Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabójcę namierzyli po samochodzie

Utworzony przez Radzynianka, 4 stycznia 2008 r. o 10:40
A teraz jezeli juz go maja to niech poskacza mu po jego czulym miejscu.Idiota majac zone,swoje dziecko jak mogl odebrac dziecko innym rodzicom...KRETYN.Dozywocie bo niestety nie ma u nas kary smierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z TEGO CO WIDZE TO CHYBA JAKAS STARA AUDI 80 ALE NIE JESTEM PEWIEN NIEZŁY IDIOTA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce za takie zbrodnie powinna by przywrócona kara śmierci bezapelacyjnie <śmierc za śmierc>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bardzo trzeba być głupim żeby to zrobić, niech każdy potencjalny frajer życiowy bo tak nazwać trzeba durnia się zastanowi. Dożywocie to jest coś strasznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niekoniecznie, dożywocie bez prawa ubiegania się o zwolnienie będzie dla tego, hmmmm, człowieka najlepszą karą, bo do końca swojego marnego życia będzie o tym myślał, jak również o tym co zrobił swojej własnej rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się bawi plebs z okolicznych wiosek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie coś wiecej o tym sławomirze s?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Policji sukcesu. Wyrazy współczucia dla rodziny 18-latki i żony podejrzanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie to zawsze zastanawiało w tych ludziach z prowincji dlaczego mają tak zakrojone horyzonty ... . Jakim ułomem trzeba być by coś takiego zrobić mając rodzine. Zero wyobraźni...., totalne dno z tego sławomira
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to dziecko będzie mogło się pochwalić w przedszkolu, szkole jakiego ma dzielnego tatusia.... Jak pusty ten człowiek ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo polska policja!!!jak chcecie to portaficie!!bardzo sie ciesze ze maja tego bydlaka!!teraz pora zrobic porzadek z ta speluna w suchowoli!!! mam nadzieje ze pokarzecie ze portaficie.czekam na dalsze wasze dzialanie!!pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, jego rodzina będzie musiała żyć z piętnem mordercy, oni też są ofiarami, podobnie jak zamordowana Monika i przeżywający koszmar jej rodzice i bliscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Policji!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do bartoszka prowincja czy metropolia i tu i tu zdarzają się psychopaci jestem za dożywociem już go tam odpowiednio potraktują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Policja z Radzynia .Bandycie obciąc jaja i na pal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grz napisał:
Z TEGO CO WIDZE TO CHYBA JAKAS STARA AUDI 80 ALE NIE JESTEM PEWIEN NIEZŁY IDIOTA...
To Renault, stary rupiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostanie dożywocie i słusznie ale jemu nikt znany nie napisze porządnej ekspertyzy za biedny z takim samochodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrykowiec i tyle - zboczeniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kretyn żeby tak zrobić nie winnej dziewczynie szok. jak chciało mu sie poruchac to mógł se do burdelu pojechac czub. dorzywocie dla tego świra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...