Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Grabowie.

Utworzony przez Kuba, 26 maja 2009 r. o 23:43
A zdjęcie z Al. Racławickich... Po co to dawać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dawno nie widziałem Peugeota 204 na POlskich wertePOch drogoPOdobnych. Ten samochód ma prawie 40 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grabowiec, dziennikarskie nieuki i informacyjne lenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać nasza lubelska gazeta robi sobie z nas "jajka" ponieważ w tym artykule umieścili zdjęcie jakiegoś wypadku (wcale nie tego o którym mowa) właśnie z Racławickich w Lublinie. A tam gdzie jest artykuł o potrąceniu na Racławickich to po co. Ja proponowałbym adminowi strony wyłączyć moduł odpowiadający za wyświetlanie obrazków - bo po co ludziom pokazywać PRAWDĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ślepy czy Racławickie widze? Też mają w Białej Podlaskie? Lublin forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jAK widac dalej na zoom-ie sa trolejbusy i zdjecie stare stare radiowozy ktos sie nie postaral pozatym w grabowie jest inazcej bylem jakis janek to robil hahah to naszapiekna raclawicka i wypadek z przed roku co za oszolom to puscil w net haahah brak slow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie szkoda im paliwa zeby tam jechac pseudodziennikarze haha peuegeot a moze jeszcze smieszniej pezot piszcie kurna poprawnie Peugeot i w ogole podawajcie prawdziwe zdjecia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba napisał:
A zdjęcie z Al. Racławickich... Po co to dawać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...