Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabójstwo w Rakowiskach: Zatrzymano kolejne dwie osoby. Miały pomóc uciec zabójcom

Utworzony przez a.f, 15 grudnia 2014 r. o 21:26
Byli pod wpływem dopalacza czy tam innego opium. Prawdopodobnie nie wiedzieli co czynią , mogą nawet niczego nie pamiętać.Są młodzi, jest szansa na resocjalizację ale wyrok musi być umiarkowanie niski bo inaczej się zdeprawują. Pewnie że zbrodnia jest straszna ale proszę wziąść pod uwagę że żyjemy w strasznych czasach , w telewizji pełno przemocy, muzyka młodzieżowa to horror wszedzie dilerzy atakują nasze dzieci. Ja naprawdę widzę że ta zbrodnia ma bardzo złożoną genezę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lecz sie na łeb psychopato!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byli pod wpływem dopalacza czy tam innego opium. Prawdopodobnie nie wiedzieli co czynią , mogą nawet niczego nie pamiętać.Są młodzi, jest szansa na resocjalizację ale wyrok musi być umiarkowanie niski bo inaczej się zdeprawują. Pewnie że zbrodnia jest straszna ale proszę wziąść pod uwagę że żyjemy w strasznych czasach , w telewizji pełno przemocy, muzyka młodzieżowa to horror wszedzie dilerzy atakują nasze dzieci. Ja naprawdę widzę że ta zbrodnia ma bardzo złożoną genezę.
piszesz to dla jaj trollu czy jestes az takim debilem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On sam jest pod wpływem? Zrobią z panny psycholkę,a synek dostanie 15,po 8 wyjdzie i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On sam jest pod wpływem? Zrobią z panny psycholkę,a synek dostanie 15,po 8 wyjdzie i tyle.
  Tak mowisz ze wyjdą ,i to wtedy ludzie ich zakatują to są  juz smieci i koniec z nimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś  Ty zrobił dzieciaku ?! Szkoda mi tego chłopaka,On juz nie ma nikogo...Ona ma matkę,ale Ona to zło...Jak można było hołubić jej poezję? To samo zło !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamordować własnych rodziców to najgorsza rzecz jaką może uczynić człowiek swojemu rodzicielowi. Z mojego punktu widzenia kara na pewno nie powinna być lekka po pierwsze na pewno nie 15 lat lecz 25... za takie coś ?  Czy w ogóle syn miał sumienie ? Czy miał swój rozum ? Miał co chciał i to stracił. Wszystko było zaplanowane, sądząc po tym że był ujęty wraz ze swoją mądrą towarzyszką w Krakowie  więc dobrze wiedział co robi dla mnie to nie mieści się w głowie jak można odebrać życie rodzicom którzy pracowali, troszczyli się, martwili i zawsze chcieli DOBRA swojego "synusia" . Synek się odwdzięczył, powodzenia życzę dla niego z tą myślą i widokiem przed oczami jak morduje swoich własnych rodziców ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamordować własnych rodziców to najgorsza rzecz jaką może uczynić człowiek swojemu rodzicielowi. Z mojego punktu widzenia kara na pewno nie powinna być lekka po pierwsze na pewno nie 15 lat lecz 25... za takie coś ?  Czy w ogóle syn miał sumienie ? Czy miał swój rozum ? Miał co chciał i to stracił. Wszystko było zaplanowane, sądząc po tym że był ujęty wraz ze swoją mądrą towarzyszką w Krakowie  więc dobrze wiedział co robi dla mnie to nie mieści się w głowie jak można odebrać życie rodzicom którzy pracowali, troszczyli się, martwili i zawsze chcieli DOBRA swojego "synusia" . Synek się odwdzięczył, powodzenia życzę dla niego z tą myślą i widokiem przed oczami jak morduje swoich własnych rodziców ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil ja tego tobie nigdy nie wybaczę  :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poddac ich torturom przez tydz, a pozniej ukamienowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest wina chlopaka zastanowcie się nad przyczyną dlaczego???? Jeśli przez całe życie ma się co chce to dlaczego można mu coś kazać lub wynagać. Dobrobyt dobrobyt pociąga za sznurki.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara śmierci powinna być przywrócona.Jestem przeciwny utrzymywania takiego zwyrodnialca w więzieniu za pieniądze podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byli pod wpływem dopalacza czy tam innego opium. Prawdopodobnie nie wiedzieli co czynią , mogą nawet niczego nie pamiętać.Są młodzi, jest szansa na resocjalizację ale wyrok musi być umiarkowanie niski bo inaczej się zdeprawują. Pewnie że zbrodnia jest straszna ale proszę wziąść pod uwagę że żyjemy w strasznych czasach , w telewizji pełno przemocy, muzyka młodzieżowa to horror wszedzie dilerzy atakują nasze dzieci. Ja naprawdę widzę że ta zbrodnia ma bardzo złożoną genezę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byli pod wpływem dopalacza czy tam innego opium. Prawdopodobnie nie wiedzieli co czynią , mogą nawet niczego nie pamiętać.Są młodzi, jest szansa na resocjalizację ale wyrok musi być umiarkowanie niski bo inaczej się zdeprawują. Pewnie że zbrodnia jest straszna ale proszę wziąść pod uwagę że żyjemy w strasznych czasach , w telewizji pełno przemocy, muzyka młodzieżowa to horror wszedzie dilerzy atakują nasze dzieci. Ja naprawdę widzę że ta zbrodnia ma bardzo złożoną genezę.
Jak nie wiedzieli co robią skoro zbrodnia była zaplanowana?! Przez te dwa tygodnie nie przyszło opamiętanie? Poza tym człowiek ze zdrową psychiką potrafi odróżnić dobro od zła, filmy, książki, gry ect nie maja tu nic wspólnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Byli pod wpływem dopalacza czy tam innego opium. Prawdopodobnie nie wiedzieli co czynią , mogą nawet niczego nie pamiętać.Są młodzi, jest szansa na resocjalizację ale wyrok musi być umiarkowanie niski bo inaczej się zdeprawują. Pewnie że zbrodnia jest straszna ale proszę wziąść pod uwagę że żyjemy w strasznych czasach , w telewizji pełno przemocy, muzyka młodzieżowa to horror wszedzie dilerzy atakują nasze dzieci. Ja naprawdę widzę że ta zbrodnia ma bardzo złożoną genezę.
 
Rozumiem, że jak wezmę (przy okazji brać i wziąć a nie "wziąść") dopalacz czy inne opium to mogę wejść do Twojego domu i zabić Twoją rodzinę i będziesz za tym żebym dostał stosunkowo niski wyrok? Kara dożywocia to niestety kara również dla nas bo będziemy psychopatów do końca życia utrzymywać... W takich przypadkach jestem za przywróceniem kary śmierci bądź zorganizowaniem "obozów pracy" dla takich skazanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że jak wezmę (przy okazji brać i wziąć a nie "wziąść") dopalacz czy inne opium to mogę wejść do Twojego domu i zabić Twoją rodzinę i będziesz za tym żebym dostał stosunkowo niski wyrok? Kara dożywocia to niestety kara również dla nas bo będziemy psychopatów do końca życia utrzymywać... W takich przypadkach jestem za przywróceniem kary śmierci bądź zorganizowaniem "obozów pracy" dla takich skazanych.
 
Rozumiem, że jak wezmę (przy okazji brać i wziąć a nie "wziąść") dopalacz czy inne opium to mogę wejść do Twojego domu i zabić Twoją rodzinę i będziesz za tym żebym dostał stosunkowo niski wyrok? Kara dożywocia to niestety kara również dla nas bo będziemy psychopatów do końca życia utrzymywać... W takich przypadkach jestem za przywróceniem kary śmierci bądź zorganizowaniem "obozów pracy" dla takich skazanych.
Zgadzam się w 100%. Tu nie ma usprawiedliwienia - zabójstwo było skrzętnie zaplanowane i przemyślana, więc nie było to żadne działanie pod wpływem chwili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kluczem do sprawy są słowa sąsiada: syn miał wszystko, był rozpuszczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem dziewczyna była całym motorem tej tragedii, zdjęcia jakie publikowała na fejsie(z nożami) juz w październiku. Beszczelnie młoda i zdolna tak o sobie pisała. Zwykły pustak, bez uczuć zycze jej wszystkiego najgorszego... Chłopak bedzie przechodził męki jak w koncu do niego dotrze co zrobił. Rodzice wiedzieli, ze jest toksyczna i przypłacili to zyciem.     straszne, szokujące, bulwersujące :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kluczem do sprawy są słowa sąsiada: syn miał wszystko, był rozpuszczony.
Wyssał wszystko TO z mlekiem matki i tyle w tym temacie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie są właśnie skutki tak zwanego bezstresowego wychowania. Tu jednak przybrało to drastyczną formę.Nie ma się z takimi co szczypać. Powiesić i koniec,nie żeby za moje jako podatnika pieniądze do końca życia gnili w pudle. Lina jest tańsza niż utrzymywanie takich gadów przy życiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...