Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wytną 19 tysięcy drzew. Pod topór brzozy, świerki, sosny, topole, osiki i dęby

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lutego 2017 o 13:01 Powrót do artykułu
Jak 10 drzew w Lublinie wycinają to "rzeź" "dramat". Jak pisuary tną 19000 to ok :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak zasadzą 14 tyś drzew w innej części miasta ;) to witamy w Bialskiej Puszczy ;) – W zamian za wycięte drzewa w innych częściach miasta zostanie posadzonych 14 tys. dębów, sosen i brzóz – zapewnia Michał Trantau, rzecznik prezydenta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polska specjalność
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bezsens
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pod Lotniski Lublin w Świdniku też była rąbanka. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
SSE nie powinno istnieć
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i co z tego? To tylko jakieś badziewne samosiejki. Co wy ciągle z tymi drzewami? Materiał budowlany, opałowy i tyle. To tak jakbyśmy płakali, że skoszono 10 chektórów przenicy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wy tam w Białej lepiej zwiększcie liczbę koncesji na sprzedaż alkoholu bo miasto się kompletnie nie rozwija.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sranie w banie ! Chciałbym to zobaczyć na durnie sadzą, a nawet jak to co nadadzą ? Parę nędznych badyli za piękne drzewa ? Zachciało mi się ! Brawo dobra zmiana !!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do pana od " sranie w banie". Nie powiedziałbym o tych terenach że rosną tam piękne drzewa. Lotnisko nie funkcjonuje już kilkadziesiąt lat, to są drzewa w większości 20 max 25 letnie. I jakby pan cokolwiek poczytał o działalności ludzi od wycinki, to by wiedział że przy każdej wycince nasadzane są nowe drzewa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
będzie tak samo oblegane jak w Radomiu, moga sobie jeszcze tak jak Radom zafundować stocznię
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszędzie te strefy podstrefy ekonomiczne, Produkcja i tak w Azji. my tylko mamy wysokie podatki i coraz większy socjal. Pobudujcie tam mieszkania socjalne pod rozdawnictwo. Zdeprawujcie i uzależniajcie od siebie resztę ludzi a podatki podniecie w gore! Wtedy na pewno strefy będą cieszyły sie wzięciem
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Analfabeci nie powinni się wypowiadać aby nie zaśmiecać języka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jedyne dopuszczalne drzewa na lotnisku to brzozy, ich nie wolno wycinać. Rosną na lądowanie dygnitarzy ze wschodu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dopóki nie zrobią tutaj u nas CARGO, to żaden inwestor poważny tutaj nie będzie chciał wyłożyć pieniędzy, moim zdaniem CARGO jest bardzo dobrą kwestią
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gościu z 20.41, CARGO to już przez 3 lata zakładała spółka, działająca pod nazwą Cargo Hub Warszawa Biała. Powszechnie wiadomo, że Umowę na 30 letnią dzierżawę lotniska, podpisał pan Czapski na . Po 3 latach zabawy w lotnisko
Zaloguj się, aby oddać głos
0
c.d. Gościu z 20.41, bo za szybko poszło. Po 3 latach zabawy w lotnisko, okazało się, że Cargo Hub Warszawa Biała, owszem miała mieć inwestorów, raz z Chin, (niewykluczone, że tych samych, których obecnie preferuje prezydent Stefaniuk), a innym razem z innych, bardzo egzotycznych państw i państewek, o których pisały i filmowały ich lokalne gazety. Czym się to skończyło, też powszechnie wiadomo, że długami w wysokości 8 mln złotych z tytułu niezapłaconych podatków i opłat dzierżawnych oraz usunięciem ww spółki na drodze sądowej. Po procesie sądowym darowizna lotniskowa wróciła z powrotem do Urzędu Miasta, który nadal nie jest w stanie lotniska zagospodarować zgodnie z ustawowym celem przekazania nieruchomości, ani samodzielnie, ani z partnerami zewnętrznymi. Jak przeczytasz uważnie ustawę o zmianie ustawy o AMW, która była podstawą przekazania lotnisk samorządom, to bez kłopotu skonstatujesz, że podstrefa na lotnisku, nie oznacza, że działania obecnego prezydenta nie są zgodne z celem przeznaczenia nieruchomości lotniskowej. Po zmianie ekipy rządowej, nikt nie sprawdza, co się dzieje na darowiznach lotniskowych, a więc nadal w Białej trwa stan marazmu lotniskowego. Może jednak, zgodnie z twoim życzeniem (sugestią), wreszcie zrobią w Białej CARGO. Jeżeli zrobią, to na pewno będziesz miał niepowtarzalną szansę odlecieć z Białej Podlaskiej, jako specjalny ładunek CARGO wraz z magistratem i wszystkimi zwolennikami przedsięwzięcia, które od wielu już lat jest powielane przez media lokalne, oczywiście pod niezmienną nazwą ......CARGO.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czytając wpisy i ostatnią wypowiedź myślę, że władze miasta chcą w sposób możliwy i najłatwiejszy rozwiązać problem. Nikt nie wypowiada się w kwestii ewentualnych korzyści, ale już widać, iż będzie to droga ciernista. Biorąc pod uwagę fakt strategicznego znaczenia tego lotniska na wschodzie, to sprawą powinno zainteresować się MON i umieścić tu eskadry szybkiego reagowania i wyrzutnie obrony przestrzeni powietrznej. Może wzorem brygady pancernej, wrto rozmiecić tu 2 - 3 dywizjony jastrzębi z USA, dokąd mamy przed sobą jeszcze Białoruś. Wtedy i ruch bezwizowy z Brześciem będzie miał sens, a to najbardziej ożywi gospodarczo nasz region.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do gość z 15.28 Wojsko nie chce być na lotnisku w Białej Podlaskiej .Bedzie OTK w dawnym sztabie byłej JW .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do gość z 15.28: "fakt strategicznego znaczenia tego lotniska " to było w czasie Układu W-go w połówie drogi Moskwa-Zachód,widocznie jesteś za powrotem tamtych lat. Nikt normalny nie zaproponuje budowy bazy odległej o 20 min lotu kukuruźnikem od granicy. Jednak Maciarewicz górą!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: