Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginął 23-letni Łukasz Przybysz. Ostatnio widziano go na dyskotece

Utworzony przez ~gość~, 28 grudnia 2009 r. o 19:31
W W W W dyskotece jełopie (pim)!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŁOPIE jakże swoim mianem możesz nazywać innych! Zostaw je sobie. Zobacz jak wyglądają przykłady użycia sformułowania: "na dyskotece" Cytaty: Morderstwo w sylwestrową noc - Fakty w INTERIA.PL Mieszkanka gminy Siemień w powiecie parczewskim bawiła się w nocy na dyskotece w Suchowoli. Ostatni raz była widziana o północy, gdy wszyscy uczestnicy ... fakty.interia.pl/newsroom/.../morderstwo-w-sylwestrowa-noc,1034659 - Kopia TATNI WIDZIANO - informacje z kraju i ze świata - Wiadomosci ... Pochodzącą ze wsi Brąchnówko (gmina Chełmża) Katarzynę Z. po raz ostatni widziano na dyskotece w odległej o kilka kilometrów Grzywnie w nocy z 24 na 25 ... info.wiadomosci.gazeta.pl/szukaj/wiadomosci/ostatni+widziano Wystarczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro był widziany na zabawie, to podobnie można powiedzieć na dyskotece (jako na imprezie, a nie w lokalu). Ale coraz więcej jest domorosłych językoznawców z rozbitych pegeerów lub z gazetek powiatowych. I w dodatku zaczynają od wyzwisk. Kiedyś taki chwytał do łapy sztachetę. Teraz sztachety zastąpiła klawiatura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK WYTRZEŹWIEJE TO WRÓCI A JAK NIE TO PO SYLWESTRZE NA PEWNO.PEWNIE MU SIĘ PRZEDŁUŻYŁA ZABAWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wróci wróci. podejrzany został(nieoficjalnie) o kradzież na plebanii na Borkach w noc Wigilijną, peanie teraz sie ukrywa, wróci jak sprawa usichnie, żal mi tylko rodziny bo muszą sie teraz wstydzić za niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa a pozatym to chyba nic nowego dla osób które go znają , i wiedza co to za gagatek. nie zdizwiłbym sie gdyby to był samosąd po kradzieży na Plebanii, co za typ pkrada własnego księdza w pasterkę hahahah pewnie sra po gaciach i boi sie ludziom na oczy pokazać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie uwazacie idioci ze takie bezpodstawne oskarżenia ktore wlasnie tutaj podajecie tez wplywaja negatywnie na rodzine?? Kretyni do spodu!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozecie zadawac taki ból jego rodzinie,skoro posuneliście się do takiego kroku to podajcie swoje nazwiska ,tylko totalni szmaciasze poruszają takie tematy na publicznym forum zamiast powiedzieć taki konkret prosto w oczy nigdy nie wiecie co was w zyciu spotka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz go oczerniacie a zarazem rodzinę która niczemu nie zawiniła a przez WAS cierpi podwójnie ...jeśli dojdzie do najgorszego to nie płaczcie i nie współczujcie fałszywie bliskim Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy i wam kiedyś w życiu może coś się przydarzyć ale nawet nie powinniście liczyć na współczucie bo zwyczajnie na to nie zasłUgujecie ŚWINIE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bYŚCIE SIĘ WSTYDZILI PISAĆ TAKIE BZDURY NA TEMAT ZAGINIONEGO, ZŁAPALIŚCIE GO ZA RĘKĘ? SKORO GO TAK OSKARŻACIE, A MOŻE CI CO TAK PISZĄ SĄ WINNI, IDIOCI DO SPODU....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zazxwyczaj pisza tu tacy co nie potrafia podpisac sie swoim nazwiskiem a pisza najwieksze glupoty. żaql mi was drogie dzieci, i z całego serca wspolczuje rodzinie takiego przezycia ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejmy tylko nadzieje ze sie znajdzie i nie bedzie po raz kolejny problemu rodzinie robił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
miejmy tylko nadzieje ze sie znajdzie i nie bedzie po raz kolejny problemu rodzinie robił
Jeżeli już wczesniej znikał z domu to i tym razem też pewnie wróci za kilka dni, jednak nie można wykluczyć że nie spotkało go coś złego, w końcu dyskoteka w Suchowoli nie cieszy się dobrą opinią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wróci wróci. podejrzany został(nieoficjalnie) o kradzież na plebanii na Borkach w noc Wigilijną, peanie teraz sie ukrywa, wróci jak sprawa usichnie, żal mi tylko rodziny bo muszą sie teraz wstydzić za niego.
ku*** jakie te ludzie są poje***e... Nie wystarczy to, że zaginął to jeszcze go bezpodstawnie oskarżają... Ja jestem pewny, że to nie on bo jestem jego kolegą i widziałem go... A poza tym tam nie zginęło nic wartościowego, kilka świec z CARITASU a na stole leżał laptop razem z dokumentami i kluczykami do samochodu... Przynajmniej tak ksiądz mówił i tam była mała szkodliwość czynu i cała sprawa nie była nawet na policję zgłaszana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretynizm i chamstwo ludzi mieszkających w Borkach i okolicach nie znają granic.... Co jeszcze nowego wymyślicie ,co powiecie dzisiaj ? Dla WAS SĘPY to tylko sensacja nie potraficie współczuć ,ulżyć w bólu nie wiecie co ta rodzina przeżywa . Kogo obchodzi ludzki ból ludzi niewinnych przecież nie złapaliście go za rękę,a nawet jeśli dopuścił się takiego czynu to przecież ani ojciec,ani matka ani tez siostra z nim nie poszli ,za rękę nie trzymali; to dlaczego zadajecie swoimi słowami taki cios i taki ból???? Dla was to komentarz,chwila radości z czyjegoś nieszczęścia a tam w domu to może być kolejny krok to tego by ktoś z tej rodziny zszedł z tego świata .... pragnę dodać otuch tej rodzinie w tak wielkim cierpieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOSC KOLEJNY napisał:
Kretynizm i chamstwo ludzi mieszkających w Borkach i okolicach nie znają granic.... Co jeszcze nowego wymyślicie ,co powiecie dzisiaj ? Dla WAS SĘPY to tylko sensacja nie potraficie współczuć ,ulżyć w bólu nie wiecie co ta rodzina przeżywa . Kogo obchodzi ludzki ból ludzi niewinnych przecież nie złapaliście go za rękę,a nawet jeśli dopuścił się takiego czynu to przecież ani ojciec,ani matka ani tez siostra z nim nie poszli ,za rękę nie trzymali; to dlaczego zadajecie swoimi słowami taki cios i taki ból???? Dla was to komentarz,chwila radości z czyjegoś nieszczęścia a tam w domu to może być kolejny krok to tego by ktoś z tej rodziny zszedł z tego świata .... pragnę dodać otuch tej rodzinie w tak wielkim cierpieniu
Zgadzam sie z toba! Znam rodzine i to dobrze (jestem przyjaciólka siostry jego mamy).... Mam nadzieje, ze Lukasz szybko zostanie odnaleziony i Jego rodzice, siostra i rodzina beda mogli znów byc z nim .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wróci wróci. podejrzany został(nieoficjalnie) o kradzież na plebanii na Borkach w noc Wigilijną, peanie teraz sie ukrywa, wróci jak sprawa usichnie, żal mi tylko rodziny bo muszą sie teraz wstydzić za niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można kogoś tak oczerniać.To zniesławienie.Można za coś takiego do 5 lat. Dla prokuratury to nie problem znaleźć cię i wcale ci nie żal Jego rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
taa a pozatym to chyba nic nowego dla osób które go znają , i wiedza co to za gagatek. nie zdizwiłbym sie gdyby to był samosąd po kradzieży na Plebanii, co za typ pkrada własnego księdza w pasterkę hahahah pewnie sra po gaciach i boi sie ludziom na oczy pokazać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
taa a pozatym to chyba nic nowego dla osób które go znają , i wiedza co to za gagatek. nie zdizwiłbym sie gdyby to był samosąd po kradzieży na Plebanii, co za typ pkrada własnego księdza w pasterkę hahahah pewnie sra po gaciach i boi sie ludziom na oczy pokazać
Ciekawe bo ja go dobrze znam i to dla mnie coś nowego palancie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...