Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Białce: Droga nieprzejezdna, są ranni

Utworzony przez Gość, 21 sierpnia 2011 r. o 19:04
To się rozjebali!Zapewne wsiowy diskopolowiec w puszce zwanej BMW wymusił motocykliście.Ale zaraz tu na forum koleżki wieśniaka będą nadawać na motocyklistę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek był w Holi a nie w Białce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Białka to nie miejscowość, a nazwa ulicy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jes! Znowu be-em-wó. Oj będzie się działo ... Jupijaj jupijej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bmw-i wszystko jasne Wieś tańczy wieś śpiewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do antyfanów BMW.Mam BMW x6 z 2009r. zapłaciłem za nią prawie 250tyś zł i nie pochodze wcale ze wsi,sprawdzie sobie na allegro jak takie cacko wygląda bo pewnie przez waszą wieś nigdy takie coś nie przejeżdżało.Nie rozumiem idiotów którzy jak przeczytają o wypadku z udziałem bmw to zaraz wyzywają tą marke i z góry zakładają że jechał nią jakiś wieśniak i to jego wina była.Pozdro dla wszystkich pseudo mieszczuchów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest wazne jakiej marki jest samochód , tylko kto siada za kierownicą - odpowiedzialny kierowca czy bezmyślny gówniarz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ~barell~ Heh no wiesz, nie mam pojęcia co oni mają do BMW, może to że wiedzą iż nigdy ich nie będzie stać na te samochody, bo kupić to nie szuka ale zatankować. Jeżdżą maluchami i polonezami, i cierpią do tych co mają lepsze auto właśnie takie jak BMW. Zazdrość i jeszcze raz zazdrość.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/lublin/droga-nr-2-pod-biala-podlaska-juz-przejezdna,1,4826551,region-wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu nikt nie pisze o quadach (ponad sześciu), które nieprawidłowo włączyły się do ruchu, wymusiły pierwszeństwo, spowodowały mini karambol i uciekły z miejsca zdarzenia? Jakaś fatamorgana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ci na motarach zawsze jada zgodnie z przepisami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej nie ma miejscowości Białka wypadek był w Holi. Gratuluję autorowi - proponuję najpierw sprawdzić a póżniej o czym kolwiek pisać............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co? Wyt wszyscy ciągle tylko że każdy wypadek to wina motocyklisty! Kur...wa ludzie spójrzcię na statystyki!prawie każdy wypadek jest spowodowany przez kierowcę innego pojazdu!!mało który wypadek jest z winy motocyklisty!!! ogarnijcię się co niektórzy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nom wina motocyklisty, to pewnie przez motocykliste koles w bmw miał 2,5 promila i brak uprawnień ? straszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ten wieśniak z wiochy mieszka w BP na Sidorskiej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieśniak czy blokers co to za różnica.Jedne i drugie oszołomstwo wozi się bmw naściąganymi od Helmuta,za grosze.Tam te autka robią za kurniki kurom a w Polsce wieśniaki i miastowa biedota wozi swoje dupska tymi pożal się boże wehikułami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa bmw złom , a sam to pewnie tico jezdzisz albo rowerem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dla jasności ; Sprawcami wypadku byli kierowcy quadów którzy skręcając w lewo (z prawego pasa) do lasu wymusili pierwszeństwo na całej grupie poszkodowanych . Widząc wypadek nawet się nie zatrzymali i uciekli z miejsca wypadku z las. Motocyklista ucierpiał najbardziej ponieważ wjechała w niego kierowca BMW który miał 2.5 promila alkoholu we krwi nie miał prawa jazdy. Jednocześnie miał z nich wszystkich najwięcej szczęścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda napisał:
Tak dla jasności ; Sprawcami wypadku byli kierowcy quadów którzy skręcając w lewo (z prawego pasa) do lasu wymusili pierwszeństwo na całej grupie poszkodowanych . Widząc wypadek nawet się nie zatrzymali i uciekli z miejsca wypadku z las. Motocyklista ucierpiał najbardziej ponieważ wjechała w niego kierowca BMW który miał 2.5 promila alkoholu we krwi nie miał prawa jazdy. Jednocześnie miał z nich wszystkich najwięcej szczęścia.
Jeśli to prawda to czułem że te rajdy quadów prędzej czy później zakończą się tragicznie. Miałem okazję nieraz obserwować jak na pełnym gazie jeździły obok osiedla i przez ulicę, tragedia jest kwestią czasu. Tutaj cały splot wydarzeń, brawura idiotów, pijany, czy trzeba więcej. Może to czyta jakiś policjant i ukróci te wyścigi na Sidorskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca motocykla chyba ucierpiał najmniej bo był pokazany na filmie, moto z tego co wiem całe z małymi śladami szlifu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...