Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zablokował jej "Naszą Klasę"

Utworzony przez Gość, 9 kwietnia 2010 o 18:29
niska szkodliwość czynu społecznego niedługo dzieci z piaskownicy bedą składać donosy na policje ze im inny dzieciak zabrał łopatke do piasku , a jak tych dzieciaków bedzie troche wiecej to trzeba badzie CBŚ zatrudnić bo to przecież zorganizowana grupa.... "przestępcza"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pewno skończy się na umorzeniu, ale chociaż będzie miał trochę kłopotów i może na przyszłość, zanim coś "wykręci" to trochę przemyśli.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://nasza-klasa.pl/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://nasza-klasa.pl/profile/18699792/gallery/9
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NASZA KLASA napisał:
http://nasza-klasa.pl/profile/18699792/gallery/9
BYDA .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JASNOWIDZ napisał:
BYDA .
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/articl...ION06/883089374
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W lutym miałam podobny przypadek... Mi jednakże "osoba trzecia" przełamała zabezpieczenia elektroniczne i usunęła profil na portalu NK. Jednocześnie osoba ta weszła w posiadanie mojego adresu email (wskazanego na portalu NK). Tutaj wykazano się większą fantazją, bo nie usunięto mi poczty, a jedynie zmieniono hasła dostępu. Pocztę miałam zarejestrowaną na WP. WP odmówiła mi zablokowania konta (do którego ktoś miał cały czas dostęp - czyli wszystkie moje prywatne maile, wyciągi bankowe itp.) do czasu zgłoszenia sprawy na policję. Policja sprawę przyjęła niechętnie... Pytano mnie czy poniosłam jakieś szkody....!!!??? Ostatecznie odmówiono wszczęcia dochodzenia WOBEC BRAKU DANYCH DOSTATECZNIE UZASADANIAJĄCYCH POPEŁNIENIE PRZESTĘPSTWA (art. 17, paragraf 1, pkt.1 kpk) !!!! A niby jak miałam udowonić, że ktoś wszedł w posiadanie moich danych osobowych - w inny sposób niż zgłoszenie sprawy na policję??? Dodam, że od portalu NK dostałam maila o następującej treści: "Witam, Dziękujemy za zgłoszenie. Z przykrością informuję, że Pani konto zostało usunięte przez osobę, która bezprawnie uzyskała dostęp do Pani konta. Powodów bezprawnego dostępu do Pani konta mogło być kilka: 1) Hasło było zbyt proste do odgadnięcia. 2) Niewylogowanie się na komputerze, do którego dostęp ma wiele osób. 3) Zapamiętanie hasła w przeglądarce internetowej na komputerze, do którego ma dostęp wiele osób. 4) Złośliwe oprogramowanie zainstalowane na komputerze, które umożliwia przechwycenie klawiszy przy wpisywaniu hasła we wszelkich formularzach. 5) Ktoś zna hasło do Pani prywatnej skrzynki e-mail. Proszę się upewnić, iż żadne z powyższych zagrożeń już Pani nie dotyczy, gdyż prawdopodobnie jedno z nich było powodem włamania. Proszę bezzwłocznie zmienić hasło na swoim koncie e-mail. Następnie zachęcamy do ponownej rejestracji na naszym portalu. Hasła na koncie pocztowym i na koncie na naszym portalu powinny być różne! Proponujemy zapoznać się z poradnikiem: http://www.cert.pl/PDF/dobre_haslo.pdf Niestety, nie mamy technicznej możliwości przywrócenia raz usuniętego konta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: