Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypłacił pieniądze i... zostawił je przy bankomacie

Utworzony przez kranik, 19 grudnia 2011 r. o 12:36
Czy jeśli zostawił by te pieniądze w spokoju to bankomat zabrałby je spowrotem, a z konta nie zostały by pobrane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to tak trudno sprawdzić kto wypłacał gotówkę z bankomatu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż to, wystarczyło chwilę zaczekać i pieniądze by "wróciły" do bankomatu i po kłopocie. Ale jak mówią "dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście pewnie i bankomat by je zabrał ale na konto właściciela to one nie wracają w takiej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię napisał:
Otóż to, wystarczyło chwilę zaczekać i pieniądze by "wróciły" do bankomatu i po kłopocie. Ale jak mówią "dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane".
Dlaczego - chciał gościu dobrze. A że wyszło jak wyszło to już inna inszość ;-). I tak go podziwiam, mógł wsadzić w portfel i cześć!! A co do wracania kasy na konto (nie podjętej gotówki w określonym czasie, którą kasuje bankomat) - to nie jest tak dokładnie jak napisał przedmówca. Oczywiście że obciążenie rachunku będzie. Trzeba w takim przypadku napisać reklamację w banku (w którym się zakładało konto), później oczekiwać do 30 dni na jej rozpatrzenie - jeżeli uznają, to dopiero wtedy niepodjęta kasa wpływa na konto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś też zdarzyło mi się zapomnieć odebrać kaskę, ale bankomat zaczął jakoś tak dziwnie piszczeć, co zwróciło moją uwagę i cała przygoda skończyła się dobrze dla mnie i moich pieniędzy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kranik napisał:
spowrotem
Z powrotem, z powrotem, z powrotem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pieniądze wracają na konto? Mnie nie zwrócili. Dzwoniłem na infolinię PKO BP i nikogo nie interesowało w jakim bankomacie i ile gotówki. Mówili, że saldo im wykaże. Po trzech miesiącach oczekiwań dałem sobie spokój. Kasa przepadła. Teraz idąc do bankomatu jestem bardzo powolny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mbanku wracają w ciagu kilku dni, bez upominania się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Te pieniądze wracają na konto? Mnie nie zwrócili. Dzwoniłem na infolinię PKO BP i nikogo nie interesowało w jakim bankomacie i ile gotówki. Mówili, że saldo im wykaże. Po trzech miesiącach oczekiwań dałem sobie spokój. Kasa przepadła. Teraz idąc do bankomatu jestem bardzo powolny...
Nie wracają, bo niby jak? Przecież bankomat to "głupia" maszyna. Jak się wypłaca pieniądze z bankomatu to trzeba już je zabrać. Nie wiem jak można być takim nieogarniętym, żeby nie zabrać pieniędzy, które bankomat przed chwilką wypłacił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Te pieniądze wracają na konto? Mnie nie zwrócili. Dzwoniłem na infolinię PKO BP i nikogo nie interesowało w jakim bankomacie i ile gotówki. Mówili, że saldo im wykaże. Po trzech miesiącach oczekiwań dałem sobie spokój. Kasa przepadła. Teraz idąc do bankomatu jestem bardzo powolny...
Da się to załatwić, tylko trzeba ruszyć dupę i iść do banku,a nie czekać... Miałam podobną sytuacje, chciałam wypłacić 300 zł z bankomatu, bankomat owszem wydał mi pieniądze, ale tylko 200 zł, co zauważyłam dopiero po odejściu od niego... i co zrobiłam poszłam do banku, poinformowałam o zaistniałej sytuacji, powiedziano mi co należy teraz zrobić i w ciągu 7 dni kasa na konto wróciła. Trzeba tylko walczyć o swoje, a nie odpuszczać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bankomat to mądra maszyna. Jak osoba wypłacająca pieniądze nie weźmie ich z podajnika wciągu 30 sekund to bankomat z powrotem je wciągnie do środka. I po sprawie. Po co latać za zapominalskim albo chodzić po Policjach, robić sobie kłopot i ździerać zelówy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...