Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Mościcach Dolnych: 18-latek zginął, 22-latek ranny

Utworzony przez ks.ADAM, 7 sierpnia 2011 o 13:58
Naćpanym gówniarzom za kierownicą mówimy NIE !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sam może byłeś naćpany! Znałam obu tych chłopaków więc takie komentarze zachowaj dla siebie a nie psioczysz na kogos kogo nie znasz!
0
Dokładnie, jestem pewien że były robione badania czy był pod wpływem narkotyków!
0
Ja też znam bardzo dobrze kierowcę tego samochodu i na pewno nie ćpał, nigdy też nie widziałam jego pianego, a już na pewno za kierownicą.
0
czy ktos w ogole prowadzil akcje reanimacyjna do przyjazdu karetki
0
strażacy
0
z tega co slyszalem strazacy przyjechali zaraz przed karetka ktos wczesniej im podobno udzielal pomocy 1
0
Pawel [*] ; (((
0
Chłopcy nie byli ani pod wpływem alkoholu ani pod wpływem narkotyków. Takie wypadki się zdarzają, nie ma tu niczyjej winy. Czasem za szybka jazda i brak zapiętych pasów prowadzi do najgorszego... Tylko nie rozumiem czemu Paweł musiał zginać.... Wszyscy znajomi są pogrążeni w smutku. Paweł tęsknimy i kochamy Cię ...spoczywaj w wiecznym spokoju [*] :(
0
wy kurw*** idioci jakby miał zapięte pasy do tym bardziej by obaj zgineli nie widzieliscie tego samochodu cały dach miał wgięty do środka wiec nie gadajcie a kierowca to idiota bo tam sie nie wariuje prste że po asfalcie który jest lekko zasypanypany piaskiem to sie jedzie jak po kulkach powinni go zamknąć idiote
0
Może to jakiś niedoświadczony kierowca który cieszył się z niedawno odebranego prawa jazdy.. Szkoda tak młodego chłopaka, który niczemu nie zawinił.. Jest tyle złych ludzi na świecie, a padło na Pawła.. Spoczywaj w pokoju [*] Paweł..
0
Ty Śmieci Dlaczego ubliżasz moich znajomych ;/ Paweł był pożądnym normalnym chłopakiem ! tylko na forach potrafisz pisac głupoty nigdy nie powiedział byś takiego czegoś w mojej obecności śmieciu ty bez zasad ! Paaweeł...[*] dlaej nie wieże w to co sie stało ;[ dlaczego to byłeś ty...
0
to straszne... taki młody, fajny chłopak musiał zginąć. ciężko w to uwierzyć
0
Bez sensu ! Szkoda chłopaka zwłaszcza że miał tyle życia przed soba i wcale nie chcial umierac ... Nie moglam w to uwierzyc ! [*] Paweł ! na zawsze w sercach ;(
0
Przestancie wypisywac takie idiotyzmy!!!Szczegolnie ty ks.Adam palnij sie kropidlem w leb chieno cmentarna! Zginal niczemu niewinny chlopak i uszanujcie to wreszcie!!! Pawel odszedles zbyt wczesnie......
0
Teraz pewnie będzie milion wersji... Przestańcie się wywyższać kto wie więcej to nie jest teleturniej... Zginął chłopak, który miał przed sobą wiele.. Trudno w to uwierzyć .. Spoczywaj w pokoju[*]
0
Pozostaje wierzyć tylko,że tam gdzie jest teraz jest mu dobrze.. Pomódlcie się za duszę Pawła a nie wykłócajcie się na forum.. Paweł [*] "Jestem tego pewny w głębi duszy o tym wiem, ze gdzieś na szczycie góry.. wszyscy razem spotkamy się.." Grubson - Na szczycie
0
dalej nie mogę w to uwierzyć... miejmy nadzieję że tam będzie mu lepiej...
0
Na pewno tam będzie mu lepiej.. Wszystkich swoich ziomków będzie obserwował z góry.. A cząstka Pawła zawsze będzie gdzieś w Waszych serduchach !
0
przestroga dla innych żeby nie siadać do samochodu, którym kieruje pacan robiący się na Kubicę
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: