Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w m. Żabce: BMW uderzyło w drzewo. 2 osoby zginęły

Utworzony przez Gość, 10 grudnia 2011 r. o 10:09
róża napisał:
Gościu ja się z nim nie woziłam, bo wiedziałam jak jeździł i dlatego nigdy z nim nie jechałam i całe szczęście.
Jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim ty jesteś ze niby tak wszystko dobrze wiesz? Jak mówię że się nie woziłam to chyba jasne że się nie woziłam, bo mi życie miłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jasne
Nie wkurzaj dziewczyny manipulancie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
róża napisał:
Kim ty jesteś ze niby tak wszystko dobrze wiesz? Jak mówię że się nie woziłam to chyba jasne że się nie woziłam, bo mi życie miłe
Jasne to jest tylko to że się nie przyznasz To jak, audi lepsze czy sejczento?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę z tobą rozmawiać. Nie znamy się, więc nie muszę ci się tłumaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
róża napisał:
Nie będę z tobą rozmawiać. Nie znamy się, więc nie muszę ci się tłumaczyć.
Twoja odpowiedź mówi wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ada napisał:
Nie wkurzaj dziewczyny manipulancie
Nie wkurzam tylko ostrzegam przed skutkami wożenia się audicami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DanieL napisał:
Gdzie ty idioto masz dyskoteki w adwent , baranie zastanów się zanim coś napiszesz .
No właśnie, w adwent się chla w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To nie jest bmw tylko stary złom a wiejskie cwaniaczki własnie takimi jeżdżą. Czy to beemki, czy audi czy szmelcwageny te kilkunastoletnie starocia nadal królują pod wiejskimi dyskotekami. Młodzi ludzie mają za mało kasy zeby sobie kupować drogie czy nowe auta a prowadząc bez głowy to zabić się mozna nawet jadąc rowerem. Pokaż mi gościa który kupuje beemkę czy audi z salonu za grubą kasę i później ją zajeżdża pod remizą albo jeździ pijany dotąd aż sie zabije. Małe masz pojecie o samochodach i ich włascicielach jak widać.
Wiejskie cwaniczki własnie jezdzą BMW. Za cene 10-15 letniego bmw mogliby miec owiele młodszy i w lepszym stanie technicznym samochodu marki fiat, skoda, czy peugeot no ale to chodzi o prestiz przeciez :] i kolo sie zamyka, kierowcy bmw to szpanerzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dramatem to są takie osoby jak ty, wieśniaro, które próbują usprawiedliwiać głupotę, brak wyobraźni i umiejętności za kierownicą a nie widzą oczywistych rzeczy. Te auto samo się nie prowadziło, ktoś nim kierował i niestety, nie myślał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można pisać takie rzeczy!! trzeba być dobrze ograniczonym umysłowo lub niesprawnym intelektualnie , jesteś prokuratorem, że tak piszesz o umiejętnościach kierowcy?, nie wiesz nic , wiesz co się naprawdę stało? gówno wiesz zginęli ludzie jak ktoś znał ich 20 lat to jest po prostu smutek i żal a przyczyny nie są znane więc startuj na pudelka z tymi głupimi komentarzami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanówcie się co piszecie!!! Może zaczekajcie na wyjaśnienie tej sprawy, a nie... wszyscy się bawią w prokuratorów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dramatem to są takie osoby jak ty, wieśniaro, które próbują usprawiedliwiać głupotę, brak wyobraźni i umiejętności za kierownicą a nie widzą oczywistych rzeczy. Te auto samo się nie prowadziło, ktoś nim kierował i niestety, nie myślał.
wieśniakiem to jesteś ty ....głupim wieśniakiem do spodu ,niemyślącą chodząca karykatura człowieka, żenada, jak ty w ogóle pisać umiesz dyktował ci ktoś? żal ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yogi napisał:
Wieśniakowów a w środku kołki z obory,zostały pewnie po nich gumofilce.Będą stały na pamiątkę w remizie.
bo po tobie gówno zostanie, nic , pustka... bezmózgi szaraku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
wieśniakiem to jesteś ty ....głupim wieśniakiem do spodu ,niemyślącą chodząca karykatura człowieka, żenada, jak ty w ogóle pisać umiesz dyktował ci ktoś? żal ludzi
znasz powiedzenie,że głupszemu się ustępuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie składa że to nie są wiejskie chłopaczki tylko kolesie z Międzyrzeca. znam ich osobiście bo mieszkają od dawna na tym samym osiedlu. Więc nie piszcie czegoś jeśli nie wiecie nic o nich i o tym wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jednej strony zgineli młodzi ludzie i to tragedia ale z drugiej strony moze to i lepiej bo to wie gdyby nie to drzewo mogliby wpasc na inne auto i zabic kogos jeszcze. Widocznie zabrakło im rozumu zeby dostosowac predkosc do warunków i sami są winni. Dziwią mnie ludzie którzy ich bronią bo jesli broni sie tego typu zachowania tzn ze samemu dopusciło sie podobnych czynów. Wpis o selekcji naturalnej kilka postów wczesniej jest mocny, ale prawdziwy. Tylko małorąsądne zwierzeta oddalająsie od stada albo lekceważą zagrazajace im osobniki. Podobnie jest z ludzmi. Ci bardziej rozsądniejsi przewodują zagrozenia i skutki swoich działan. Ci mniej rozsądni nie potrafiatego robic dlatego giną robiąc to na włąsne zyczenie wiec nie broncie ich. Taka jest kolej rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popapralo was. ciekawe co byscie pisali jak to by byli wasi znajomi.znam-(łem) ich, od alkoholu nie uciekali ale jak to kazdy mlody czlowiek, nie badzcie tacy swieci, to byli naprawde fajni i mili ludzie,szkoda tylko małego synka jednego znich:( NIE WIERZE ((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mechanik napisał:
Wiejskie cwaniczki własnie jezdzą BMW. Za cene 10-15 letniego bmw mogliby miec owiele młodszy i w lepszym stanie technicznym samochodu marki fiat, skoda, czy peugeot no ale to chodzi o prestiz przeciez :] i kolo sie zamyka, kierowcy bmw to szpanerzy
Fiat czy skoda to są średnie samochody dla tych co ich nie stać na te bardziej prestiżowe a ten kto ma pieniądze kupuje sobie nowe znacznie lepsze auto i wierz mi, nie szpanuje nim na wiejskich zabawach. Wystarczy poparzec jakie osoby jeżdżą nowymi beemkami, mercedesami, audi, lexusami itp. i nie porównywać nowych aut do starych bo to zupełnie inne samochody. Przez dwadzieścia lat technika jednak poszła trochę do przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dramatem to są takie osoby jak ty, wieśniaro, które próbują usprawiedliwiać głupotę, brak wyobraźni i umiejętności za kierownicą a nie widzą oczywistych rzeczy. Te auto samo się nie prowadziło, ktoś nim kierował i niestety, nie myślał.
nic dodać, nic ująć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 26

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...