Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
- Szukali tych , których rodzice działali w (prokomunistycznym) ZSL, i tak na mnie trafili - wspomina . - Tato był naczelnikiem poczty w Borach Tucholskich , no i prosił , żebym się zapisał... A ojcu nigdy nie odmówiłem . Od pierwszego dnia zakasałem rękawy do roboty . Jaksię za coś zabieram , to porządnie . Zacząłem zeteselowskie struktury budować tak ostro , że trzy razy więcej członków zebrałem , niż miała na uczelni PZPR. No i za karę wyrzucili nas z gmachu ATR i poszliśmy do siedziby ZSL. Trzydziesty drugi rok mija , jak te drzwi otwieram .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przed laty komuniści gwarantowali ZSL limitowaną pulę mandatów poselskich i ministerstw plus setki stanowisk w terenie . Od tego czasu nic się nie zmieniło , tyle że "większym bratem " PSL nie jest już partia komunistyczna , ale ten , kto aktualnie rządzi - niedawno SLD, teraz Platforma . - Poza tą zmianą wszystko jest po staremu , a przede wszystkim mentalność : państwo to my , a stanowiska bierzemy od dyrektora do sprzątaczki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurgiel całe życie nie bedziesz sie chował za pleckami naszego małego gieya,w końcu cie nie wybiorą i Pan Trel przyjedzie na białym koniu z Arabii i łeb ci obetnie tepą szablą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Groźby pod adresem ministra? Grubo... ZSL robiąc w portki idzie w ślady Osiny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu wasz pawlak to się schował na naszym lotnisku ? Co on tam robi oprócz czesania kasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ten Pan słyszał kiedyś czym jest honor i  jak zachwuje się mężczyzna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że w stadninach nastąpiły zmiany, szkoda że tak było przez kilkanaście lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Jurgiel to zwykły kmiot, który nawet wypowiedzieć się nie potrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapewne i prawy i sprawiedliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy komuszki z ZSL nadal Żołnierzy Wyklętych nazywają bandytami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już upadek Polskiego araba,teraz będą tylko z Arabii bo fachowcy z Polskich hodowli już tam prowadzą prace hodowlane.W Polsce pracują nad hodowlą "miłośnicy",koni i ministra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich jest więcej co z trybuny szczekają, ciekawe co będzie po zmianie władzy, bo władza nie jest dana na zawsze. Byle burak bez żadnych kwalifikacji, i wybrany przez przypadek lub mianowany jako zaufany pies łańcuchowy "jaśnie pana panującego jarka" może pluć na wszystkich i pomawiać o przestępstwa, bo kolesie go obronią. CIEKAWE JAKIEJ ORIENTACJI JEST DOBRE PANISKO "JAŚNIE PAN JAROSŁAW"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest ta jurgiel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trela przeszedł na islam to go zatrudnili. Tylko powinni wprowadzić zakaz wjazdu do Polski dla niego bo to potencjalny terrorysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trela za darmo stołka u szacha nie dostał.Wcześniej się mu zasłużył. A jak? prawdopodobnie tak jak określił Jurgiel.Tylko za złodziejstwo powinna być kara! "Mały " PEWNIE BY DOSTAŁ 5 LAT. A większy stołek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby p. Jurgiel miał odrobinę honoru, to nie chowałby się za immunitetem poselskim. Niestety, nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurgiel w Białymstoku stawia pomnik l. kaczyńskiego bez żadnych konsultacji społecznych. Zapytany o brak zgody społeczeństwa, mówi, że jednak z kimś rozmawiał w tej sprawie... a dokładnie z członkami Obozu Narodowo-Radykalnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trolling komunistycznych zslowców przybrał na sile - znaczy wybory się zbliżają ps ile od posta płaci kaszaniak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniej niż zero. To najbardziej pasuje do jurgiela i jego obrońców, niestety utrzymywanych z naszych pieniędzy. Bóg jest sprawiedliwy, wszystko w swoim czasie. Jeszcze mnie nigdy nie zawiódł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...