Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wydawca lokalnego portalu grozi burmistrzowi sądem za wpis w internecie

Utworzony przez Adaś, 15 września 2014 o 19:18
Do całego artykułu należy dodać, że p. Łukasz Kurowski jest byłym kandydatem do sejmiku wojewódzkie z ramienia SLD, natomiast aktualnie czynnie wspiera w kampanii na burmistrza swojego przyjaciela Sławomira Dziudzika (Demokracja Bezpośrednia). Ten sam p. Dziudzik w ostatnich wyborach w CAŁYM ŁUKOWIE uzyskał oszałamiającą ilość 20 głosów. Mówiąc wprost - nie zagłosowała na niego nawet cała rodzina. Panowie aktualnie zabawiają się w sprawy sądowe, aby zniszczyć dobre imie burmistrza, który w Łukowie jest powszechnie szanowany. Ach, jeszcze szczegóły. Koszt tego referendum to blisko 100 tysięcy złotych. Referendum, które będzie kampanią....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na międzyrzeckim portalu należącym do pana Kurowskiego publikuje osoba zatrudniona na etacie w międzyrzeckim urzędzie miasta. To się nazywa niezależnośc dziennikarska :D
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Moim zdaniem to dziennikarska wsza i tyle, szuka na siłę sensacji i rozgłosu dla swojego nazwiska.Oczywiście, że taka debata nie byłaby obiektywna przecież Kurowski praktycznie w każdych wyborach gdzieś kandyduje, z tego co pamiętam zawsze z SLD, pupilek Kazimiery Goławskiej byłej wójt gminy Łuków. Jak polityk może być obiektywnym dziennikarzem. No i jeszcze to pomówienie... poniżej poziomu tak samo jak portal lukow24.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proszę o publikację całego mojego komentarza z portalu podlasie24.pl a nie tylko jego fragmentu! A brzmi on tak:"Burmistrz wyzwał na debatę Sławomira Dziudzika. Podjąłem się więc jej zorganizowania. Zapytałem Dziudzika, czy podejmuje rękawice. Ten z chęcią się zgodził. Zaprosiłem do współpracy przy organizacji m.in. TV Master i TV Magnes. Wszyscy chętnie się zgodzili. Zadzwoniłem więc z zaproszeniem do samego Pana burmistrza. Ten jednak odmówił!!! Powód? Burmistrz uznał, że są od tego 'właściwsze' media. Poza tym uznał, że nie weźmie udziału w debacie organizowanej przeze mnie, gdyż byłem w grupie inicjatywnej organizacji referendum. Nie pomogły nawet zapewnienia, że nie będę prowadzącym to spotkanie. Burmistrz odmówił mimo, iż wcześniej sam publicznie nawoływał do debaty..."
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy bohater tego artykułu wykorzystał swój urlop, czy podczas swojej pracy zamierza: -zamknięty w swoim gabinecie pracować nad swoją kandydaturą w tych wyborach; -pracować cały czas uczciwie i oczekując kilku dziesiątek tysięcy złotych  odprawy należnej po zakończeniu tej kadencji: -przegwizdać swoje godziny pracy za ogromne pobory zajmując się swoją wojną o kolejne lata przy sutym korycie plus wziąć ogromną odprawę plus wziąć gigantyczne odszkodowanie za urlopy???
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: