Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na quadzie. Ranna 12-latka

Utworzony przez P.Ł., 18 czerwca 2010 o 10:00
Na quady chyba jeszcze nie trzeba uprawnień, nie ma takiego przepisu więc jak mógł je mieć. Jeżeli pojazd nie jest zarejestrowany to i OC nie jest obowiązkowe.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
abo kiedyź jeden nie powim ktury bo czasem piwo mi zafóndóje mało co tym swym kłdem w Naszą Altankę im. Siwóchy nie trafił a dadź mu konia!!! i żędina!!!
0
Może i nie trzeba uprawnień ale potrzebny jest zawsze zdrowy rozsądek i "oleum" w głowie jak mawiał p. Zagłoba
0
Z TEGO CO MÓWIĄ LUDZIE TO MIEJSCE WYPADKU JEST CAŁKIEM INNE,ALE CZAS POKARZE CO USTALI POLICJA ,
0
Jakie było miejsce to ja wiem! A wy ludzie jak nie macie co robic to sie do roboty weźcie noby! Bo piszecie bzdety że łez pęka od czytania ! Żal mi was !!!
0
Czy prawda boli? A za wyrządzoną krzywdę sprawca powinien ponieść odpowiednią kare.
0
ku*** ale to nie była żadna krzywda ! pfff
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: