Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabójstwo w Rakowiskach: Zatrzymano kolejne dwie osoby. Miały pomóc uciec zabójcom

Utworzony przez a.f, 15 grudnia 2014 r. o 21:26
Moim zdaniem BEZDUSKUSYJNIE DOŻYWOCIE!! Rozpuszczony dzieciak z jeszcze bardziej głupią dziewuchą ! Jeśli nie przyszło opamiętanie w trakcie planowania zabójstwa (kilka tygodni nie mogli być na "dopalaczach"!) więc resocjalizacja jest pod znakiem zapytania! Problem jest oczywiście złożony i tkwi w wychowaniu dzieci, którym od dziecka rodzice "wpajają" że im się wszystko należy... tak twierdzę że zamordowani rodzice też są współwinni, choć tak jak wielu rodziców "chce dobrze" dla swojej pociechy... W pewnym momencie dziecko już jest dorosłe i ma dorosłe potrzeby a rodzicom "zachciewa" się odmówić spełniania tych "potrzeb"... "dziecko" pozbawione prawdziwego wychowania czyli uwagi, miłości, akceptacji ale i też tłumaczenia, że są granice których nie można przekraczać oraz kar za ich przekraczanie nie wie gdzie te granice są... nabuntowane przez drugie takie "dziecko" jest zdolne do wszystkiego... Kara dla nich ma być też ostatecznym bodźcem w resztkach komórek mózgowych że "zabiję dostanę dożywocie a może nawet czapę..." Mam dzieci i wiem jaką ciężką pracą jest ich wychowanie obserwuję też innych rodziców którzy stosują "bezstresowe wychowanie" i patrzą na mnie jak na psychopatę kiedy moje dzieci dostają "karę" (dziś najlepszą karą jest brak TV, kompa, netu, słodyczy, doskonale działa też zwłaszcza na uzależnione dzieci od kompa np wspólna zabawa z rodzicami... np w układanie drewnianych klocków... ) Pozdrawiam wytrwałych rodziców i współczuję leniwym...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w głowie sie nie mieści jak mozna zabic swich rodziców i wogóle wpaść na taki okrutny pomysł, ile musiało być w nich nienawiści i braku jakichkolwiek uczuć. Mogli uciec wyjechać być razem bez względu na to co rodzice mówili, ale zabijać , chyba zdawali sobie sprawę że im się to nie uda i tak trafia do więzienia. Piękny dom ,zamożna wykształcona rodzina, pewnie był jedynakiem "miał co chciał" i tak wygląda wdzięczność, boże miej w opiece ich dusze,żeby zaznały spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
róbta co chceta ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaku co Ty zrobiłeś ..dla niej to obcy ludzie a dla Ciebie rodzice  jak żyć ze świadomością że zabiłeś ich...że zostałeś juz sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więzienne lesby i pedały  cieszą już z młodych ciałek.Mam nadzieję że ich odpowiednio przecwelują .Kamilek będzie mial otwór jak rura kanalizacyjna he,he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara śmierci powinna być przywrócona.Jestem przeciwny utrzymywania takiego zwyrodnialca w więzieniu za pieniądze podatników.
 Słusznie - tylu ludzi się wypowiada.. tortury.. kamieniołomy - za bardzo gadania - konkretnie - kula w łeb i do piachu i po temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem BEZDUSKUSYJNIE DOŻYWOCIE!! Rozpuszczony dzieciak z jeszcze bardziej głupią dziewuchą ! Jeśli nie przyszło opamiętanie w trakcie planowania zabójstwa (kilka tygodni nie mogli być na "dopalaczach"!) więc resocjalizacja jest pod znakiem zapytania! Problem jest oczywiście złożony i tkwi w wychowaniu dzieci, którym od dziecka rodzice "wpajają" że im się wszystko należy... tak twierdzę że zamordowani rodzice też są współwinni, choć tak jak wielu rodziców "chce dobrze" dla swojej pociechy... W pewnym momencie dziecko już jest dorosłe i ma dorosłe potrzeby a rodzicom "zachciewa" się odmówić spełniania tych "potrzeb"... "dziecko" pozbawione prawdziwego wychowania czyli uwagi, miłości, akceptacji ale i też tłumaczenia, że są granice których nie można przekraczać oraz kar za ich przekraczanie nie wie gdzie te granice są... nabuntowane przez drugie takie "dziecko" jest zdolne do wszystkiego... Kara dla nich ma być też ostatecznym bodźcem w resztkach komórek mózgowych że "zabiję dostanę dożywocie a może nawet czapę..." Mam dzieci i wiem jaką ciężką pracą jest ich wychowanie obserwuję też innych rodziców którzy stosują "bezstresowe wychowanie" i patrzą na mnie jak na psychopatę kiedy moje dzieci dostają "karę" (dziś najlepszą karą jest brak TV, kompa, netu, słodyczy, doskonale działa też zwłaszcza na uzależnione dzieci od kompa np wspólna zabawa z rodzicami... np w układanie drewnianych klocków... ) Pozdrawiam wytrwałych rodziców i współczuję leniwym...!
 
