Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakazane Proroctwa AmightyWind. Wszystko się sprawdza

Utworzony przez damian88, 8 maja 2016 r. o 22:14
Zachęcam do czytania Proroctw Elisabeth Elijah Nikomii. Wszystko się sprawdza, dużo wyjaśniają. Te Proroctwa zostały już przetłumaczone na kilkadziesiąt języków, w tym polski. Nadchodzą trudne czasy i należy być gotowym. Te Proroctwa są dla ludzi znających Pismo Święte, reszta raczej się nie pozna na nich. Jeżeli masz wątpliwości, czy są prawdziwe, to módl się do BOGA, a da Ci odpowiedź. DUCH ŚWIĘTY (RUACH HA KODESZ) Cię poprowadzi wtedy. Czytajcie póki możecie. Ktoś zadaje sobie bardzo dużo wysiłku, aby linki do tych Proroctw usuwać z Internetu, a nawet samą nazwę AmightyWind, aby nie można nawet było znaleźć ich za pomocą Google.   Cuda prawdziwe też się dzieją, kto uwierzy.   http://www.amightywind-proroctwa.com/polishwebsite/polishindex.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachęcam do czytania Proroctw Elisabeth Elijah Nikomii. Wszystko się sprawdza, dużo wyjaśniają. Te Proroctwa zostały już przetłumaczone na kilkadziesiąt języków, w tym polski. Nadchodzą trudne czasy i należy być gotowym. Te Proroctwa są dla ludzi znających Pismo Święte, reszta raczej się nie pozna na nich. Jeżeli masz wątpliwości, czy są prawdziwe, to módl się do BOGA, a da Ci odpowiedź. DUCH ŚWIĘTY (RUACH HA KODESZ) Cię poprowadzi wtedy. Czytajcie póki możecie. Ktoś zadaje sobie bardzo dużo wysiłku, aby linki do tych Proroctw usuwać z Internetu, a nawet samą nazwę AmightyWind, aby nie można nawet było znaleźć ich za pomocą Google. Cuda prawdziwe też się dzieją, kto uwierzy.http://www.amightywind-proroctwa.com/polishwebsite/polishindex.htm
Do pisu się zapisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To  najwidoczniej kuracjusz w sanatorium w Toruniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy tu marzniecie, biedaki, a ja mam wyczarterowany samolot i zaraz lecę na Bahany. Jakieś pytania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, no - Bahany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny dep nawiedzony przez szatana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam pytanie - Co to są BAHANY ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To taka wieś koło Pierdziszewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...