Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Białce: Motocykl zderzył się z ciężarówką

Utworzony przez Paweł Motóry, 3 sierpnia 2010 o 20:38
A nie było tak że włączył kierunek kiedy już był wyprzedzany? poza tym w tirach słabo widać kierunki ciągnika bo zasłania je naczepa, a czy kierowca ciężarówki patrzył w lustra?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedy patrzył w lusterko "dawcy" jeszcze nie widział
0
Jeśli spojrzał w lusterko i nie zobaczył nikogo kto by wyprzedzał, włącza kierunkowskaz i ma wszystko w du***. Jeśli tak było to problem ma osoba kierująca motocyklem a nie on. Każdy myśli, że motocyklista zawsze "zmieści" się wszędzie i tu jest błąd.
0
Kolejny kandydat wspierający rozwój polskiej transplantologii. Dlaczego chirurdzy o nich mówią: dawcy organów?
0
Kierujący motorem złamał tylko nogę.
0
na szczęście nic mu nie jest
0
Witam. Ja byłem w tym wypadku motocyklistą i było tak jak mówisz,że kierujący samochodem przede mną wrzucił kierunek jak już byłem na drugim pasie ruchu,a po drugie wrzucił go tylko parę sekund przed manewrem skręcania.
0
Siergiej napisał:
Witam. Ja byłem w tym wypadku motocyklistą i było tak jak mówisz,że kierujący samochodem przede mną wrzucił kierunek jak już byłem na drugim pasie ruchu,a po drugie wrzucił go tylko parę sekund przed manewrem skręcania.
a jaka byla predkosc?
0
tak się kończy wyprzedzanie na skrzyżowaniu Sergiej
0
qwerty napisał:
a co z motocyklem da się jeszcze polecieć 200 na godzinę, jak noga się zrośnie?
0
pytajnik napisał:
a co z motocyklem da się jeszcze polecieć 200 na godzinę, jak noga się zrośnie?
Dzisiaj odpaliłem maszynę. silnik bez uszkodzeń,ale reszta to praktycznie złom. Rama zgięta i lagi też. Może uda mi się to wskrzesić jak wyzdrowieje. Motocykl to Honda VF 1000R,więc rzadkość.
0
qwerty napisał:
Wiem. Mój błąd,ale po 10 godzinach pracy jest się trochę zmęczonym.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: