Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Łukowie. Radiowóz wjechał na czerwonym, ale z włączonym "kogutem"

Utworzony przez szofer, 18 sierpnia 2014 r. o 12:08
Prokuratura widocznie czyta teraz kodeks drogowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
włączone sygnały dźwiękowe i świetlne nie zwalniają z przestrzegania przepisów, tak więc sprawcą wg mnie jest kierujący radiowozem. ale mimo wszystko życzę kierującej audi wytrwałości na drodze sądowej w starciu z pl wymiarem (nie)sprawiedliwości. pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywista wina policjanta. Kierowca pojazdu uprzywilejowanego, zwłaszcza wjeżdżając na skrzyżowanie na czerwonym świetle, ma obowiązek zachować szczególną ostrożność ! Proste ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten PAŁA to trzeżwy był ? żeby tak " palić " przez skrzyżowanie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki premier,prezydent taką i mamy prokuraturę i policję. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrzyzowanie jest pod stałym monitoringiem. Policjanci pracują w systemie turnusowym. Jedni kończą prace o 20:00 inni zaczynają prace o 20:00. Niepokoi mnie godzina tego zdarzenia.   Przykładowo kończe robote o 20:00 , witam się z nową zmianą -coś tam pogadamy między sobą i jest godz. 20:10.Proszę zmiennika(ów) aby mnie podrzucił na chate. 20:15 jestem(jesteśmy) na omawianym skrzyżowaniu.   Czy mogło tak być? Prawdopodobieństwo zdarzenia: 1 : 99
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wjechał na czerwonym. Dziękuję, koniec tematu. Rozumiem że zgodnie z poleceniem Komendy Głównej temu groźnemu przestępcy drogowemu zostanie zatrzymane prawo jazdy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jagna, a na jakiej do ku*** nędzy podstawie twierdzisz, że to policjanci są winni?????? Skoro byłaś świadkiem - zgłoś się do prokuratury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jagna, a na jakiej do ku*** nędzy podstawie twierdzisz, że to policjanci są winni?????? Skoro byłaś świadkiem - zgłoś się do prokuratury
A skąd wiadomo że trzeżwi byli ? jak może PAŁA innemu PALE sprawdzić trzeżwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jagna, a na jakiej do ku*** nędzy podstawie twierdzisz, że to policjanci są winni?????? Skoro byłaś świadkiem - zgłoś się do prokuratury
      Bo w tekście pisze wyraźnie że wjechał na czerwonym. Sygnały uprzywilejowania nie gwarantują pierwszeństwa przejazdu, a pozwalają na przejazd na czerwonym pod warunkiem zachowania szczególnej ostrożności. To mi wyjaśnił kiedyś jeden Policjant po tym gdy miałem stłuczkę jak wiozłem krew na gwizdkach i podobnie przejeżdżałem na czerwonym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psy spowodowali wypadek i to 100% ich wina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
status uprzywilejowanego nie uprawnia na wjechanie na czerwonym po uprzednim rozejrzeniu sie czy nie zagraża innym uczestnikom ruchu,a pewnie jechał na łeb na szyje i sie nie rozglądał i to jego wina bezapelacyjnie -prawo o ruchu drogowym koniec tematu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego jako Policjant oddałem swoje uprawnienia do kierowania radiowozem i w dupie to mam. NIe będę się narażał na utratę pracy, pensji na postępowania dyscyplinarne jakie wszczynają na polecenie Wojewódzkiego każdemu policjantowi.  Mam prawo jazdy i jest moje prywatne nie będę jeździł na interwencję niech mnie ktoś zawiezie. Źle wam z Policją to wynajmujcie Solid albo inną agencje. Przepisy jak i całe prawo w Polsce są chore i dla bogatych.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po zamieszczonych komentarzach i tekstach typu "pies, pała itp... "widać że policjanci w Łukowie pracują ,a zbliżając się  do  skrzyżowania kierujący jest obowiązany zachować szczególną ostrożność art.25 PRoD i tyczy się to wszystkich uczestników ruchu czy pojazdów uprzywilejowywanych czy innych kierujących tylko w naszym kraju nie zawsze przepisy są jednosnaczne   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po zamieszczonych komentarzach i tekstach typu "pies, pała itp... "widać że policjanci w Łukowie pracują ,a zbliżając się  do  skrzyżowania kierujący jest obowiązany zachować szczególną ostrożność art.25 PRoD i tyczy się to wszystkich uczestników ruchu czy pojazdów uprzywilejowywanych czy innych kierujących tylko w naszym kraju nie zawsze przepisy są jednosnaczne   
Komentarze takie jacy mieszkańcy; prymitywizm widać w Łukowie na każdym kroku, a wśród uczestników ruchu drogowego w szczególności: jazda po mieście z włączonym przeciwmgielnym, sygnalizowanie skrętu w prawo a realizowanie go w lewo, to standard w tym ciemnogrodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki premier,prezydent taką i mamy prokuraturę i policję. Żenada.
  oraz:   jaka czytelniczka, taki komentarz . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oraz:   jaka czytelniczka, taki komentarz . . .
No a co ?  może tak nie jest ? żyjesz oderwany całkiem od rzeczywistości czytelniku,przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiadomo że trzeżwi byli ? jak może PAŁA innemu PALE sprawdzić trzeżwość.
Tylu ich pijanych jeżdzi,nikt tego nie kontroluje,nikt nad tym nie panuje,każdej takiej sprawie zawsze łeb ukręcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic do Policji i szanuje wasza prace. Ale uwazam, ze powinniscie bezdyskusyjnie przyznac sie do winy, jezeli wjechaliscie na czerwonym swietle. Przepisy o ruchu drogowym mowia wyraznie ze nie macie pierszenstwa. Przypominam sobie sytuacje, gdzie w Lublinie kobieta z chyba trojgiem malych dzieci 2-4 i chyba 6 letnie, miala taka sama kolizje. Radiowoz dachowal i byli ranni. Chcieli jej dowalic wine bo podobno zbyt glosno sluchala muzyki w aucie i nie slyszala radiowozu. Z dziecmi malymi zbyt glosna muza?! To juz bylo z ich winy nie fair!! Nie wiem jak sie zakonczylo bo uciszyli sprawe, bo sie za duzy szum robil. Niestet najgorsze jest to ze w takiej sytuacji, Psy sie bronia nawzajem, tak Psy, bo czlowiek potrafil by przyjac wine na klate. Mialem kiedys najechanie na tyl, nieuzasadnione hamowanie kobiety z przodu na skrzyzowaniu, opierdzielilem kobiete za to zrobila, ale i tak wiedzialem ze byla moja wina i obeszlo sie bez Policji. Jak sie popelni blad to trzeba miec odwage sie przyznac!! Po to mam OC by sie nie martwic stluczka raz na 15 lat. Kierowco radiowozu, badz czlowiekiem i wypij to co sobie nawazyles :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic do Policji i szanuje wasza prace. Ale uwazam, ze powinniscie bezdyskusyjnie przyznac sie do winy, jezeli wjechaliscie na czerwonym swietle. Przepisy o ruchu drogowym mowia wyraznie ze nie macie pierszenstwa. Przypominam sobie sytuacje, gdzie w Lublinie kobieta z chyba trojgiem malych dzieci 2-4 i chyba 6 letnie, miala taka sama kolizje. Radiowoz dachowal i byli ranni. Chcieli jej dowalic wine bo podobno zbyt glosno sluchala muzyki w aucie i nie slyszala radiowozu. Z dziecmi malymi zbyt glosna muza?! To juz bylo z ich winy nie fair!! Nie wiem jak sie zakonczylo bo uciszyli sprawe, bo sie za duzy szum robil. Niestet najgorsze jest to ze w takiej sytuacji, Psy sie bronia nawzajem, tak Psy, bo czlowiek potrafil by przyjac wine na klate. Mialem kiedys najechanie na tyl, nieuzasadnione hamowanie kobiety z przodu na skrzyzowaniu, opierdzielilem kobiete za to zrobila, ale i tak wiedzialem ze byla moja wina i obeszlo sie bez Policji. Jak sie popelni blad to trzeba miec odwage sie przyznac!! Po to mam OC by sie nie martwic stluczka raz na 15 lat. Kierowco radiowozu, badz czlowiekiem i wypij to co sobie nawazyles :-)
Oni nigdy nie są winni to przecież stróże prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...