Moim zdaniem BEZDUSKUSYJNIE DOŻYWOCIE!! Rozpuszczony dzieciak z jeszcze bardziej głupią dziewuchą ! Jeśli nie przyszło opamiętanie w trakcie planowania zabójstwa (kilka tygodni nie mogli być na "dopalaczach"!) więc resocjalizacja jest pod znakiem zapytania! Problem jest oczywiście złożony i tkwi w wychowaniu dzieci, którym od dziecka rodzice "wpajają" że im się wszystko należy... tak twierdzę że zamordowani rodzice też są współwinni, choć tak jak wielu rodziców "chce dobrze" dla swojej pociechy... W pewnym momencie dziecko już jest dorosłe i ma dorosłe potrzeby a rodzicom "zachciewa" się odmówić spełniania tych "potrzeb"... "dziecko" pozbawione prawdziwego wychowania czyli uwagi, miłości, akceptacji ale i też tłumaczenia, że są granice których nie można przekraczać oraz kar za ich przekraczanie nie wie gdzie te granice są... nabuntowane przez drugie takie "dziecko" jest zdolne do wszystkiego... Kara dla nich ma być też ostatecznym bodźcem w resztkach komórek mózgowych że "zabiję dostanę dożywocie a może nawet czapę..." Mam dzieci i wiem jaką ciężką pracą jest ich wychowanie obserwuję też innych rodziców którzy stosują "bezstresowe wychowanie" i patrzą na mnie jak na psychopatę kiedy moje dzieci dostają "karę" (dziś najlepszą karą jest brak TV, kompa, netu, słodyczy, doskonale działa też zwłaszcza na uzależnione dzieci od kompa np wspólna zabawa z rodzicami... np w układanie drewnianych klocków... ) Pozdrawiam wytrwałych rodziców i współczuję leniwym...!
Popieram Pana. Ja też jestem rodzicem i przeraża mnie jaki ,,samopas,, serwują rodzice swoim dzieciom... Chciałam dodać,że wirtualny świat-portale społecznościowe, komunikatory,gry -robią swoje. Zanikają więzi uczuciowe dziecko-rodzic. MATKI muszą dzisiaj robić karierę, bo taki jest narzucony wzorzec przez społeczeństwo. Kobieta ,która zawodowo nie pracuje tylko dba aby w domu było czysto,przytulnie,aby mąż i dzieci miały ciepły obiad, aby nie błąkały się po świetlicach to pospolita kura domowa. , Kobieta ,która poświęca sie rodzinie -uczy życia ,uczy szacunku do ludzi ,zwierząt, czyta bajki etc jak jest postrzegana? Przecież to nierób i leń! Dzisiaj trzeba mieć- kompa,tableta trzeba mieć fejsa, udawać kogoś kim się nie jest. Dzisiaj trzeba MIEĆ-dom, najlepiej nowe auto,karierę, pieniądzę ,wycieczki, którymi można się pochwalić paradując półnago na plaży w otoczeniu palm. Mamy bezstersowe wychowanie. Dzisiaj musimy mieć, posiadać...Dzisiaj MIEĆ ważniejsze jest niż BYĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupia pinda ,rodzice mieli racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więzienne lesby i pedały  cieszą już z młodych ciałek.Mam nadzieję że ich odpowiednio przecwelują .Kamilek będzie mial otwór jak rura kanalizacyjna he,he he.
Żaden sąd go tak nie ukarze jak więźniowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden sąd go tak nie ukarze jak więźniowie...
 
Żaden sąd go tak nie ukarze jak więźniowie...
Nie wiem czy opinie na forach zamieszczają dzieciaki czy ludzie oderwani od rzeczywisstości. ..Aby była jasność-więźniowie są dzieleni na pewne grupy sklasyfikowane pod względęm podobieństwa przestępstw. Nigdy w życiu pedofil nie trafi to gośca  z wyrokiem np. za rozbój , bo go ubiją na dzień dobry. Do tego świętym obowiązkiem klawisza jest aby takiej łajzie nic się nie stało, bo wtedy on traci robote i robia mu postępowanie za niedopełnienie obowiązków. Im cięższe przestępstwo tym lepsza izolacja i ochrona. Często gęsto bandyci mają tyle czasu na czytanie przepisów prawa,że dostają horendalne odszkodowania ,bo np. klawisz pogwałcił jego prawo do poszanowania godnosci i odezwał się wulgarnie. Ludzie, nie macie pojęcia w jak chorym systemie żyjecie. Zwykły,uczciwy człowiek zdycha na poczekalni szpitala...bandyta jest chroniony, państwo za niego odpowiada, badany jest praktycznie od ręki. Dzisiaj prawa mają mordercy,pedofile,dzieciobójcy,gwałcicieli i inni przestępcy,a nie WY.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więzienne lesby i pedały  cieszą już z młodych ciałek.Mam nadzieję że ich odpowiednio przecwelują .Kamilek będzie mial otwór jak rura kanalizacyjna he,he he.
Widzę znawca w temacie...nie podniecaj się kmioćie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabić szmatę  :D Kurwę ubić :D  Ależ te baby są dzisiaj powalone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Marem Ciocią z Horbowa co boczek zajebał? Dalej chleje i sprzedaje ziomków?Cwel nawet chłopaków z granicy wystawił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamordowani rodzice pewno mają jakąś dalszą rodzinę.          Dalsza rodzina powinna natychmiast złożyć wniosek do Sądu o ustalenie spadkobierców i wydziedziczenie syna-mordercy za niegodne postępowanie wobec spadkodawców.                               Mordercy pewnie jeszcze liczyli na kasę po rodzicach.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byli pod wpływem dopalacza czy tam innego opium. Prawdopodobnie nie wiedzieli co czynią , mogą nawet niczego nie pamiętać.Są młodzi, jest szansa na resocjalizację ale wyrok musi być umiarkowanie niski bo inaczej się zdeprawują. Pewnie że zbrodnia jest straszna ale proszę wziąść pod uwagę że żyjemy w strasznych czasach , w telewizji pełno przemocy, muzyka młodzieżowa to horror wszedzie dilerzy atakują nasze dzieci. Ja naprawdę widzę że ta zbrodnia ma bardzo złożoną genezę.
Nikt nie powinien tego BRAŚĆ pod uwagę. Zasłużyli na karę śmierci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...