Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Białej Podlaskiej: Ściął słup na obwodnicy (zdjęcia)

Utworzony przez Leon H, 17 kwietnia 2011 r. o 21:25
Jechał i nagle utracił przyczepność... Może w tamtym miejscu nie działa fizyka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leon H napisał:
Jechał i nagle utracił przyczepność... Może w tamtym miejscu nie działa fizyka!!!
Z golfami to różne rzeczy mogą się zdarzyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi to wyglądało na zbyt małą prędkośc na tym łuku ...... a na latarnie mówili że ni będą się łamały .....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi sie wydaje ze kierowca jechał za wolno i latarnia na niego spadla, jakby jechał szybciej napewno tak by nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mówiłem wieśniakom nie robić zbyt równej, prostej i szerokiej drogi, bo jak koń siano poczują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bania napisał:
A mówiłem wieśniakom nie robić zbyt równej, prostej i szerokiej drogi, bo jak koń siano poczują.
Bo to był taki "miszcz": "Dobrze jeździsz?" "Nie! Ale za to szybko!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam że to te latarnie za szybko biegaja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wypadek w Białej Podlaskiej: Ściął słup na obwodnicy (zdjęcia)" Pomyślałem, że ściął słupa a nie słup. Zajrzałem do słownika, IV biernik jak mianownik - ściął słup.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już teraz chyba wiecie po co na ob wodnicy jest tyle słópów;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo dobrej gleby nie było wiec dlatego poleciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem powinno byc wiecej latarn - obecnie sa za rzadko. Jak sie jedzie w nocy obwodnica to nic nie widac, a jak wszyscy wiedza obecnie ze wzgledow ekolo-nomicznych samochody nie posiadaja swiatel, dlatego latarnie musza byc co 3metry. Ponadto mamy nadwyzki energii, ktora miasto otrzymuje zupelnie za darmo z Chin bezprzewodowo, placic nie musimy, wiec powinnismy ja jakos zuzyc. Zadaniem dla wlasciciela drogi jest wymiana latarni blaszanych na betonowe, te blaszane sa zbyt twarde , a przez to niebezpieczne: ugina sie toto i ludzie sie nie zabijaja do konca. To niepowazne! Uszkodzenia samochodow sa za male, przeciez da sie je odremontowac, a jak beda blaszane latarnie (mocniejsze niz betonowe) to po zabiciu sie taki czlowiek nie bedzie remontowal zbyt uszkodzonego samochodu i kupi nowy. Spowoduje to wzrost sprzedazy, stworzy miejsca pracy, wzrost podatkow od wlascicieli salonow, zmniejszy emisje szkodliwych zwiazkow do atmosfery, zmniejszy szkodliwosc dla srodowiska (w koncu te starsze, jezdzace samochody bedzie mozna zezlomowac wylewajac plyny prosto do ziemi, a plastiki spalajac) i swiat bedzie lepszy, ladniejszy pozbywajac sie za jednym p-ierdolnieciem w slup zlych ludzi co za szybko jezdza i starych, paskudnych samochodow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wazne przy czym stoisz wazne jak tym jezdzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie te zdjęcia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...