Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki wyborów do PE w powiecie bialskim

Utworzony przez mikołajczyk, 9 czerwca 2009 o 19:26
Wybory pokazały, że w przyszłych wyborach samorządowych można w powiecie bialskim odsunąć psl od władzy. Psl=nepotyzm i marazm. Piszmy czrną księgę psl-u.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gratulujemy wyborcom rozsądku, po raz pierwszy w województwie udało nam się wykosić wszelką zieleninę. Teraz czas na wybory do powiatu, w końcu uda nam się pozbyć złodzieji pokroju Łazowskiego, Litwniuka i Duszka. Goodbye Panie Stefaniuk:D
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Faktycznie pan Stefaniuk musi zastanowić sie nad swoją przyszłością. Sprawdziłem ile głosów dostał w Drelowie swoim bastionie, skąd pochodz i gdzie przed wyborami ściągnął całą śmietankę PSL z powiatu, województwa i nawet Pawlaka. Otóż ten poseł, może już szóstej kadencji, zdobył u siebie tylko 430 głosów tj 54 % głosujących w gminie Drelów wybrało swego mentora. Dla porównania w 2007 w wyborach do sejmu zagłosowało na niego 787 wyborców.Tak więc teraz stracił zaufanie prawie połowy wyborców z przed dwóch lat. Dodać należy że w wyborach do PE nie miał żadnego konkurenta w naszym terenie a za dwa lata w wyborach do parlamentu będzie miał ich całe stado. Aż strach pomyśleć jak za dwa lata JFS sięgnie wyborczego dna na poziomie powiedzmy 220 głosów. Co to wtedy będzie żałoba powiatowa!!! No cóż wielu ludzi opuszczało piedestał w niesławie i w upokorzeniu. Oby taki los nie spotkał wielce zasłużonego JFS
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja myślę, że każdy kiedys musi odejść i tak tez będzie w przypadku posła Stefaniuka. Nikt natomiast mu nie dorówna pod względem ilości kadencji w których społeczeństwo właśnie jemu powierzyło mandat zaufania.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pokaż jedną rzecz systemową którą rozwiązał Stefaniuk zwany posłem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Stefaniuk to śmieszny matołek. Ilość kadencji zawdzięcza tylko i wyłącznie ordynacji wyborczej która go wpychała z listy krajowej z automatu. Oprócz tego że na siłę utrzymuje koleżkę łajzowskiego i jeszcze kilku innych nic nie zrobił dla naszego regionu powtarzam nic! Kto jest innego zdania zapraszam do dyskusji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: