Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek czterech aut w Orzechowie, 10 osób w szpitalu

Utworzony przez STYX, 11 lipca 2010 r. o 09:54
polonistka napisał:
Powinni też pokryć koszty lekcji ortografii dla takiego imbecyla jak ty.
Widać jasno i wyraźnie jaki jest poziom nauczania w szkole przez szanownych polonistów i czcigodne polonistki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem posępnym i fanatycznym onanistą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trout napisał:
Jestem posępnym i fanatycznym onanistą
Nie masturbuj się publicznie swoją inteligencją na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam seks z wykorystaniem prądu, starej rury od odkurzacza i zwierząt egzotycznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trout napisał:
Uwielbiam seks z wykorystaniem prądu, starej rury od odkurzacza i zwierząt egzotycznych
Piepszysz jak porażony prądem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może popisałby ktoś ze mną, bo głupio mi tak, że gadam sam ze sobą, a jest przecież tyle ciekawych tematów, np. seks ze zwierzętami, jedzenie końskich odchodów itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trout napisał:
Może popisałby ktoś ze mną, bo głupio mi tak, że gadam sam ze sobą, a jest przecież tyle ciekawych tematów, np. seks ze zwierzętami, jedzenie końskich odchodów itd.
A fe zboczony, jesteś to już seks z sobą ci nie wystarcza. Obrzydlistwo jedzenie odchodów, tak jakby gówno kupowane w supermarkecie nie zaspokajało twojego głodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kostuch napisał:
powinni usypiać pijanych morderców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo pijesz ? Bo ja nie, ręce mi się trzęsą i połowę rozlewam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kostuch napisał:
powinni usypiać pijanych morderców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojt napisał:
przez takiego menela z golfa mój kolega leży w szpitalu.....!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej oskarżac innych a tak naorawde gówno wiecie i gówno widzieliscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty chyba nie znasz słowa morderca?bo baranie oskarżasz innych bezpodstawnie błaznie je....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
jeszcze przydałoby się złapać tych którzy ominęli ten wypadek bez zatrzymania, żadnej pomocy !!!! facet przed nami normalnie przejechał choć widział że leżą ludzie ! a co do karetek przy takim wypadku jakaś szybsza reakcja powinna być, a nie 30 minut czekaliśmy na pomoc. czy ktoś wie co z tą dziewczyną co miała astmę (leżała na poboczu) ??????????
Bardzo dziękuje za udzielenie mi pomocy i mojemu koledze powoli wszyscy dochodzą do Siebie Cud że w takim wypadku nikt nie zginął tylko wyszliśmy z nie wielkimi obrażeniami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na trasie Dratów - Uhnin szczególnie wzdłuż jezior jest teraz bardzo ślisko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dratów - Uhnin napisał:
Na trasie Dratów - Uhnin szczególnie wzdłuż jezior jest teraz bardzo ślisko!
To normalne że ślisko przecież zima jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...