Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek koło Białej Podlaskiej. Samochód ściął latarnię

Utworzony przez Franciszek L., 7 kwietnia 2015 r. o 15:14
wzdłuż drogi przy os. Biała jest po prostu zbyt wiele latarni. Tam w zupełności wystarczyłoby co druga-trzecia. Koszty wysokie i dodatkowo jeszcze stwarzają zagrożenie dla życia oraz zdrowia kierowców, którym może cos się przydarzyć. POlska jest bogatym krajem, jak tyle wydajemy na niepotrzebne inwestycje i polityków koalicji rządzącej krajem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wzdłuż drogi przy os. Biała jest po prostu zbyt wiele latarni. Tam w zupełności wystarczyłoby co druga-trzecia. Koszty wysokie i dodatkowo jeszcze stwarzają zagrożenie dla życia oraz zdrowia kierowców, którym może cos się przydarzyć. POlska jest bogatym krajem, jak tyle wydajemy na niepotrzebne inwestycje i polityków koalicji rządzącej krajem!
  Brawo! Dobrze powiedziane! Wyciąć wszystkie latarnie! Czas najwyższy zrobić porządek z latarniami, które na wzór tych cholernych drzew rozbestwiły się, że pojęcie ludzkie przechodzi - i bezczelnie zagrażają kierowcom! Szwendają się bezustannie po drogach, wybiegają znienacka na jezdnie, wskakują na maski samochodom i zabijają bogu ducha winnych kierowców, ze szczególnym upodobaniem polując na wszystkich jadących z bezpieczną przepisową prędkością oraz na kierowców trzeźwych! Dość terroru latarni na naszych drogach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem z jakiego powodu czepiacie się tego że jest zbyt wiele latarni, na środku nie stoją... Myślę że tutaj zawinił kierowca bo przez przypadek nie znalazł się na przeciwnym pasie... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem z jakiego powodu czepiacie się tego że jest zbyt wiele latarni, na środku nie stoją... Myślę że tutaj zawinił kierowca bo przez przypadek nie znalazł się na przeciwnym pasie... 
  Zbyt wiele Czpski wybudował. To już pewnie 7, lub dziesiąta, która POLEGŁA, na bialskiej obwodnicy.   Nie było żadnego wahadła, a gość przydzwonił w barierę dzwiękochłonną. Latarnie są co ~15 m, więc nie sposób trafić tak, by w którąś NIE TRAFIĆ. Mietkie jakieś są, z betonu. Ciekawe ile wymiana na koszt OC- 10tyś/szt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem z jakiego powodu czepiacie się tego że jest zbyt wiele latarni, na środku nie stoją... Myślę że tutaj zawinił kierowca bo przez przypadek nie znalazł się na przeciwnym pasie... 
  Łomatkobosko - ale ciemnota :lol: :lol: :lol: :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wzdłuż drogi przy os. Biała jest po prostu zbyt wiele latarni. Tam w zupełności wystarczyłoby co druga-trzecia. Koszty wysokie i dodatkowo jeszcze stwarzają zagrożenie dla życia oraz zdrowia kierowców, którym może cos się przydarzyć. POlska jest bogatym krajem, jak tyle wydajemy na niepotrzebne inwestycje i polityków koalicji rządzącej krajem!
  Oczywiście, że nie jesteśmy tak biedni jak sugerują nam Ci wyżej. Ale po co zostawiac całemu społeczeństwu jak można sobie i swojej rodzinie napchać kieszenie? Kasa zgubiła już wielu ludzi :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś widział taki las latarni gdziekolwiek ? Za tak przebudowaną drogę to powinien być kryminał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...