Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

wyrzucony pies zdycha przy obwodnicy

Utworzony przez gosc, 23 marca 2012 r. o 11:18
Kilka dni wyrzucony z samochodu pies waruje bez wody i jedzenia. Na trasie Halasy-Międzyrzec przy zjeździe z obwodnicy na starą drogę przy krzyżu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem go dziś w nocy. Siedzi pod nasypem i czeka. Biedne wierne psisko. Przy drewnianym małym krzyżu. Znak naszych czasów? Wysypałem mu garść suchej karmy ale wody nie miałem...A takie słońce teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam tam przed chwilą. Zawiozłam mu wodę i trochę karmy. Może jakiś dziennikarz zainteresuje się, zrobi mu zdjęcie i zamieści w gazecie. Może ktoś rozpozna psa i tym samym jego właścicieli. Ludzie jeżdżą mijają go i nic. Życie się toczy a tu na ich oczach takie cierpienie. Pies siedzi na słońcu, w trawie przy samej drodze, przed wąską jednokierunkową drogą, ale krzyż jest po drugiej stronie ulicy. Myślałam, że tego psa nie ma,a on siedzi sobie grzecznie w trawie i czeka chyba na cud.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIech się nim ktos zaopiekuje, proszę (((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten kto się nim zaopiekuje to święty człowiek może ksiądz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może jakieś służby administracyjne? albo animalsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie to gnoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno gdzieś działa TOZ trzeba znaleźć nr.telefonu i powiadomić.Szkoda stworzenia .Co za chamstwo na tym świecie żyje bez żadnego sumienia i skrupułów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z daleka napisał:
Napewno gdzieś działa TOZ trzeba znaleźć nr.telefonu i powiadomić.Szkoda stworzenia .Co za chamstwo na tym świecie żyje bez żadnego sumienia i skrupułów.
TOZ Biała Podlaska tel 83-344-51-37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Kilka dni wyrzucony z samochodu pies waruje bez wody i jedzenia. Na trasie Halasy-Międzyrzec przy zjeździe z obwodnicy na starą drogę przy krzyżu.
DLACZEGO NIE DASZ MU JEŚĆ I PIĆ SKORO TO CIĘ BOLI TYLKO ZWALASZ NA INNYCH?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie każdy tamtendy jedzie, a jeżeli przejeżdzał to widząc psa, boli że ludzie są podli, dobry był pies kiedy kochał ludzi, a potem ludziom zbrzydł i najlepiej wyrzucić, nic nie kosztuje, sumienie katolickie nie boli !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem go wczoraj po południu, wcale nie zdycha, leży sobie, szamie chrupki chappi i pije wode mineralną. Leży sobie i się opala. Zupełny eden. Na wsi jest teraz ciężko, pies został wywieziony bo szamał jajka a jajko teraz złotówkę. Sam sobie winien że szkody robił. Na wsi nikt się nie będzie przejmował darmozjadem. Wieś szanuje i dba o zwierzęta ale tylko o takie które można zjeść. Podłym kundlem co robi sdzkody nikt się przejmować nie będzie. Niech sobie leży i się opala.Do diabła z nim, wiem czyj to pies i własciciel dobrze zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo Straż dla Zwierząt jest to organizacja pozarządowa, która dokonuje rocznie średnio 3 tys. interwencji terenowych. Jesteśmy wzywani do nich przez instytucje, firmy, inne organizacje oraz setki osób fizycznych. Uratowaliśmy życie kilka tysięcy zwierzętom, zapewniliśmy im lepsze, godne warunki bytowania. Działalność Straży dla Zwierząt finansowana jest wyłącznie z 1%, datków ludzi i instytucji dobrej woli. O okazanie serca i hojności zwracamy się do Państwa, którzy możecie przekazać teraz darowiznę dla Straży dla Zwierząt. Aktualnie zbieramy na Pierwsze w Europie Okienko Życia i Darmową Klinikę dla Zwierzat bezpańskich i powypadkowych oraz sprzęt do tej Kliniki. Zapewniamy uroczyście potencjalnych darczyńców, że nie zawiedziemy ich hojnego serca, że żaden grosz w ten sposób pozyskany nie zostanie zmarnowany, lecz pomoże nam ratować naszych wspólnych przecież i wiernych człowiekowi przyjaciół - zwierzęta. Nie bądźcie obojętni na los zwierząt! Wspomożenie Straży dla Zwierząt to praktyczny wyraz pomocy zwierzęciu ze strony człowieka szlachetnego i wrażliwego. Okażcie Państwo swe serce i swą hojność! Zostańcie „Ambasadorem Zwierząt w Polsce”. Wasza Firma otrzyma Certyfikat AZP 2012. Straż dla Zwierząt w Polsce Bank Zachodni WBK S.A.; 17 o/Warszawa NR Konta: 68 1090 1753 0000 0001 0806 5211 dziękujemy Komenda Główna Straży dla Zwierząt w Polsce Kontakt: tel. 22 353 50 60 fax. 22 353 95 19 e-mail: zg@sdz.org.pl www.sdz.org.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Widziałem go wczoraj po południu, wcale nie zdycha, leży sobie, szamie chrupki chappi i pije wode mineralną. Leży sobie i się opala. Zupełny eden. Na wsi jest teraz ciężko, pies został wywieziony bo szamał jajka a jajko teraz złotówkę. Sam sobie winien że szkody robił. Na wsi nikt się nie będzie przejmował darmozjadem. Wieś szanuje i dba o zwierzęta ale tylko o takie które można zjeść. Podłym kundlem co robi sdzkody nikt się przejmować nie będzie. Niech sobie leży i się opala.Do diabła z nim, wiem czyj to pies i własciciel dobrze zrobił.
Oj durny ty durny Mietku czy nie wiesz o tym że znęcanie się nad psem jest przestępstwem? Życzę ci tego samego co spotkało tego psa. Je chrupki i pije wodę bo mu zawiozłam wczoraj w południe, a o 14.00 jechałam do pracy to już go nie było. Ciekawe co się z nim dzieje? Może ty go gdzieś zabrałeś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie rano widzę ludzi grzebiących w śmietniku na osiedlu a wy przejmujecie się jakimś psem? Człowiekiem nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
florian nienawistny napisał:
Codziennie rano widzę ludzi grzebiących w śmietniku na osiedlu a wy przejmujecie się jakimś psem? Człowiekiem nie?
Pijaki puszek po piwie szukają bo na prytę brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może właściciel psa się wystraszył,że policja może mu coś zrobić i psa zabrał.W Czerniejowie jak porzucony pies pogryzł 12 latkę to 53letni właściciel w kajdany poszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli renty nasz 730 zł ( osoba samotna )po opłaceniu czynszu i mediów co zostaje ? mam w rodzinie nieprawda że wszyscy są syci bo ludzie niekiedy na chleb nie mają, a pies jest przyjacielem lub domownikiem trzeba szanować zwierzęta albo ich nie trzymać i nie rozmnażać nieodpowiedzialnie. Szkoda ludzi i zwierząt a świat należy do nas wszystkich wszystkim powinno sie znaleźć miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złe traktowanie psa jest karalne, trzeba zgłosić do prasy,telewizi a są nato dowody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
observ. napisał:
Pijaki puszek po piwie szukają bo na prytę brakuje.
Życzę ci zebyś kiedyś chociaż przez chwilę miał możliwość zrozumieć dlaczego ludzie grzebią w śmietnikach .Może wtedy przestaniesz pisać durnoty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...