze się kończy . Myślę ,że tym razem będzie podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie kabaret, tylko wybory! Marek Maleszyk - na wójta, to ma sens!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zazdrość ,zemsta i strach o własne tyłki. Panie Kapłan nie przejmuj się tymi flustratami.Te ubliżające wpisy tylko dowodzą jak bardzo się boją. Większość z nas i tak jest za panem. Powodzenia.
Jaka zazdrość? ,kto flustratem? Prawda jest taka złodziej krzyczy łapcie Złodzieja, Psychol uważa ,że wszyscysą chorzy itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To nie kabaret, tylko wybory! Marek Maleszyk - na wójta, to ma sens!
W przyszłym roku facet kończy 60 lat. Co to ma być konkurs na na super dziadzia. Nie wierzę że coś chce zrobić dla gminy chyba chodzi jedynie o dociągnięcie do emerytury? Na mój głos nawet niech nie liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodać trzeba że to Maleszyk z Michalukiem byli w objęciach jak Tusk z Putinem przez wiele lat. A to niby zwolnienie Maleszyka miało mu umozliwić teraz kandydowanie niby to z przeciwnego obozu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 80

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...