Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Radzyniu Podlaskim: Motocyklistka nie miała prawa jazdy

Utworzony przez Gość, 1 października 2011 r. o 17:50
Stać na motocykl a nie stać na prawko?Nie rozumiem was skąpce ze wschodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam takie komentarze to mi sie obiad przypomina. Pomysl czasami zanim cos napiszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam ją i znam przebieg wypadku i skończcie pier...lić, ten dziennikarzyna też ma informacje z 5 tej ręki. Bardzo obrazowo i rzetelnie to opisał. Ilustracja też niczego sobie, ale sensacja i zapchanie czymś szpalty musi być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też znam przebieg wypadku. Opis w tej gazecie i ta ilustracja to jest dno, kpina i zaprzeczenie dziennikarskiej rzetelności. Dziennikarze tej gazety szukają sensacji w sposób urągający zdrowemu rozsądkowi. Jestem zażenowany i zniesmaczony. Mendy z Dziennika Wschodniego, żeby was tak kiedyś ktoś opisał. P.S. Ilustracja przedstawia ŚMIERTELNY wypadek w Radzyniu, który miał miejsce kilka tygodni wcześniej. Jak można tak manipulować ludźmi i jak można tę gazetę traktować poważnie? Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie Motory są wszędzie!! Lusterka patrzmy w lusterka! ps. Szkoda mi już kończącego sie sezonu ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz napisał:
Ludzie Motory są wszędzie!! Lusterka patrzmy w lusterka! ps. Szkoda mi już kończącego sie sezonu ;(
Motopompy też są wszędzie i co z tego. Aqrat w tym przypaku patrzenie w luzterka niewiele by pomoglo. Joł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radzyniak, zamiast puszczać pianę i życzenia, podaj fakty - jak było? Gazeta bazuje na informacjach z miejscowych służb. Konkretnie, o co ci chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja potwierdza na chwilę obecną opisane w informacji WSTĘPNE ustalenia dotyczące tego wypadku. Być może kiedyś biegli ustalą inne przyczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem , kto pisał ten artykuł ale chciałabym polecić mu powrót na lekcję polskiego ! Hmmm skąd się wzięło 500 złotych ? Naprawdę zapraszam tego " dziennikarza " na przeszkolenie do Ile Dzisiaj niech zobaczy jak się pisze artykuły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katarzyna napisał:
Nie wiem , kto pisał ten artykuł ale chciałabym polecić mu powrót na lekcję polskiego ! Hmmm skąd się wzięło 500 złotych ? Naprawdę zapraszam tego " dziennikarza " na przeszkolenie do Ile Dzisiaj niech zobaczy jak się pisze artykuły
Kasiu,poszukaj informacji o przecinkach:)Czytej dokładnie. Dwa razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katarzyna napisał:
Nie wiem , kto pisał ten artykuł ale chciałabym polecić mu powrót na lekcję polskiego ! Hmmm skąd się wzięło 500 złotych ? Naprawdę zapraszam tego " dziennikarza " na przeszkolenie do Ile Dzisiaj niech zobaczy jak się pisze artykuły
Kasiu,poszukaj informacji o przecinkach:)Czytej dokładnie. Dwa razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...