Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki referendum w gm. Międzyrzec Podlaski. Wójt Mirosław Kapłan odwołany

Utworzony przez Andrzej, 16 grudnia 2013 r. o 12:34
JAK BARDZO ZŁYM WÓJTEM BYŁ[jak to fajnie brzmi] MIROSŁAW KAPŁAN NIECH ŚWIADCZĄ GŁOSY WYBORCÓW ODDANE ZA ODWOŁANIEM GO LUDZIE POKAZALI MU ŻE ZA AROGANCJĘ STOSUNEK DO MIESZKAŃCÓW BRAK KONCEPCJI ROZWOJU GMINY JAK RÓWNIEŻ DYLETANCTWO NALEŻY MU SIĘ OUT MAM NADZIEJĘ ŻE TEN PAN DŁUGO NIE ZNAJDZIE PRACY NA STOŁKU KIEROWNICZYM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ nikt o tym w artykule nawet nie wspomniał, a w polityce to chyba kluczowa sprawa, należy rozumieć że odwołany wójt był z PO lub PSL. Pewnie jakby był z PIS to tytuł by brzmiał: "Wójt z PIS odwołany".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ nikt o tym w artykule nawet nie wspomniał, a w polityce to chyba kluczowa sprawa, należy rozumieć że odwołany wójt był z PO lub PSL. Pewnie jakby był z PIS to tytuł by brzmiał: "Wójt z PIS odwołany".
...no tak się składa że był właśnie z PiS. Ot, taki ewenement ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiego bata prawnego brakuje na żołnierzy siedzących w radach powiatów ,sejmikach wojewódzkich, czy też posłach wtedy by służyli wyborcom a nie partyjnym bossom,zmienić prawo na jednomandatowe okręgi i stworzyć możliwość odwołania przez referenda ,zbudujemy nową Polskę przyjazną obywatelom o taką walczyli nasi dziadowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz zobacza dopiero jak bedzie.. Skoro tak zle bylo ludziom. Nikt nie widzi jak duzo robił i juz zrobil.... A do konca kadencji zostało jeszcze troche czasu wiec mozna bylo pozwolic skonczyc wszystko to co zaczete.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego kierownicy to takie lody w gminie kręcili że jeszcze ze 2 lata i gmina poszła by z torbami. A wójt miał ludzi za nic. Dobrze się stało. Lepszy będzie każdy inny-nawet jakiś menel z pod sklepu, bo tyle szkód by nie narobił i tyle krwi ludziom by nie napsuł. Zresztą jego z każdej roboty wywalali....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie odbiera telefonów:) A ja widziałem wójta w przychdni na warszawskiej ok godz 13:) pewnie będzie ciągnął L4 :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie odbiera telefonów:) A ja widziałem wójta w przychdni na warszawskiej ok godz 13:) pewnie będzie ciągnął L4 :D
Po godzinie 18 widziano go z Panasiukiem,Mikołajczukim,Szubińską jak  ładowali  segregatory do prywatnych  samochodów i pod   osłoną nocy i pod  okiem  byłego  funkcjonariusza  Policji wywozili je   z Urzędu. Zapewne są tam  jakieś  nie wygodne   dokumenty ,które mogą pogrążyć gminną pajęczynę.Radni i inni mieszkańcy  zawiadomili policję,dziennikarzy ,tvn .Zobaczy  cała Polska do czego prowadzą rządy  PIS  .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego kierownicy to takie lody w gminie kręcili że jeszcze ze 2 lata i gmina poszła by z torbami. A wójt miał ludzi za nic. Dobrze się stało. Lepszy będzie każdy inny-nawet jakiś menel z pod sklepu, bo tyle szkód by nie narobił i tyle krwi ludziom by nie napsuł. Zresztą jego z każdej roboty wywalali....
Oj  kręcili,kręcili , teraz  zacierają  ślady  wynosząc urzędowe   dokumenty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA WIADOMOŚĆ BYŁA JAK NAJLEPSZ KAWA Z RANA MĄDRZY LUDZIE ODWOŁALI KAPŁANA IDŻ PRECZ ZŁY DUCHU DO PALIKOTA RUCHU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod osłoną nocy odbyła się NOCNA ZMIANA 2. Takiego wielkiego przekrętu jak w godz 18-22 nie dokonano jeszcze nigdzie w Polsce. Ludzie niestety to wiedzą, że PSL użył wszystkich swoich sił i środków, aby osiągnąć frekwencję. Do mnie przyszła "kwiaciarka" z Rogoźnicy, ludzie, co to za baba, zaprzedana PSL, fałszywa. Kto jeszcze chce kupować u niej kwiaty, zapewne od razu więdną. Sama kiedyś kupiłam i od razu musiałam wyrzucić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod osłoną nocy odbyła się NOCNA ZMIANA 2. Takiego wielkiego przekrętu jak w godz 18-22 nie dokonano jeszcze nigdzie w Polsce. Ludzie niestety to wiedzą, że PSL użył wszystkich swoich sił i środków, aby osiągnąć frekwencję. Do mnie przyszła "kwiaciarka" z Rogoźnicy, ludzie, co to za baba, zaprzedana PSL, fałszywa. Kto jeszcze chce kupować u niej kwiaty, zapewne od razu więdną. Sama kiedyś kupiłam i od razu musiałam wyrzucić.
A o której to może i u mnie wtedy ktoś był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można gdzieś sprawdzić np. po numerze pesel czy głosowałam a raczej czy ktoś za mnie nie zagłosował?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można gdzieś sprawdzić np. po numerze pesel czy głosowałam a raczej czy ktoś za mnie nie zagłosował?
Dobre pytanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA WIADOMOŚĆ BYŁA JAK NAJLEPSZ KAWA Z RANA MĄDRZY LUDZIE ODWOŁALI KAPŁANA IDŻ PRECZ ZŁY DUCHU DO PALIKOTA RUCHU
Najlepsza wiadomość tego rana- odwołali wreszcie kapłana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki był to każdy wie. Ale ta akcja z dowożeniem ludzi bo zamało głosów ma żeby go odwołać jest jak najbardziej prawdziwa sam byłem świadkiem jak zadzwonił pewien człowiek z groźbą żeby szedł na głosowanie i głosował aby został odwołany bo inaczej będzie bez pracy... I tak na marginesie jestem po niczyjej stronie ale kasa która była zmarnowana na to referendum miałą być przeznaczona na drogę i chodnik w Jelnicy... a tak jest dalej tam niebezpiecznie dla pieszych... Ilu ludzi tam zgineło już!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co było w tych niszczonych dokumentach. Pewnie przekręty na grube miliony. Dobrze że oszusta wydalili z gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest takie pewne. Z posiadanych informacji mogę powiedzieć, że wójt zaskarżył prawomocność referendum. Według posiadanych danych, istnieją poważne zastrzeżenia co do uprawomocnienia się wyników. Jeżeli przypuszczenia okażą się prawdziwe, może być niezwykle ciekawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo były wójt wszystko i wszystkich zaskarża nic nie wygrywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam Pana który pisał o "zaskarżaniu wszystkiego i wszystkich". Smuci mnie jednak że w swojej wypowiedzi ignoruje Pan to, że ktoś uciekł się do oszustwa, wożąc ludzi na referendum przeciw wójtowi. Ja osobiście nie chciałabym żeby w mojej gminie rządziły osoby, które podwożą na wybory przypadkowych "wyborców".   Jeśli są podstawy do zaskarżenia tego głosowania zaskarżenie jest wręcz obowiązkiem, bez względu na to co sądzimy o osobie sprawującej władzę. Tym bardziej, że jak widać są świadkowie nieuczciwych działań ludzi, którym bardzo zależało na tym odwołaniu... Jeśli już tak dokładnie analizujemy sytuację może tym ludziom też by się przydało przyjrzeć.   Jeśli wójt miał przeciwników tego pokroju, zaczynam się zastanawiać kto tu był tak na prawdę nieuczciwy. A może on właśnie nie chciał iść na układy i dlatego niektórzy zainteresowani zrobili taką nagonkę żeby go odwołać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...