Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ŻĄDŁO BOGUSŁAW NA WÓTA GMINY TERESPOL

Utworzony przez mieszkaniec, 18 marca 2010 r. o 08:29
Gość napisał:
a czyim elektoratem jesteś ty? bije od ciebie niesamowicie ostry jad ,butta i pycha.Inteligencja polega na tym,że szuka sie powiedzenia o czyichs błędach w bardzo delikatny i kulturalny sposób,a jesli ktos zrobił błąd nawet jesli jest to błąd ortograficzny , nie znaczy jeszcze że jest oferma i analfabetą. ale skoro tak wszystko krytykujesz to może poszukaj nauczyciela kóry edukował twojego konwersanta. Mysle,że w gminie Terespol nie ma takich nauczycieli którzy nie umieliby nauczyc poprawności wszystkich uczniów. Pamietaj Iwaniuka czas mija - oj az sie boję bać co może się dziać z tymi wszystkimi jego "podnóżkami"wiem że wszyscy drżą jak osika, powtarzamy za słowami +Anny Jantar Nic nie moze wiecznie trwać-amen
Pisior !?!?!? PIANA z gęby- brak argumentów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bug napisał:
Pisior !?!?!? PIANA z gęby- brak argumentów!!!
po prostu ANTY dyktator lubie jak sie o mnie decyduje ze mna -to takie dla ciebie skomplikowane i nie pojęte? wiem! trudno ci pojąc ,że inni powinni się wypowiadać we własnych sprawach ale to dla ciebie nie do pojęcia ty tylko opluwac , krytykować i zawsze byc ZA dyktatorem - głosujecie nawet nie wiedząc o co tak naprawde chodzi -jest to do udowodnienia - w sadzie nie jeden radny nie bedzie nawet wiedział ,ze takie głosowanie miało miejsce spokojnie -bedziesz miał takie dowody jak na dłoni ja ci mówie ,przyzwyczajaj sie do innej atmosfery CZAS NA ZMIANY , które na pewno sie dokonają dosyc dyktatu ten kawałek muru berlińskiego to symbol zmian równiez w gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny napisał:
po prostu ANTY dyktator lubie jak sie o mnie decyduje ze mna -to takie dla ciebie skomplikowane i nie pojęte? wiem! trudno ci pojąc ,że inni powinni się wypowiadać we własnych sprawach ale to dla ciebie nie do pojęcia ty tylko opluwac , krytykować i zawsze byc ZA dyktatorem - głosujecie nawet nie wiedząc o co tak naprawde chodzi -jest to do udowodnienia - w sadzie nie jeden radny nie bedzie nawet wiedział ,ze takie głosowanie miało miejsce spokojnie -bedziesz miał takie dowody jak na dłoni ja ci mówie ,przyzwyczajaj sie do innej atmosfery CZAS NA ZMIANY , które na pewno sie dokonają dosyc dyktatu ten kawałek muru berlińskiego to symbol zmian równiez w gminie
Smutny -uśmiechnij się i powiedz KONKRETNIE o co Ci chodzi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wesoły napisał:
Smutny -uśmiechnij się i powiedz KONKRETNIE o co Ci chodzi !!!
nie wiesz? CZAS NA ZMIANY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle rozwiązała się bezsensowna dyskusja!Ten temat ma tytuł i bądźcie łaskawi na niego pisac!Konkretnie i na temat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zasadniczy, jak pani na H .! Któż te paplanie pisaniem może traktować poważnie , chyba tylko idiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale zasadniczy, jak pani na H .! Któż te paplanie pisaniem może traktować poważnie , chyba tylko idiota
ta pani na H.! chyba spędza wam sen z powiek czy co? ciągle ktos o niej pisze i pisze -ja się pytam dlaczego ona taka ważna ? Bo chyba jeśli nie byaby ważna to nie pisałbys, Czy nie tu mamy pisac o ewentualnym kandydacie panu Żądło? Czy to ja jestem taki idiota i tego nie rozumiem? ja pana popieram - oby z dobrym efektem końcowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
KTO ZA -WPISUJCIE!!!
Krowy wydojone = mogę coś napisać. Jestem ZA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie tu mamy pisac o ewentualnym kandydacie panu Żądło? Czy to ja jestem taki idiota i tego nie rozumiem? ja pana popieram - oby z dobrym efektem końcowym [/quote] Mądrego i to i miło poczytac:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...